Total tv

grande

Zainteresovan član
Poruka
278
Mozda trebam postaviti pitanje na Kablovskoj televiziji(pod forumu) ali viidm ovde je malo zivlja atmosfera

Sve ovo je na prostoru italy znaci nije u Srbiji

-koristio sam 7godina pink(koji je imao dilera u Austriji i placali 220eur godisnje)nedavno nas neko zvao iz Slovenije i rekao da su oni total tv i preuzeli su pink itd itd.Nakon par dan zovu opet ti total-tv iz Slovenije i ponude nam paket total tv-a +pink po ceni od 144eur koji se moraju platiti unared.Mi uplatimo unapred i posle 15dana stigne resiver i kartica ali nema taj Total tv paket vec samo par pinkovih(koji smaraju) kanala.

Zvao sam ja Njihov servis u Sloveniji i reklu su nam da nema jos mogucnosti kombinacije paketa vec moramo gledati samo taj "Uh....- pink",

Mene zanima sledece mozda je vec neko imao iskustva slicnih,Privacy nasih licnih podataka u ovom slucaju se nisu postovali! Prosledili su ih u sloveniju bez ikakvog znanja naseg,Zeznuli su nas za Total tv paket,.
dali raskinuti ugovor ili se to sve moze prebaciti na srbiju ili Advokat,oni kazu da nezele komentarisati to

Nadam se da se razume gore napisano
 
imam i ja total tv-stari paket od hiljadu i nesto dinara ima i pink(shugavi) on je u redu .problem je ovo gore navedeno
 
Poslednja izmena:
pa ovo sad moze biti mac sa dve ostrice neznas kako sad da uradis najbolje da ti pozoves centar u beogradu pa da im lepo ispricas sta se desili ili pak da zoves ove u sloveniji i da sa njima razresis jer bezveze je jedno pricati i placati a drugo dobiti
 
@Grande problem koji si izneo, pročitao sam dva puta kako bi ga bolje shvatio. Mislim da je najbolje da im se lično obratiš kako ti savetuje DanijelVR a ja ti dajem nekoliko adresa gde to možeš učiniti. Lični kontakt je najsigurniji put da problem rešiš.
SBB - Srpske kablovske mreže
Kralja Petra 45/VI, 11000 Beograd

info@sbb.co.rs
011 330 52 00
 
Problemcic je u tome-zvao sam ja beograd ali oni za te ugovore sto su sklopljeni van Srbije nemaju kontrolu nad njima jednostavno mi kazu moras pozvati u ovom slucaju Sloveniju.Jos nesto je tu malo komplikovano
kada na daljinskom od recivera Total tv-a stisnes TEL izadje ti broj onaj iz Bgd-a 0113332727,a oni kazu moras zvati sloveniju.(Primer:imam druga koji je u bosni napravio ugovor tamo uzeo sve i kada stisne to isto dugme -tel- njemu izadje bosanski broj,znaci i meni bi po pravilu kojeg verovatno nema trebalo izaci pritiskom na dugme Tel ,slovenacki broj.

Zvao sam pa jedno 800puta tamo sloveniju ,dva puta sam ih dobio.Na moje pitanje sta i kako oni kazu sledece:
-Mi sada nemoze vam pomognemo ali pazi sta on kaze Covek? -imali ste pink i placali 220eur godisnje,a sada ga placate 144eur i sta se onda kao bunite.
kao sada nemogu dopunjavati taj paket itd itd.(jos pre cetri meseca su zvali iz te slovenije i cetri meseca odlazemo kupovinu tog total-a u Srbiji jos im platis unapred 144eur pa ----

Znate sta DOK SE LICNO NE ODE TAMO GDE TREBA,NEMA NISTA OD TOGA

I MACKA JURI MISA I VREBA ALI TEK KADA GA UHVATI SA NJIM SE IGRA
 
Poslednja izmena:
Dali mozda neko zna frekvenciju da se na total tv resiver ubaci rts sat

ja sam probao 11411 i 11585 ali nece ta frekvencija ili uopste kako se ubacuje
 

Back
Top