Your love story - chapter I
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 67

Tema: Your love story - chapter I

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Your love story - chapter I

Kako ste upoznali osobu???

Da li je to mozda bila ljubav na prvi pogled ili drugarsko poznanstvo iz kojeg se izrodila veza?

Da li ste mislili da ce to biti samo prolazna avantura ili je vas odnos u startu obecavao nesto vise?

Na ova pitanja i sva ona nepostavljena, a na koja bi zeleli da odgovorite, izvolite, pisite

Naravno, ako vam je i u bivsim vezama ostalo neko lepo secanje na prvi susret, dobrodosao je svaki red

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

Podrazumevano Re: Your love story - chapter I

Citat Original postavio Girlicious Pogledaj poruku

Da li je to mozda bila ljubav na prvi pogled ili drugarsko poznanstvo iz kojeg se izrodila veza?

Da li ste mislili da ce to biti samo prolazna avantura ili je vas odnos u startu obecavao nesto vise?

Na ova pitanja i sva ona nepostavljena, a na koja bi zeleli da odgovorite, izvolite, pisite

Naravno, ako vam je i u bivsim vezama ostalo neko lepo secanje na prvi susret, dobrodosao je svaki red
    svoju najvecu ljubav upoznala sam sasvim obicno, nista posebno. nikakva dramatika. jedino znam uzasno jak utisak da ga celog zivota poznajem. i on mene isto. jer sve bilo toliko normalno, lezerno...
    a iskreno, mislila sam da ce biti nesto kratko i prolazno. ustvari, takav mi je bio plan, ili bolje reci, nisam verovala u to nesto...
    pa sam se uverila.....
    ljubav velika kao slon
    doduse, nista nije vecno pa ni slonovi
    citam knjigu

gost 113085 nije na forumu
    ...cao,cao...vidimo se neki drugi put...odlaziiiiiiiiiim...:)
    Elita
    Učlanjen
    18.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

hehehe...paaaa ovako...

bila jednom jedna debela brkata riba....koja me nazvala quuurvom jer sam bila s njenim drugom koji ima curu dve godine [jesam li ga ja tjerala nisam ]

i onda sam ja dala casnu pionirsku da cu joj ukrasti momka

i krenem ga muvati...
    i oni se posvadjaju i raskinu...

i on se upozna sa mnom jedno vece....sledeci dan uzme br.telefona od druga [moj bivshi ] i javi mi se...

i tako se dopisivali to vece...i nadjemo se...

i ja njemu mortus pijana krenem pricati kako ja volim mushki rod,kako ne znam hocu li biti s njim...kako on moze da bude i s tom ribom...i takoooo...

i smuvamo se...

i ta bivsha bjesni a ja

i tu se shebem...zaljubim se...

i takooo....sad nam je 20.1. bilo dve godine...

Elita
    Učlanjen
    15.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nemam osobu

Fire, neko ce tako tebe ukrasti

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio NovaIsta Pogledaj poruku
    svoju najvecu ljubav upoznala sam sasvim obicno, nista posebno. nikakva dramatika. jedino znam uzasno jak utisak da ga celog zivota poznajem. i on mene isto. jer sve bilo toliko normalno, lezerno...
    a iskreno, mislila sam da ce biti nesto kratko i prolazno. ustvari, takav mi je bio plan, ili bolje reci, nisam verovala u to nesto...
    pa sam se uverila.....
    ljubav velika kao slon
    SWEET!!! Kad mi daju novu korpicu sa kolacicima, dacu ti

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Firestarter_Max Pogledaj poruku
    hehehe...paaaa ovako...

bila jednom jedna debela brkata riba....koja me nazvala quuurvom jer sam bila s njenim drugom koji ima curu dve godine [jesam li ga ja tjerala nisam ]

i onda sam ja dala casnu pionirsku da cu joj ukrasti momka

i krenem ga muvati...
    i oni se posvadjaju i raskinu...

i on se upozna sa mnom jedno vece....sledeci dan uzme br.telefona od druga [moj bivshi ] i javi mi se...

i tako se dopisivali to vece...i nadjemo se...

i ja njemu mortus pijana krenem pricati kako ja volim mushki rod,kako ne znam hocu li biti s njim...kako on moze da bude i s tom ribom...i takoooo...

i smuvamo se...

i ta bivsha bjesni a ja

i tu se shebem...zaljubim se...

i takooo....sad nam je 20.1. bilo dve godine...
    Ne znam zasto devojke krive druge devojke, a ne decka.
    Zanimljiva je ova tvoja pricica, kao u nekoj britanskoj teenage seriji

Elita
    Učlanjen
    18.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio damnjan Pogledaj poruku
    Nemam osobu

Ko?

