Goran Davidović Firer uhapšen u Nemačkoj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pepe Le Pew

Obećava
Banovan
Poruka
90
Goran Davidović Firer uhapšen u Nemačkoj
14:38 BEOGRAD, 3. februara (Tanjug) - Vođa organizacije "Nacionalni stroj" Goran Davidović, poznatiji kao Firer, uhapšen je u Traunštajnu u Nemačkoj, saopštio je danas MUP Srbije. Interpol Beograd je za Davidovićem raspisao poternicu radi izdržavanja kazne zatvora u trajanju od jedne godine zbog krivičnog dela izazivanje nacionalne, rasne, verske mržnje i netrpeljivosti.

http://www.tanjug.rs/

Надам се да ће овај безбожник, који срамоти српство, светосавску и православну хришћанску традицију српског народа коначно бити приведен правди и у Србији, да сви виде да нацизам нема шта да тражи у светосавској Србији.
 
Poslednja izmena:
Смејурија....он ''Фирер''....па Фирер мора да се преврће у гробу кад види кога све пореде с њим.:mrgreen:

А да не причамо и какво је то подметање..........

Кад је држава јадна и слаба све се може очекивати....
 
Смејурија....он ''Фирер''....па Фирер мора да се преврће у гробу кад види кога све пореде с њим.:mrgreen:

А да не причамо и какво је то подметање..........

Кад је држава јадна и слаба све се може очекивати....

Vala jes` dzukac,al` ga Firer prozvase novine rasturanja polse tribine u N.S.
 
A jes', u pravu si, istripovah da je pisalo da je uhapsen u Berlinu.


To je, kolega Bundy, zato sto Firer nikad nije bezao od izazova. Od raznoraznih policijskih struktura da, ali nikad od izazova.
pa da , mada imaju oni drugare po celoj Evropi , znam jednog iz Goranovog jata sto je pola Nemacke , Poljske ,Ceske i Slovacke proputovao boraveci kod svojih istomisljenika ... i vracao se sav isaran sa do jaja tetovazama - pancer tenk, neki orlovi , likovi iz valkira , lili marlen,runska slova,ciklon B ...kaze sve neki fin ,umetnicki svet tamo :think:
 
Poslednja izmena:
Goran Davidović Firer uhapšen u Nemačkoj
14:38 BEOGRAD, 3. februara (Tanjug) - Vođa organizacije "Nacionalni stroj" Goran Davidović, poznatiji kao Firer, uhapšen je u Traunštajnu u Nemačkoj, saopštio je danas MUP Srbije. Interpol Beograd je za Davidovićem raspisao poternicu radi izdržavanja kazne zatvora u trajanju od jedne godine zbog krivičnog dela izazivanje nacionalne, rasne, verske mržnje i netrpeljivosti.

http://www.tanjug.rs/

Надам се да ће овај безбожник, који срамоти српство, светосавску и православну хришћанску традицију српског народа коначно бити приведен правди и у Србији, да сви виде да нацизам нема шта да тражи у светосавској Србији.

Posteno nije ni mogao da se odmori u Domovini:cool:
 
pa da , mada imaju oni drugare po celoj Evropi , znam jednog iz Goranovog jata sto je pola Nemacke , Poljske ,Ceske i Slovacke proputovao boraveci kod svojih istomisljenika ... i vracao se sav isaran sa do jaja tetovazama - pancer tenk, neki orlovi , likovi iz valkira , lili marlen,runska slova,ciklon B ...kaze sve neki fin ,umetnicki svet tamo :think:


A ispod jaja?
 
pa da , mada imaju oni drugare po celoj Evropi , znam jednog iz Goranovog jata sto je pola Nemacke , Poljske ,Ceske i Slovacke proputovao boraveci kod svojih istomisljenika ... i vracao se sav isaran sa do jaja tetovazama - pancer tenk, neki orlovi , likovi iz valkira , lili marlen,runska slova,ciklon B ...kaze sve neki fin ,umetnicki svet tamo :think:
Kod burazera mog drugara su kunjali neki bugarski *****i pred onu pizdariju u NS pre koju godinu. Kaze ortak, ustajem ujutro da pisham, a ono mi se isarani Tatari nanizali pred kenyarom...
 
Razlika postoji i to velika,ali ako ti nemas toleranicje da je uvidis kako da se objasnjavamo?

Ne interesuju me politicari i politika, kada sam se rodio bio sam ljudsko bice, Tv, Politika, Tata, Mama, Deda, Baba - iuticalo na moje razmisljanje i na moj zdrav mozak, osvestio sam se posle dugo vremena! Zelim da ostatak zivota prozivim kao ljudsko bice, ne kao Srbin, ne kao Demokrata i ne kao Davidovicev saborac.
 
Ne interesuju me politicari i politika, kada sam se rodio bio sam ljudsko bice, Tv, Politika, Tata, Mama, Deda, Baba - iuticalo na moje razmisljanje i na moj zdrav mozak, osvestio sam se posle dugo vremena! Zelim da ostatak zivota prozivim kao ljudsko bice, ne kao Srbin, ne kao Demokrata i ne kao Davidovicev saborac.
Ti si suvise dobar za ovaj svet...
 
Ne bih dobar bio kada bih otisao sa ovog sveta a da svetu ne pokusam otvoriti oci.
A, pa to jeste. Svet je, dobri moj piligrime, otisao u toliko sivilo i cinizam, da ne prepoznaje da je jedna tako jednostavna formula, usudio bih se reci i opste mesto, kao sto je "budimo ljudi a ne Srbi", u stvari resenje svih nasih problema.

Dodirni me sveti covece.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top