OČI NA NEBU (NIJE FAKE)

Ja zivim u RS i prije dvije godine kod nas u Prijedoru iznad jednog vjerskog objekta pojavile su se oci na nebu....prvo je primjetio jedan klinac,a onda smo svi pogledali i zaista vidjeli smo oci.....bila sam licno prisutna i masa ljudi na ulici...to je bilo i na tv-u
 
Poslednja izmena:
Valjda više veruješ rendžerčitjima nego svojim očima......:per:

Angry-Cloud-937.jpg
 
Poslednja izmena:
Slucajne meteoroloske manifestacije, malo doradjene u fotoshopu.

Ja bi poverovao da to vidim svojim ocima, i to pod uslovom da mi to veliko oko na nebu namigne, ili da neki pokretni znak.

E,pa,stvarno mozes misliti sta hoces i ne bitno mi je sta ko od vas misli...ja sam licno to vidjela i nemoguce je da su slucajne meteoroloske manifestacije...da si vidjeo drugacije bi mislio.....ne kazem da je to neki znak ne komentarisem nista ali da su bile oci,bile su j bt....i nisam bila sama ,ulica je bila puna ljudi...stotinjak ocevidaca i svi su bili sokirani kad su vidjeli...nastala je takva tisina da ne mozes zamisliti...to je bilo strasno....
 
E,pa,stvarno mozes misliti sta hoces i ne bitno mi je sta ko od vas misli...ja sam licno to vidjela i nemoguce je da su slucajne meteoroloske manifestacije...da si vidjeo drugacije bi mislio.....ne kazem da je to neki znak ne komentarisem nista ali da su bile oci,bile su j bt....i nisam bila sama ,ulica je bila puna ljudi...stotinjak ocevidaca i svi su bili sokirani kad su vidjeli...nastala je takva tisina da ne mozes zamisliti...to je bilo strasno....

Ako je tebi nebitno ko od nas sta misli, zasto onda ucestvujes u javnoj diskusiji?
Samim time, i nas ne interesuju tvoje fantazmagoricne halucinacije...meni je sasvim nebitno, a i neinteresantno na cemu si ...:hahaha:


Dakle, nauci se diskutovati, tj, nauci uvazavti drugo, suprotno misljenje i tek onda se nadaj da ce te neko ozbiljno shvatiti...
 
Ako je tebi nebitno ko od nas sta misli, zasto onda ucestvujes u javnoj diskusiji?
Samim time, i nas ne interesuju tvoje fantazmagoricne halucinacije...meni je sasvim nebitno, a i neinteresantno na cemu si ...:hahaha:


Dakle, nauci se diskutovati, tj, nauci uvazavti drugo, suprotno misljenje i tek onda se nadaj da ce te neko ozbiljno shvatiti...

:eek: Cekaj mao,ja pisem ono sto sam dozivjela,a ne ono sto sam cula da neko prica,a ti kazes da su to meteoroloske manifestacije,fotomontaze i sl.Pa ,kako bi ti reagovao? A,ovo nauci se diskutovati i uvazavati suprotno misljenje ,isto tako se odnosi i na tebe...ako ce mo realno
 
Pa ti si pocela s onim "boli me uvo sta drugi misle..."\

Drugo, mnogi dodju ovde pa tvrde da su vieli ovo ono... i kako nekome verovati?

Ako ja sada kazem da sam video jedne noci, kada sam ustao vode da pijem, da je moja dzezva za kafu napravila zurku u kredencu, u kojoj su ucestvovali tanjiri, solje i viljuske, da li bi mi poverovala?

A ja to jesam doziveo, ali ne smem da iskazem ovde, jer se bojim ismejavanja....
:):)
 

Back
Top