Gradnja
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Gradnja

Aktivan član
    Učlanjen
    03.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Gradnja

Zanima me ovako. Ako zelim da sagradim objekat za licnu upotrebu od 600 m2. Stambeno-poslovni, znaci ne da ga prodam nego ja da ga koristim licno, za moj zivot, ili da izdajem, i da ja licno koristim poslovni prostor. Da li moram da angazujem preduzimaca? Ako moram do kog nivoa radova moram da ga angazujem.

Zna li neko da mi napise okvirno kako se krecu cene gradnje, sa kopanjem temelja i svim ostalim fazama.

Ističe se darko darko (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    173

Podrazumevano Re: Gradnja

Prvo u uvoj drzavi sve moze , ako imas pare- za ovo za preduzimaca, pitaj tamo gde sredjujes dozvolu, dogovori se sa ispektorom(pazi da te djabe neizvuce nesto bez razloga), za temelj tip je sa malim bagerom kopao ovde kod mene 20 e sat exstra brzo ide, beton izracunaj kubikazu sam, gvozdje.....(mogao bi mixser najlakse pazi kakav je beton svasta trpaju), plan gradnje podeli da bi te neko dao odgovor na forumu, deo po deo......

Početnik
    Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

300e m2 ti je sama gradnja najjeftinija(ruke i materijal) pa navise prosek 450-550e. al papirologija ti je cudo za 600m2 spremi min. 100000-150000e za projekte, dozvole , urbaniste , mito .

Aktivan član NT Vending (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio buki01 Pogledaj poruku
    300e m2 ti je sama gradnja najjeftinija(ruke i materijal) pa navise prosek 450-550e. al papirologija ti je cudo za 600m2 spremi min. 100000-150000e za projekte, dozvole , urbaniste , mito .
    Otprilike ovako, najbolje ti je da se u nadleznom opstinskom odjeljenju raspitas i dobijes detaljne info.

Slične teme

1. gradnja bazena
    Autor fetish u forumu Uređenje doma
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 14.02.2015., 17:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •