Zene dokazite se

imam 25 godina, zavrsen fakultet elektrotehnike i racunarstva i radim u IT firmi za golemu platu :lol:
Ali necu da se udajem :D

c035.gif
 
Mozes naslediti ogroman kapital ali ako ne znas da ga sacuvas i napredujes,dzaba sve.Istopi se kao da ga nikad nije ni bilo.Moj se uvecava tako da verujem da sam dobro postupila.
Na zalost,on nije ziv.

Ovo si skroz u pravu:super: Covek moze da nasledi,ali pitanje je da li ce to sacuvati,uvecati ili unistiti.Imamo primere,gde deca uniste sve sto su roditelji stvarali.Ti si to sve mogla prodati,uzivati dok imas para,a sta posle? Takvih primera ima puno.
 
Koliko imate godina, sta ste zavrsile i sta ste zaradile SVOJIM radom, ne od mame i tate, nego SVOJIM radom, da si dajete za pravo stupiti u brak i da si dajete za pravo zvocati muzu ili ste i vi poput onih koje nista nemaju a za sve drugom se,ru u NJEGOVOM?

Imam ....godina, mnogo sam postigla svojim radom, i sve težim putem, valjda sam takve sreće...imam pravo zvocati, a ne zvocam puno, očekujem rad, red i poštovanje, dobar sex i tako. Znači, NORMALNA SAM ŽENA
 
Slabo se dokazujem recima..ja to vise delima,:zper: al da probam.
Punoletna sam.Htela sam da budem balerina ali moji nisu imali kintu da mi kupe baletske patike
pa sam zavrsila srednju kozarsku skolu( sto mi je kasnije puno pomoglo kod “skidanja koze s ledja drugima”..mislim to obrazovanje).
Nista nisam zaradila..osim da prezivim od danas do sutra a ni nasledila nisam nista
jer poticem iz siromasne radnicke porodice sa petoro dece..
postene doduse al bez kinte..stedela sam od plate radnice u velikom supermarketu
i odvajala od usta te sam jedva skupila lovu za silikonske sise ..mini suknjicu i 2 broja manju majcicu ( gace nisam ni kupovala ..bilo je toplo) i
prvo i jedini pice koje sam sama platila sebi i tako
udala bih se..sta fali ali za za bogatog.takvog i trazim da ne bih morala da radim.
on ce da uziva sto ima ribetinu uz sebe.zgodnu.skockanu i uvek spremnu za provod i trosenje love..
ja cu da hedonisem a on ce da rinta za mene.( ovo postavljac teme zeli da cuje ..zar ne?)
a za sr..pa morala bih u njegovom.. mislim u njegovom stanu.. a on bi me voleo i nista mu ne bi bilo tesko za mene da uradi pa i da podnese.moja zvocanja..
kada ne uradi ono sto treba i ne ispuni sve moje zelje

@ tema
ne znam zasto bi se uopste neko dokazivao u tom smislu..u ovom slucaju..zene
Osobu sa kojom ste, volite i cenite je zbog nekih drugih vaznijih stvari u zivotu
nego sto je materijalno..materijalno se stekne..dodje i prodje..
ljubav koju vam ta osoba pruza,odanost,vernost,postovanje i cuvanje vasih ledja ..
tako sto je uvek uz vas i kada je dobro i kada je lose..vredi vise nego svi bankovni racuni..
Takve osobe postoje..Potrazite je..samo treba da i vi budete istio takvi da bi ste je pronasli i ostali sa njom..
Andric je davno rekao.. Nisu svi ljudi tako rdjavi kao sto to rdjav covek misli.
 
