Kolegina zena

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Dogodilo se to pre mnogo godina, jos u ona prastara vremena dok sam bio mlad i lep...

Pozvao me je jedan kolega na partiju saha u svoj stan...

Dok smo igrali sah, njegova lepa, zgodna i slatka zenica nam je kuvala kafu, sluzila nas pivom i posmatrala kako igramo...Stalno mi se smeskala...

Odjednom, dok smo napeti igrali, osetio sam da me je nezno gurnula nogom ispod stola.

Prvo sam mislio da je to slucajno, pa sam povukao nogu, ali kada se desilo drugi put, shvatio sam da nije bilo slucajno....

Zbunio sam se i nisam znao sta da radim (bio sam jos mald i neiskusan).

Kolega se zadubio u sah i nije nista primecivao....

STA BI VI URADILI U TOJ SITUACIJI? :eek:
 
Koliko ti je bio dobar prijatelj?

Ne toliko da bih bio u stanju da mu to kazem sto se desavalo.

Jednom sam video zenu mog DOBROG priajtelja kako se u jednom parku vataci sa nekim tipom i odmah mu rekao...

On se naljutio na mene i vise nije govorio!

Ali, meni je savest cista. Da mu nisam rekao, A ZNAO, ne bi mi bilo svejedno....
 
To nema veze sa tim...
Moj najbolji prijatelj mi je trazio da mu ja opalim devojku , jer je pozelela da moze da uporedi, a ja je ne bih zavodio i vratio bi mu je....

Ima mnogo situacija za koje ja znam da se naprave dogovori izmedju zene i muskarca ili izmedju muskaraca sa precutnim znanjem zena a da su "cudni"....

Cuveno cuvanje devojke dok je on u vojsci od strane jednog njoj privlacnog i obdarenog muskarca....
Inace ga ne bi ni sacekala...

Praksa je mnogo uspesnija od puritanizma....
 
Ne toliko da bih bio u stanju da mu to kazem sto se desavalo.

Jednom sam video zenu mog DOBROG priajtelja kako se u jednom parku vataci sa nekim tipom i odmah mu rekao...

On se naljutio na mene i vise nije govorio!

Ali, meni je savest cista. Da mu nisam rekao, A ZNAO, ne bi mi bilo svejedno....

Ma kakvo pricanje
Cisto pitam da znam dal si trebao da je kresnes
ne bih kresnuo zenu od 3-4 prijatelja
ostale, ako traze, ***, sta cu?
 
To nema veze sa tim...
Moj najbolji prijatelj mi je trazio da mu ja opalim devojku , jer je pozelela da moze da uporedi, a ja je ne bih zavodio i vratio bi mu je....

Ima mnogo situacija za koje ja znam da se naprave dogovori izmedju zene i muskarca ili izmedju muskaraca sa precutnim znanjem zena a da su "cudni"....

Cuveno cuvanje devojke dok je on u vojsci od strane jednog njoj privlacnog i obdarenog muskarca....
Inace ga ne bi ni sacekala...

Praksa je mnogo uspesnija od puritanizma....

:eek::eek::eek:

Meni ovo mirisi nekako malo ....nastrano?
 
:mazi::vudu::guza::udriglavu:,,,muka mi je od vas...doslovno mi se smuci...sva trojica ste isti...ako me neko bude u zivotu tako komentarisao udavicu se...i ti Blajbi, sram te bilo...tebe najvise, ova dvojica su balavci...pih kakvi muskarci, sve sam narcis do narcisa...odoh na posao da smirim zivce:ljubomoran: bas bih volela da vas zadesi nesto slicno...
 
Pa da
ako je taj kolega iznad tebe u firmi(hiearhijski) eto odlicne prilike da mu dokazes da mzoe vise da zaradjuje od tebe, ali da mu ti opet mozes kresnuti zenu.
I vrlo bitno..
Ko je pobedio tu partiju saha?
 
Pa prvo treba STRATESKI doneti odluku da ili ne, a posle TAKTICKI gledati gde i kako.....

E tu se ja ne slazem, jer smatram da je gde i kako sastavni deo strateskog sagledavanja situacije...jer zene izvlace svoje zakljucke ne bas iz sustine vec iz forme....

Ko ima iskustva on to primeti i kod drugih iskusnih, a ko nema, on gleda npr film dueta Titanik, ovaj najnoviji i ne razume zasto je seks prevare pao u autu.....
 
Pa da
ako je taj kolega iznad tebe u firmi(hiearhijski) eto odlicne prilike da mu dokazes da mzoe vise da zaradjuje od tebe, ali da mu ti opet mozes kresnuti zenu.
I vrlo bitno..
Ko je pobedio tu partiju saha?

Ne, bio je ispod mene po hijerarhiji.

A partiju saha sam dobio jer ni pipanje za gornji deo butine ne moze da mi poremeti koncentraciju....:cool:
 

Back
Top