VREME JE ZA MASTU!

nemcoi

Aktivan član
Poruka
1.406
Svako ko zeli da prebrodi prestojecu krizu neka dolazi svakodnevno na ovu temu, sem ako je ne zatvore ali nista zato jer cemo je otvarati dok god je je dozvole.

Prvo pre nego sto pocnete treba da skorakte po jedno bar pivo i pustite masti na volju. Da mastu jer ce vas ona izbaviti svog sranja koje nastoji i prestoji. Masta je nesto sto razlikuje surovog materijalisu od nas tragaca.

Pustite vasu mastu iz zatvora u kog ga je bacila surova realnost koja nista vise nije realna od MASTE, maste koja moze sve. Da sve upravo to. Ukoliko uspemo i izborimo se za nasu stvar mociete da radite bukvalno sve sto vam masta zazeli a nece zaleleti zelje surovog realizma jer realista nece ni dospeti u zemlju koju mozemo nazvati MASTALEND.

Pustite sve kometntare i pridike, nek idu u K! Vi ste vi,mi smo mi mi smo tragaci. Pravite vase virtuelne svetove uz pomoc muzike, kreirajte svetove...budite ono sto ste oduvek sanjali.

Vreme je da masta nadvlada ovim forumom, vreme je za konacan udarac surovim realistima i materijalistima. Nacnite taj iskorak i pustite mastu iz tamnice. Patrik i Sundjer Bob su odavno to ucinili i pogledajte kako zive. Oni su u ekstazi srece, oni su to cemu tezimo. Eto ja predlaem da svi budemo Patrik jer sundjer je malo cudan :eek: ali zato Patrik je OK!
 
Prvo pre nego sto pocnete treba da skorakte po jedno bar pivo i pustite masti na volju. Da mastu jer ce vas ona izbaviti svog sranja koje nastoji i prestoji. Masta je nesto sto razlikuje surovog materijalisu od nas tragaca.

Pustite sve kometntare i pridike, nek idu u K! Vi ste vi,mi smo mi mi smo tragaci. Pravite vase virtuelne svetove uz pomoc muzike, kreirajte svetove...budite ono sto ste oduvek sanjali.

Vreme je da masta nadvlada ovim forumom, vreme je za konacan udarac surovim realistima i materijalistima. Nacnite taj iskorak i pustite mastu iz tamnice. Patrik i Sundjer Bob su odavno to ucinili i pogledajte kako zive. Oni su u ekstazi srece, oni su to cemu tezimo. Eto ja predlaem da svi budemo Patrik jer sundjer je malo cudan :eek: ali zato Patrik je OK!

Halo,bre...pocinjem mjenjati misljenje o tebi....pridruzujem se....imas fantasticnih momenata...jedino mi nije jasno zasto ti je sunder cudan...sunder je sasvim ok
 
Patrick_Star_from_Spongebob_by_LxgShaka.png
 
E da, oduvek sam hteo da budem reziser, ili arheolog jer volim avanture i josuvek ponekad pre nego da zaspim pustim neki svoj film, neku radnju i razmisljam o tome kako bi bilo ekstra kad bi mogao jednog dana od te price da napraim film!!!
MIslim da bi bio dobar u tome ali sad je kasno, samo mogu da pustim mastu da bi lakse zaspao itd!!!Jedom sam hteo i probao da pocnem da je pisem ali je moj brat reinstalirao komp i prva dva poglavlja su otisla i mrzelo me da pisem sve opet jer sam imao veoma gust period u skoli dok sam bio u to vreme itd!!!
Dobra tema ali ne verujem da ce to neko bas da otvoreno kaze kao i ja sve ce to biti prekriveno iz razloga zato sto neki pojedinci tj realisti cekaju nekog da ga naprave na blesavog, da se uzdizu na njegov racun, i parve se pametni!!!
Nadam se da tako nece da bude ali videcemo!!!???
 
Poslednja izmena:
E da, oduvek sam hteo da budem reziser, ili arheolog jer volim avanture i josuvek ponekad pre nego da zaspim pustim neki svoj film, neku radnju i razmisljam o tome kako bi bilo ekstra kad bi mogao jednog dana od te price da napraim film!!!
MIslim da bi bio dobar u tome ali sad je kasno, samo mogu da pustim mastu da bi lakse zaspao itd!!!Jedom sam hteo i probao da pocnem da je pisem ali
i kod mene nesto slicno mozda, nazalost ostaje stvarnost i mogi snovi neostvareni, e sad da li ih mozemo ostvariti ili ne,...
eto i prvi deo mog potpisa se delom odnosi na nesto slicno (realizacija nekih zamisli,...)
kada bi covek znao u napred, u cemu ce uspeti, sta treba da radi i sl,....
ma slusajte sebe i razum, sta jos treba, nzm.,..., nemam ja pojma
 
Hmmm...nemcoi i Mastalend...ja te tako i dozivljavam.....A,sto se tice maste,pa ne mislim da se masta sastoji samo u nekim snovima koji se nisu ostvarili,pa kao jos uvijek sanjas o njima...Masta je nesto po meni nepregledno i bezgranicno....Opustanje,meditacija,mastanje sve skupa bar 15 min dnevno-idealno za psihu Instinktivna i ne svjesna zelja za mastanjem,javlja se kod ljudi u koji su u nekoj nevolji,kad im se desava nesto lose....psiha se sama bori da prevazide odredene krize....sama sebe lijeci...a svjesno mastanje hrani psihu,bez obzira sta skeptici mislili,mastanje je zdravo...cak i ono mastanje za koje vas blam nekome da kazete,jer je toliko nemoguce da ni sa kim o tome ne razgovarate...i to je zdravo....mastanje je zdravo i ako mastate da ste se setkali po Mjesecu....sve je to ok dok je pozitivno i normalno je jer pametni ljudi i dobre osobe imaju veoma razvijenu mastu....zli ljudi ne mogu mastati o lijepim stvarima....oni to nemaju u svom mentalnom sklopu....Dakle,sve je to ok dok je u granicama maste...problem nastaje kad se granica prede, (kao nemcoi,pre neku noc :)).....pa se vise ne razlikuje sta je masta a sta stvarnost....ali to je jedna druga prica...Samo vi mastajte.....:zpozdrav: (salim se nemcoi)
 
Ne nemcoi,sve je individualna stvar...ne znam kako gledas na ljudski zivot i zivljenje......treba znati neke stvari da bi uopste shvatio da robujes....mnogi ljudi ne shvataju zivot ropstvom...a zivot to jeste....i ne znam ni na sta ti ustvari mislis.....ali ne robujem jer razmisljam svojom glavom,ne zivim po kliseima i odluke donosim u skladu sa svojim instinktima a ne kako bi trebalo...ne robujem..zivot je mozda tezi ali ne robujem i to nije zabluda
 
e i ja u medjuostalom mastam o slobodi, jos vecoj slobodi, puno vecoj slobodi ili sl,...
nekad bas puno mastam, mislim dosta vremena sto i nije mozda bas najbolje resenja
eto neka masta mozda moze i da se ostavari kad sastavim svo vreme mastanja o tome
mastam o mojoj prici Rain, mozda je to moja vrhovna ostavariva ili neostavariva masta, ali ipak nije nista nadprirodno
nego jel imate vi nekakvih strahova, nije mozda za ovu temu ali mislim da moze da prodje, masta je opsirana, pa eto i ovo moze da se ukljuci, ja npr. od nepoznatog toka, od pomisli da me prate, ostali su valjda uobicajeni
bilo bi lepo da nam se neka mastanja ostvare:), mozda treba vise da se poradi na tome:)
 

Back
Top