Slabo se dokazujem recima..ja to vise delima,:zper: al da probam.
Punoletna sam.Htela sam da budem balerina ali moji nisu imali kintu da mi kupe baletske patike
pa sam zavrsila srednju kozarsku skolu( sto mi je kasnije puno pomoglo kod “skidanja koze s ledja drugima”..mislim to obrazovanje).
Nista nisam zaradila..osim da prezivim od danas do sutra a ni nasledila nisam nista
jer poticem iz siromasne radnicke porodice sa petoro dece..
postene doduse al bez kinte..stedela sam od plate radnice u velikom supermarketu
i odvajala od usta te sam jedva skupila lovu za silikonske sise ..mini suknjicu i 2 broja manju majcicu ( gace nisam ni kupovala ..bilo je toplo) i
prvo i jedini pice koje sam sama platila sebi i tako
udala bih se..sta fali ali za za bogatog.takvog i trazim da ne bih morala da radim.
on ce da uziva sto ima ribetinu uz sebe.zgodnu.skockanu i uvek spremnu za provod i trosenje love..
ja cu da hedonisem a on ce da rinta za mene.( ovo postavljac teme zeli da cuje ..zar ne?)
a za sr..pa morala bih u njegovom.. mislim u njegovom stanu.. a on bi me voleo i nista mu ne bi bilo tesko za mene da uradi pa i da podnese.moja zvocanja..
kada ne uradi ono sto treba i ne ispuni sve moje zelje

@ tema
ne znam zasto bi se uopste neko dokazivao u tom smislu..u ovom slucaju..zene
Osobu sa kojom ste, volite i cenite je zbog nekih drugih vaznijih stvari u zivotu
nego sto je materijalno..materijalno se stekne..dodje i prodje..
ljubav koju vam ta osoba pruza,odanost,vernost,postovanje i cuvanje vasih ledja ..
tako sto je uvek uz vas i kada je dobro i kada je lose..vredi vise nego svi bankovni racuni..
Takve osobe postoje..Potrazite je..samo treba da i vi budete istio takvi da bi ste je pronasli i ostali sa njom..
Andric je davno rekao.. Nisu svi ljudi tako rdjavi kao sto to rdjav covek misli
.

1. BOLD -->:zcepanje::zcepanje:
2. BOLD --> :worth::ok:
 
Slabo se dokazujem recima..ja to vise delima,:zper: al da probam.
Punoletna sam.Htela sam da budem balerina ali moji nisu imali kintu da mi kupe baletske patike
pa sam zavrsila srednju kozarsku skolu( sto mi je kasnije puno pomoglo kod “skidanja koze s ledja drugima”..mislim to obrazovanje).
Nista nisam zaradila..osim da prezivim od danas do sutra a ni nasledila nisam nista
jer poticem iz siromasne radnicke porodice sa petoro dece..
postene doduse al bez kinte..stedela sam od plate radnice u velikom supermarketu
i odvajala od usta te sam jedva skupila lovu za silikonske sise ..mini suknjicu i 2 broja manju majcicu ( gace nisam ni kupovala ..bilo je toplo) i
prvo i jedini pice koje sam sama platila sebi i tako
udala bih se..sta fali ali za za bogatog.takvog i trazim da ne bih morala da radim.
on ce da uziva sto ima ribetinu uz sebe.zgodnu.skockanu i uvek spremnu za provod i trosenje love..
ja cu da hedonisem a on ce da rinta za mene.( ovo postavljac teme zeli da cuje ..zar ne?)
a za sr..pa morala bih u njegovom.. mislim u njegovom stanu.. a on bi me voleo i nista mu ne bi bilo tesko za mene da uradi pa i da podnese.moja zvocanja..
kada ne uradi ono sto treba i ne ispuni sve moje zelje

@ tema
ne znam zasto bi se uopste neko dokazivao u tom smislu..u ovom slucaju..zene
Osobu sa kojom ste, volite i cenite je zbog nekih drugih vaznijih stvari u zivotu
nego sto je materijalno..materijalno se stekne..dodje i prodje..
ljubav koju vam ta osoba pruza,odanost,vernost,postovanje i cuvanje vasih ledja ..
tako sto je uvek uz vas i kada je dobro i kada je lose..vredi vise nego svi bankovni racuni..
Takve osobe postoje..Potrazite je..samo treba da i vi budete istio takvi da bi ste je pronasli i ostali sa njom..
Andric je davno rekao.. Nisu svi ljudi tako rdjavi kao sto to rdjav covek misli.

Sta znaci da sam ja rdjav?

Pa po toj logici onda ne treba zakljucavati vrata stana kad ides iz njega van, jer si ti lopov zato sto mislis da ce neko upasti i ukrasti ti nesto.:neutral:
 

Back
Top