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio damnjan Pogledaj poruku
    Nemam osobu

Ok, ali zato sigurno imas neku lepu uspomenu na prvi sastanak i tome sl.

Elita
    Učlanjen
    18.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne znam zasto devojke krive druge devojke, a ne decka.
    Zanimljiva je ova tvoja pricica, kao u nekoj britanskoj teenage seriji
    Jeste...
    bilo mi je zanimljivo...ali me onda proganjala pola godine...pa me smorila malo

Elita
    Učlanjen
    15.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ok, ali zato sigurno imas neku lepu uspomenu na prvi sastanak i tome sl.
    Imam...opisao sam ga detaljno jednom... kad nadjem, okacicu

Elita
    Učlanjen
    15.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Evo, nadjoh

Upoznao sam je preko mIRCA. Nesto smo se mrzeli, sta ti ja znam...posle kao aj da se vidimo i tako...

"Secam se prvog poljubca - kod muzeja u Sumaricama. Bio je to 19.02., odnosno posto je prosla ponoc, vec 20.02. pre ~5 godina. To vece smo trebali da se vidimo i ti si me ispalila i ja sam te cekao ispred diskoteke. Kasnije sam krenuo kuci i imao saobracajnu nezgodu kada me je profesorka udarila Yugom. Posle, onako nervozan, stigao sam kuci i ti si mi poslala SMS da dodjem do diskoteke. Dosao sam i otisli smo kod muzeja. Kupio sam gusti sok na trafici kod bolnice. Pricali smo duze vreme i cekao sam da ucutis vise i da te poljubim medjutim, tvoje pricanje se oduzilo. Na kraju sam te prekinuo i poljubio prvi put. Bilo je oko 5 ujutru. Ti si bila pijana od votke"

a prvi susret:

"Secam se naseg prvog susreta pre ~5 godina - dvoriste medicinske skole. Pa smo otisli prekoputa u pekaru. Ja sa drugom, ti sa par drugarica (cini mi se Neda, Ceca, Kaca). Tad sam imao 10 eura u dzepu da platim ceh . Posle si ti otisla na jos jedan cas, a ja sam te cekao u kolima i smrzavao se i okretao auto u mestu iz dosade, po snegu na parkingu bazena. Posle sam te odvezao kuci."
    Poslednji put ažurirao/la gost 30064 : 03.02.2010. u 14:42

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nice, I like it Znala sam da imas i ti te filmske kadrove
    P. S. Dobar si kao narator, imala sam utisak da citam dnevnik.

Elita
    Učlanjen
    18.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nice, I like it Znala sam da imas i ti te filmske kadrove
    P. S. Dobar si kao narator, imala sam utisak da citam dnevnik.
    jeste dobar kao narator...
    fino pishe decko...fino...

P.S. medicinske

Elita
    Učlanjen
    15.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Firestarter_Max Pogledaj poruku
    P.S. medicinske

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1488

juce mi palo na pamet da otvorim ovu temu al reko aj danas cu nisam juce stigla

a di je prica postavljacice

uf ovo je dugacko al aj da skratim
    pocelo je sve ko zezanje na krsti... (stuzi nam i pp od drugih kao jao vas dvoje jeste vi u vezi bas se slazete, dopunjujete, bla bla, treba da se smuvate...nama smesno sve to.... )...onda krenu pp pa caskanje ....posle jedno mesec dana predjemo na skajp...cavrljamo jos tako tri meseca...drugarski totalno opusteno...onda priznamo da su pocele neke varnice i da zelimo da se upoznamo...i tako se dogovorimo za ng da se upoznamo...e sad ko ce kod koga da dodje rastezanje...nismo isti grad....na kraju se dogovorimo da ja odem tamo zgodnije je iz vise razloga....i tako odem .... upoznamo se krenemo caskamo .....i tako se smuvamo
    bilo prosle ng
    Poslednji put ažurirao/la Metla na vestici : 03.02.2010. u 15:25
    If you are offended by the things I said, just imagine everything I hold back

