Kruna na nebu i Mala Ruza
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Kruna na nebu i Mala Ruza

Ističe se Crazy-Wolf (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Kruna na nebu i Mala Ruza

Cudna prica koju mi je drugar danas ispricao za vreme Istorije.... nisam mu poverovao posto on prica dosta tih cudnih prica pa nisam ni hteo da otvorim temu o tome...ali eto,slucajem okolnosti,na ovom pdf-u backey je otvorio temu o ocima na na nebu koja me je inspirisala da otvorim i ja temu o ovome.... :S thx backey.

Oci Na Nebu :
    http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=350019

---

Drugar kaze....(uz moje oblikovanje )

"Jednom godisnje u okolini Bele Palanke javlja se Kruna na nebu,i kada se ona javi to je znak da je tog dana pocela potraga za Svetlecom Krunom u okolini....ko god bio toliko srecan da je nadje,pokazace mu put do Male Ruze na kamenu i ispod tog kamena bi trebalo da se krije ogromno bogatstvo koje lezi tu vec stotinama godina,cekajuci da ga neko nadje."

Znaci to je prica....

Pored toga,rekao mi je da je dosta ljudi iz Bele Palanke islo u potragu za tom krunom,na dan kad se ona pojavila na nebu i nisu nista nasli....

Ja bas i neverujem u ovu pricu,ali.....ali...

----

Zelim da cujem vasa misljenja u vezu price...

Da li verujete u nju? Ako ne/verujete,zasto ne/verujete?
    Da li ste jos negde culi ovu pricu? Ako jeste,od koga?
    Da li ste mozda nekad isli u pohod blaga Male Ruze?

Speak,im listening.

Pozdrav.

Primećen član
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kruna na nebu i Mala Ruza

Nisam cuo za tu pricu, mada mislim da bi se ta prica mogla sjajno iskoristiti, da npr. Bela Palanka od nje napravi "brend", da hiljade ljudi dolaze jednom godisnje tamo, kao u Gucu, i da traze Malu Ruzu, da se malo Palanka izvuce iz anonime i nemastine

E, a sto se tice Male Ruze, nisam cuo, ali bih voleo da cujem...

Poznat G.H.O.S.T. (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    109

Nisam cuo, lai bih voleo da jednoga dana krenem u potragu za tom Malom Ruzom...A kao sto je peter rekao, to se moze odlicno iskoristiti u svrhu marketinga i privlacenja turista.
    A mozemo i Savu Savanovica da izreklamiramo malo...Mislim, ipak je vampir srpska rec, ai Drakula je suvise gej.
    Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Aktivan član DaRkGuitaRist88 (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Hm interesantno a kad se pojavljuje?
    Ja i moj drug cesto idemo na pecanje, pesacenje itd, pa bi mi dobro doslo i tamo neki izlet avanturica da se maloprosetam pa mozda i nadjem nesto?!DD
    Bela Palanka mi je blizu jer sam ja iz Pirota a ja za to nisam cuo a dok sam iso u skolu imao sam u odeljenju dosta iz Bele Palanke i nista nisu pricali o tome?

Učlanjen
    03.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio DaRkGuitaRist88 Pogledaj poruku
    Hm interesantno a kad se pojavljuje?
    Ja i moj drug cesto idemo na pecanje, pesacenje itd, pa bi mi dobro doslo i tamo neki izlet avanturica da se maloprosetam pa mozda i nadjem nesto?!DD
    Bela Palanka mi je blizu jer sam ja iz Pirota a ja za to nisam cuo a dok sam iso u skolu imao sam u odeljenju dosta iz Bele Palanke i nista nisu pricali o tome?
    I ovaj moj drugar je iz Bele Palanke....on to kao cuo od nekog tamo pa mi reko... :S
    Inace,kao sto rekoh,on mnogo voli da prica pricice pa bi ovo mogla biti jos jedna izmisljena. :S
    Ali ako nije...hehehe.

Reko mi je kad je,al sam ja jadan zaboravio jer me nije nesto interesovalo jer mi se prici cini vise fiktivna nego stvarna...
    Pitacu ga sutra u sk pa cu ti reci.

I ja mislim da bi ovo sjajno moglo da se iskoristi,ako je istina naravno...ali problem je u tome sto nece mnogo ljudi verovati u ovo,tako da bi trebao neki veoooooma jaki marketing. :S

Učlanjen
    03.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Evo pitao sam ga danas.....reko je da se nezna kada se pojavljuje ta kruna,tj da se svake godine nasumicno pojavlja...

Pricu je cuo od svog oca i dede,i jedan nastavnik iz osnovne mu je isto ispricao tu pricu...

Pored toga sto je cuo,reko mi je da se jednom dok se vozio kolimo s ocem kruna pojavila i da su izasli iz kola da gledaju....

Steta sto se pojavljuje nasumicno....neko bi mogo to da proucava,ali taj poso bi bio veoma naporan i dugotrajan.....mislim,svakog dana u godini da gledas ceo dan u nebo i to nekoliko godina.... steta.

Slične teme

1. Kruna ugarskih kraljeva
    Autor Lesandar u forumu Istorija
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 16.10.2009., 18:29
  2. Ruza
    Autor Atomski_Mrav_82 u forumu Žene
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 13.07.2006., 22:13
  3. deveta dupla kruna
    Autor tab503 u forumu Fudbal
    Odgovora: 12