Jel bi kresnuli steltovku (inspired. by spamerku)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

loraloralai

Zainteresovan član
Poruka
221
Ima kraljica log-on-a u stelt-mod-u, da li bi kresnuli takvu? Ja mislim da osoba koja ima ponosa to sebi ne moze da dozvoli... to da krese forumasicu koja koristi stelt mod makar i maloa ne kaje se radi toga

Stelt je vidljivo skrivanje (tima koji skrivaju) bitnih stvari od "ostalih drugova", ali sigurno ne samo radi skrivanja, nego zbog nekih drugih drugova, makar i da su trip u glavi. Zar ne? Korigujte mi misljenje ako grijesim, ali, po mojoj teoriji "trouglova kao oznaka na putu komunikacije u 'dijelu' o predstavljanju" to je tako. Te trouglove koriste osobe kojima je auto sjeban (ili mozda koji su se autosjebali, tako reci) ostao na putu... :neutral:

Isto pitanje i za zene (i gej/bi populaciju) moze znaci i varijanta: jel bi kresnuli steltovca?
 
Poslednja izmena:
237.gif

oce neko da mi prevede
 
Ima kraljica log-on-a u stelt-mod-u, da li bi kresnuli takvu? Ja mislim da osoba koja ima ponosa to sebi ne moze da dozvoli... to da krese forumasicu koja koristi stelt mod makar i maloa ne kaje se radi toga

Stelt je vidljivo skrivanje (tima koji skrivaju) bitnih stvari od "ostalih drugova", ali sigurno ne samo radi skrivanja, nego zbog nekih drugih drugova, makar i da su trip u glavi. Zar ne? Korigujte mi misljenje ako grijesim, ali, po mojoj teoriji "trouglova kao oznaka na putu komunikacije u 'dijelu' o predstavljanju" to je tako. Te trouglove koriste osobe kojima je auto sjeban ostao na putu... :neutral:

Isto pitanje i za zene (i gej/bi populaciju) moze znaci i varijanta: jel bi kresnuli steltovca?

:think:
posle ovoga, vanzemaljac je mmmm :neutral:
 
Znaci evo dodatno objasnjenje za populaciju koja...: ne misli se na steltovku dok steltuje, mada moze i to da kazete, nego zenu/momka koja je inace sklona tome da makar i malo steltuje. S obzirom ili bez obzira na to zasto to radi... (to = steltuje.)

Kome ni sad nije jasno 'savjetujem' da ne ide kod psihologa, to bi bilo gubljenje vremena...
 
Poslednja izmena:
Pa koga god to zanima,ev' vi:
Pa zato sto nece niko drugi, i zato sto vec znaju da imam nisko misljenje o njima, kao sto sam i napisao, pa neka mi se slobodno obrate, ali ovamo na livadu, tj. temu da svi mozemo da vidimo. Ja pridajem "znacaja" svakome ko je spreman da se oznaci, a ne da treperi ili da se zamracuje, nemam ja zivaca da rijesavam misterije... a ovo sto prica ova: najlaske je, ja mislim, po lakoci gledano, poslije pravljenja misterije, mislit da je misterija rijesena. (Bez obzira je li ili nije.) Misterija i moze da se rijesi. Ali, ako neko oce i voli da bude misteriozan, onda moze resenje samo da se "nabode", (slucajno, i nista drugo) ali samo bi neko ko nema mozga mogao bit tad "siguran"(uvjeren) da ima dokaza za to da je rijesio misteriju. Neke stvari su 10 puta teze od nekih stvari za koje mislis da su prelake, ali i obratno moze da vazi.
 
Poslednja izmena:
Pa za svakoga ko ne zna sto je stelt:
'tehnologija' koja se obicno koristi u destruktivne svhre. 99% slucajeva. Destruktivni ciljevi se skoro uvjek prikrivaju radi ostvarenja ciljeva, ili radi "buducih" destruktivnih podhvata. pa se u toj tehnologiji (nuzno) koristi i prikrivanje (i prikrivac, naravno, tj. "prekriveni"). O tipu mete: "Meta" je tako uvjek jedna od moguca 2 tipa mete: 1. neko za koga se misli da nema odbranu, ili 2. da se pali na misterije.
 
Poslednja izmena:
Pa za svakoga ko ne zna sto je stelt:
'tehnologija' koja se obicno koristi u destruktivne svhre. 99% slucajeva. Destruktivni ciljevi se skoro uvjek prikrivaju radi ostvarenja ciljeva, ili radi "buducih" destruktivnih podhvata. pa se u toj tehnologiji (nuzno) koristi i prikrivanje (i prikrivac, naravno, tj. "prekriveni"). O tipu mete: "Meta" je tako uvjek jedna od moguca 2 tipa mete: 1. neko za koga se misli da nema odbranu, ili 2. da se pali na misterije.
Мистерије си од мене преписао, признај. :zper:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top