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

U vreme kad sam je upoznao toliko sam radio da nije bilo sanse da je upoznam drugde sem da se stalno sudaramo po hodnicima tada extremno mocne koNpanije u kojoj smo oboje radili. Doduse, ja za trule kapitaliste, ona za drzavu, al to nije smetalo
    Zezao sam je sto se hvali deckom pilotom i na razne teme, ona mene na razne teme i tako, malo po malo odlete pilot a uleteh ja

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Stroncijum Pogledaj poruku
    U vreme kad sam je upoznao toliko sam radio da nije bilo sanse da je upoznam drugde sem da se stalno sudaramo po hodnicima tada extremno mocne koNpanije u kojoj smo oboje radili. Doduse, ja za trule kapitaliste, ona za drzavu, al to nije smetalo
    Zezao sam je sto se hvali deckom pilotom i na razne teme, ona mene na razne teme i tako, malo po malo odlete pilot a uleteh ja
    el se katapultiro, il kako...?

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Metla na vestici Pogledaj poruku
    juce mi palo na pamet da otvorim ovu temu al reko aj danas cu nisam juce stigla

a di je prica postavljacice

uf ovo je dugacko al aj da skratim
    pocelo je sve ko zezanje na krsti... (stuzi nam i pp od drugih kao jao vas dvoje jeste vi u vezi bas se slazete, dopunjujete, bla bla, treba da se smuvate...nama smesno sve to.... )...onda krenu pp pa caskanje ....posle jedno mesec dana predjemo na skajp...cavrljamo jos tako tri meseca...drugarski totalno opusteno...onda priznamo da su pocele neke varnice i da zelimo da se upoznamo...i tako se dogovorimo za ng da se upoznamo...e sad ko ce kod koga da dodje rastezanje...nismo isti grad....na kraju se dogovorimo da ja odem tamo zgodnije je iz vise razloga....i tako odem .... upoznamo se krenemo caskamo .....i tako se smuvamo
    bilo prosle ng
    Evo je:

Pre pet godina i tri meseca sam odrzavala kontakt sa poznanicima iz drugih gradova i zemalja preko krste, ignorisuci nepoznate osobe koje su mi se javljale na chat. Bila sam alergicna na pitanja o godistu i lokaciji, statusu solo/busy i sl. U moru takvih, jedan decko mi je poslao duhovitu poruku i, kako sam tada bila jako neraspolozena, a on me nasmejao, pridobio je moje simpatije i pocelo je kuckanje. Nije inicirao vidjenje i bila sam opustena. Sa nama je sve islo spontano...
    Osecala sam se ruzno i krila to od svih, cak i kada smo presli na zvrckanje i sms-ove. Drugarice su slicna iskustva iz naseg okruzenja to osudjivale i nisam imala podrsku. IPAK, rizik se isplatio. dogovorili smo se da razmenimo pisma sa slikama jer mi je to bilo sarmantnije od e-maila i ja sam vristala i skakala kada sam pocepala kovertu, ljubila sam plisane igracke i grlila jastuke od srece, a i ja sam se njemu mnogo svidela, jos se secam njegovog komentara: "Ti si fantasticna!". On i dalje budi leptirice u meni.

Videli smo se i sve je bilo sjajno, odmah me je uzeo za ruku i otisli smo da setamo zagrljeni... Gledali smo se, cuteci skoro sve vreme, on me mazio po kosi i mirisao mi vrat, sto je mene izludelo, a onda smo se i poljubili. Ljudi moji, za mene je poljubac do tada bio nesto vljak, a onda... vatromet, boje, muzika!!! Vrtelo mi se kao da sam sisla sa ringispila...

