Vuk na srpsku ovcu pravo ima...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Jedno jutro zašo Vuk u tor Ovaca jednog domaćina, i samo što je Vuk počeo da kolje Ovcu, i taman je malo raskrvario, dotle je dotrčao domaćin uzeo neki dugačak štap i počeo da udara po Vuku...Vuk vidno uplašen počeo je da beži ka šumi, a ovca ko ovca onako izbezumljena je ustala i sama počela da juri za Vukom, to jest svojim dzelatom, ubicom.
Svaka priča i sličnost sa slučajem Srbije(ovca) i Jugoslavije(vuk) je poželjna i namerna
 
Још једна ....

a227.gif
a227.gif
a227.gif
 
Jedno jutro zašo Vuk u tor Ovaca jednog domaćina, i samo što je Vuk počeo da kolje Ovcu, i taman je malo raskrvario, dotle je dotrčao domaćin uzeo neki dugačak štap i počeo da udara po Vuku...Vuk vidno uplašen počeo je da beži ka šumi, a ovca ko ovca onako izbezumljena je ustala i sama počela da juri za Vukom, to jest svojim dzelatom, ubicom.
Svaka priča i sličnost sa slučajem Srbije(ovca) i Jugoslavije(vuk) je poželjna i namerna
Lele ala lupaš ... Mora da kažem tvojoj mami da ti uzme bubnjeve ... :dash:
 

Da uzme meni, pa da ih da tebi, ti bolje lupaš rekao bih...
Ne mlati Laci, mlatio si dok si mogao, sad legni i odmori malo.
Aj dobro, odmoriću ja nije problem, jer to je i moja želja. Nego, možeš li ti malo da pojasniš ovaj tvoj pokušaj da vežeš Srbe za "Vuka" ?!

Da li pričaš o Aleksandru i priči o SHS ili o posleratnom periodu ili devedesetim kada je jedini način da žive u jednoj državi - Srbima bio izlaz Jugoslavija ? Ili o nekoj današnjici koja blage veze nema o ovome što si ti nadrobio na početku ?! :eek:
 

Back
Top