I need Help!!! Pls...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Crazy-Wolf

Ističe se
Poruka
2.397
Znam ja,nov sam,tacnije ovo mi je prvi post,ova tema,u ovom pdf-u,znam da vas nece biti briga da pomognete i sve to,ali ajde plizim vas,ako nista drugo barem pokusajte! Hvala. :)


Malo intela o meni,da neko ne misli da ga zavlacim : Idem u Ugostiteljsko-Turisticku skolu u Nisu,smer kulinarski tehnicar I god. ... to je dosta. :)

E sad.... danas sam iz turizma dobio domaci,da za sledeci cas,sledece nedelje,nadjem nesto na netu o hrani,picu,kakvih restorana sve ima,kuhinja,ishrani,bla bla bla...... i to sve lepo da odstampam i spremim za uvid.....sa najmanje 5 strana. :S

Ja trazio i trazio al nisam naiso na mnogostosta sto bi mi pomoglo(glup sam,izgleda :( ),pa resih da pitam za pomoc.....ako je neko voljan da je da. :)

Treba neko da mi nadje neki dobar sajt,ili sajtove o tome(po mogucstvu na sprskom) i da mi postavi ovde link.... to je to,to je sve sto trazim od vas....

Pls,ako vas nemrzi,nadjite mi nesto...

Hvala unapred. :) z:)


E sad,ovo je za moderatore....predpostavljam da se ova moja tema krsi sa 99% pravila ovog pdf-a,ali pls nemojte odma da je lockujete!!!! Sacekajte malo,tj do sledeceg utorka,mozda se neko seti da postavi nesto u zadnji cas!!! Tako molim vas,imajte srca,sacekajte nedelju dana pa onda stavite lock! :)

Ajde ajde,ludi vucko deli bone svakome ko je od pomoci. :per::lol::)
 
A da ti sam malo 'progooglaš', kad već vileniš cele noći, a vidim i engleski ti dobro ide. Zadaj pojam pa udri, to ti je prilika da naučiš nešto više od igrica. :rtfm:

Imam ja pametnija posla od turizma i igrica....

hvala onima koji su pomogli,bas lepo od vas
---

uradio ja sve to lepo,odkuco,prekopirao,blabla....al posto nemam stampac,dogovorio sam se sa drugom(inace radili u grupi on i ja) da ja nadjem i kucam,a on da odstampa...i potrosio ja lepo prekjuce 4 sata dok sam uradio sve to....i saljem poruku drugaru "E ja ovo uradio,ajde se nadjemo negde da ti dam." i on odgovara "E lepo to od tebe,al ja vec napisao..."

:eek:

napsovao sam ga samo tako.... xDDD >((( potrosio sam vreme za dzabe.... :S :( >( xD

al ok....dobili smo petice....:mrgreen: :evil:

anyway,jos jednom,hvala pomagacima. :):bye:
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top