MUČENI MIŠKO TRAŽI DOM I SREĆU

mrvica i cile

Primećen član
Poruka
918
Ovo je Miško mladi mužjačić kome je najhitniie potreban dom. On trenutno živi na ulici i stalno ga tuku, poslednji put su mu razbili vilicu. Vrlo je drag i umiljat pas, izuzetno malog rasta pogodan za stan. sterilisan, cipovan vakcinisan itd..
voli druge pse i ljude..voli da se igra u snegu i da ga vole i maze..
misko je idealan ljubimac..ako zelite da ga usvojite bicete zadovoljni ovim predivnim bicem punim ljubavi..
 

Prilozi

  • Miško.jpg
    Miško.jpg
    95,7 KB · Pregleda: 34
  • miško 1.jpg
    miško 1.jpg
    101,5 KB · Pregleda: 26
  • miško 2.jpg
    miško 2.jpg
    34,9 KB · Pregleda: 25
  • miško 3.jpg
    miško 3.jpg
    65,5 KB · Pregleda: 23
Ni ja ne mogu da verujem, udomljava se od kada ga znam. Ne znam gde su oni "iskreni" ljubitelji što mole za rase pse, gde je sada ta "iskrenost" i ljubav da pomognu psu, kada već imaju mogućnosti. Jutros mu je neko izgleda slomio vilicu, Mina ga je našla u krvavog, sad ga vodi kod veta.
 
bili smo kod veterinara. Misko je udaren preko nosa ( lopatom , sto smo kasnije saznali) , nije mu slomljena vilica , ali mu je napravljena rupa izmedju nepca i nosne supljine. To je usiveno , tri sava , dobio je antibiotik i trebace mu vremena da se oporavi. Na zalost koliko je sutra morace opet na ullicu. Zbog toga molimo da ga neko primi . On je potpuno miran ni kod veterinara se nije bunio , ali posto ga je bolelo vet ga je uspavao dok ga je pregledao i posle usio ranu.

Dusa jedna , sta je sve taj psic preziveo
 

Back
Top