Ne bi bilo lose da je ovako

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
S obzirom da danasnje zene puno zaradjuju a muskarci malo, sta mislite da li bi bilo posteno od zena da one uzmu najvecu brigu na sebe, sto se tice financiranja deteta?

Jer ako jednako daju, muskarcu nece nista ostati, a zena ce imati previse.

Jednog dana kad mi bude dosadilo biti bez zene, ja planiram da si napravim bas takav zivot.
 
S obzirom da danasnje zene puno zaradjuju a muskarci malo, sta mislite da li bi bilo posteno od zena da one uzmu najvecu brigu na sebe, sto se tice financiranja deteta?

nije važno ko koliko zarađuje, važno je koliko može da se troši


Jer ako jednako daju, muskarcu nece nista ostati, a zena ce imati previse.

isti odgovor kao malopre


Jednog dana kad mi bude dosadilo biti bez zene, ja planiram da si napravim bas takav zivot.

sinnke, prso si ko lajsnica
 
S obzirom da danasnje zene puno zaradjuju a muskarci malo, sta mislite da li bi bilo posteno od zena da one uzmu najvecu brigu na sebe, sto se tice financiranja deteta?

Jer ako jednako daju, muskarcu nece nista ostati, a zena ce imati previse.

Jednog dana kad mi bude dosadilo biti bez zene, ja planiram da si napravim bas takav zivot.

Sta planiras?Da sedis kod kuce i da brines o detetu,dok ti zena radi,ili sta?budi precizniji..:ok:
 
ma covek je u pravu,zene treba da rmbace za pare,i plus da cuvaju decu.mi muski smo u manjini,treba da nas cuvaju i neguju,i da se ne ljute kad malo odemo u kafanu da razbijemo stres.
a i ako obambamo nesto sa strane,znaci da smo pravi muskarci,ali to je bata velja vec objasnjavao.
 

Back
Top