Volimo se najvise na svetu, ludi jedno za drugim i zaljubljeniji nego ikad
    Vise nije ni vazno kako smo se upoznali, bitno je samo da jesmo.
    Poslednji put ažurirao/la gost 185738 : 03.02.2010. u 16:35

Poznat
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

jeste vi kresali nešto van neta?

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1488

i ti na krsti

ovo postaje zanimljivo
    If you are offended by the things I said, just imagine everything I hold back

Veoma poznat Jennifer Jennin (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    364

Citat Original postavio NovaIsta Pogledaj poruku
    pa sam se uverila.....
    ljubav velika kao slon
    ovo skoro da mogu da potpišem...
    s tim da ću dodati...ljubav može trajati vječno...
    Carpe diem

Aktivan član brunhilda (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Sada nemam muzjaka, ali mogu da pisem kako sam upoznala bivseg.

Na krsti, zamislite.
    Sreli smo se na chatu krstarice, pre vise godina... Tokom razgovora smo otkrili da imamo mnogo zajednickih interesovanja, da smo zanimljivi jedno drugom, pa smo razmenili mejlove i nastavili tako da se dopisujemo.
    Ja sam u to vreme bila zaljubljena u nekog drugog, ali nesrecno, a on isto bio zaljubljen valjda... Mozda i nije tada, ali se u medjuvremenu zaljubljivao i odljubljivao... Posto, to nase dopisivanje je trajalo oko 4 godine. Posto je svako od nas imao svoj zivot i sretao druge ljude, mi nikada nismo flertovali u tim pismima. Nismo nikada telefonirali, niti slali sms-ove. Samo mejlove, drugarske. Poveravali se jedno drugom, pricali ljubavne jade .
    A onda me je jednom slucajno cimnuo, bilo mu valjda dosadno. I ja njemu posaljem sms. I mi tako razmenimo nekoliko sms-ova i onako spontano on mene pozove da dodjem na neku svirku za par dana... Nema za sada jos nikog ko hoce da ide sa njim, a on bi isao, pa kao - hajde ja da krenem i ujedno se upoznamo konacno.

Ja pristanem. Dodjem na dogovoreno mesto. On me vec cekao. Nije bilo mnogo ljudi tu, samo on i jos jedan momak, inace bismo se malo teze pronasli. Jednom, na pocetku komuniciranja, razmenili smo slike, ali neke bez veze gde se nije bas videlo kako ko tacno izgleda.
    Prosetali malo. Otisli kod njega u stan da se zagrejemo malo pred odlazak na svirku. Caskali, popili malo vodke... Otisli na svirku. Djuskali, skakali. U nekom trenutku se okrenuli jedno ka drugom i poljubili. I onda je krenulo vatanje, ljubljenje. Bio je bas dobar taj nas prvi poljubac.

Bili smo zajedno 2 i po godine. Eto tako.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

...sedeo je iza mene...

Buduća legenda Luna (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2858

Sa osobom koja mi je bila najveca ljubav i verujem jedina koja je obilovala sa toliko emocija i strasti,sam prvo bila prijatelj.Imali smo isto drustvo,zajedno izlazili.Sa njim sam provela 6 godina u veoma burnoj vezi.
    Sa sadasnjim suprogum me je upoznao tadasnji momak.Nikada nisam ni pomislila da cu imati s njim vezu a kamoli brak.Mada,on uvek kaze da je tada rekao sebi da cu mu ja biti zena ili nijedna druga.I,eto,tako se i desilo.
    "Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
    Charles Buk
    owski

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Metla na vestici Pogledaj poruku
    i ti na krsti

ovo postaje zanimljivo
    I ja
    Ni sama nisam verovala sta mi se dogadja
    Mozemo da osnujemo klub parova koje je spojio net, hihihi...
    P. S. Takodje mislim da to zasluzuje posebnu temu-ljis specijal
    Poslednji put ažurirao/la gost 185738 : 03.02.2010. u 22:08

Slične teme

1. My love story...
    Autor ***BarbiE_GirL*** u forumu Romantika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 15.04.2012., 20:17
  2. Fable: The Lost Chapter
    Autor juznivetar u forumu Video igre
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 05.11.2010., 19:38
  3. Love can damage your health