koliko joss?

gost 197611

Aktivan član
Poruka
1.180
Sta mislite koliko jos treba da bildujem i koji deo (biceps, ticeps, ramena....) da bi izgledao ko bombona????? meni se cini da su mi trbusnjaci prebildovani u odnosu na grudi :( sta vi mislite???????????????? P.S: Ja se izvinjavam sto mi malo vire gace, ali sta cu tako je ispala slika :(((((
260g7xs.jpg
 
Zato uvijek treba da imaš nekoga sa sobom, da stoji iznad tebe i pomogne ti ako ne možeš da izbaciš...
Nabaciš 30kg (+ šipka 10 :lol: ) možeš to dići sigurno...
I rokaj

bre sad radim benc i mogu najvise da dignem 60 ali ne mogu da odradim celu seriju sa 60, pa dizem 55. Ali kazem kad sam tek kreto u teretanu radio sam i bicemps i triceps i ramena i trbusnjake (svaki dan jednu grupu misica) Ali sam izbegavo grudi. :(
 
da li neko zna gde mogu da se nabave steroidi i koliko kostaju?

Ono veliko pakovanje kosta devet iljada i nesto. Al nemora da znaci sto je velika, brzo ces da je istrosis...
Moj ortak s kojim sam isao u teretanu je uzimao, al iskreno meni je to bacanje para, a i nevaljaju steroidi(mozda ces biti zadovoljan ishodom, al posledice se uocavaju kasnije, barem ja nikad ne bih uzimao)... Bolje cesce pij jogurt, jedi vise jaja, mesa itd, te stvari imaju mng proteina i belancevina :)
 
Steroidi, kreatini i ostala sranja nikad, posledice po organizam su velike, rad, red i disciplina, svakog dana vezbaj, sto bi reko Kristijan hiljade i hiljade trbusnjaka, sklekova...... Tek si krenuo u teretanu, sta ocekujes? Nisu misici baloni pa da ih duvas i ispustas po potrebi, kad prestanes da uzimas kreatine ispustis se, a kad se nabildujes bez tih sranja, ostaje trajno.
 
Steroidi, kreatini i ostala sranja nikad, posledice po organizam su velike, rad, red i disciplina, svakog dana vezbaj, sto bi reko Kristijan hiljade i hiljade trbusnjaka, sklekova...... Tek si krenuo u teretanu, sta ocekujes? Nisu misici baloni pa da ih duvas i ispustas po potrebi, kad prestanes da uzimas kreatine ispustis se, a kad se nabildujes bez tih sranja, ostaje trajno.

ja sam cepo kreatin ali sam presto jos pre 20 dana i jos mi stoje misici.
 

Back
Top