Objektivna kritika....Mane...

prihvatam kada mi neko uputi neku kritiku ..msm sve zavisi ko mi uputi kritiku.. ako mi naj. drugarica kaže onda ću se potruditi da to korigujem ali ako mi kaže neka seljančura ili tako neko onda me boli..
pa verovatno nisam svesna svih svojih mana ali znam za neke xDD
ako misliš na psihičke imam 2 ali nisu za javnos' ..
a fizički mi jedino smeta to što nemam braon ili crne oči..i što sam bela ..
e sad ..ja one mane koje vidim na drugima ugl. zadržavam za sebe mislim zašto bih se svađala sa njima kad verovatno ni oni neće da prihvate..
 
Poslednja izmena:
prihvatam kada mi neko uputi neku kritiku ..msm sve zavisi ko mi uputi kritiku.. ako mi naj. drugarica kaže onda ću se potruditi da to korigujem ali ako mi kaže neka seljančura ili tako neko onda me boli..
pa verovatno nisam svesna svih svojih mana ali znam za neke xDD
ako misliš na psihičke imam 2 ali nisu za javnos' ..
a fizički mi jedino smeta to što nemam braon ili crne oči..i što sam bela ..
e sad ..ja one mane koje vidim na drugima ugl. zadržavam za sebe mislim zašto bih se svađala sa njima kad verovatno ni oni neće da prihvate..

aaaa crne oci su najlepse :heart: i ja sam beo i tesko mogu da pocrnim blax...letos sam otiso 2-3x kod ortakinje u solarijum (no homo) cisto da vidim da li mogu da pocrnim vestackim putem ako vec nmg prirodnim :D

btw. tema. Neam pojma. . .tvrdoglav sam i inatim se cesto al' to samo prema kevi o_O e da i lenj sam pa svaki dan kazem evo sutra brate
 
Kako ih prihvatate.....Da li ih upucujete ili ipak ne iz bojazni da ih doticna osoba nece prhvaiti na pravi nacin....

Da li ste svesni svojih mana...?...i koje su vase mane...

Prihvatam ih teska srca, ali posto mi ih dele sakom i kapom, naviknuo sam se...:p
Upucujem ih, a briga me kako ce ko reagovati.:)

Svestan sam. Imam mnogo mana, ali glavna od njih je sto sto sam lenj. Ta mi mana najvise utice na zivot i nastojim da je ne isticem mnogo...:lol:
 
pa uglavnom sam svesna svojih mana, i ne trudim se da ih promenim.. :P lenja sam mnogo, ponekad tvrdoglava (msm zavisi prema kome :))
a kad primetim na drugima ne govorim im jer..... ma ne znam.. al ne volim da se svadjam.. :P kazhem samo nekome s kim sam blizha.. a sad svima da govorim.. zabole me...
 
Treba razgraničiti dobronamernu kritiku i zavidnu, prihvatam sugestije, al' ne po svaku cenu...
Lenjost mi je mana nad manama.
Delim i komplimente, ali upućujem i kritike, bez dlake na jeziku, pa se ljudi često i uvrede, ali ja znam da nijedna nije zlonamerna i bez razloga.
 
objektivno ih znam u stoga me smara kad mi neko otkriva vruću vodu... mane - neopevana lenjost, manjak volje, dug jezik i *****nje, ironisanje, ogovaranje... mada u globalu sam savršen... mislim da nemam mana kojim afektiram druge već samo sebi štetim
 
Lenja sam, ali ne da ucim ili slicno, nego sam lenja da nesto ucinim da bi mi zivot bio zanimljiviji, lenja sam da vezbam, da idem na neki kurs, da organizujem zurke, da se javim prijateljima ( to uvek radim preko volje), da pridjem ljudima i upoznam se s njima, a sve ovo volim i u svemu uzivam, samo je tesko odluciti se..
Lenja sam i da pisem na ovom forumu, pa zato uglavnom samo citam.
Jos imam veliku manu a to je pesimizam i konstantno nezadovoljstvo svim i svacim.. To mi unisti svaki moguci dan..
Onda, ne umem da budem direktna, nego sve kritike pakujem u sarene, ukrasne papire, samo da ih ublazim.. Ako se osoba ipak uvredi, onda pocinjem da vrdam, da se izvlacim i izmisljam kako moja konstatacija nije dobro shvacena..Neretko od kritike na kraju napravim nesto sto je blize pohvali.
Kritike... Pa uglavnom ljudi nemaju kritike za mene, jer sam ovakva kao sto sam gore navela, a uglavnom ako si fin prema ljudima, onda ti oni nece nista prigovarati.
Danas mi je eto drugarica rekla da sam jedna obicna lenjivica koja rasipa svoj talenat :) i to sam najnormalnije prihvatila, jer znam da je istina..
U sustini, ako mi ljudi prigovore zbog necega, a u moci mi je da to izmenim, ja to i izmenim.
 
prihvatam kritike ako dolaza od strane osobe koju smatram kompetentnom da to cini
ali, ocigledno da to samo udje na jedno, a izadje na drugo uvo
eto i prve mane - nemar
i jos dosta njih - neodgovornost ( retko, ali mi smeta )
- bezosecajnost ( stvarno umem da budem kucka,pih! )
- razmazenost
- egocentricnost

ne smem dalje, i ovoliko mi mnoooogo..

ako smatram da sam sa nekom osobom u dovoljno bliskom odnosu onda dajem sebi za pravo da joj prebacim nesto, iskritikujem, ali gotovo uvek dobronamerno ( 91% )
 
Poslednja izmena:
Kako ih prihvatate.....Da li ih upucujete ili ipak ne iz bojazni da ih doticna osoba nece prhvaiti na pravi nacin....

Da li ste svesni svojih mana...?...i koje su vase mane...

Ne prihvatam ih tolko loshe , a za upucivanje ipak prvo trazhim dobar nachin jer chesto se direktnom kritikom postigne suprotno .

Onako sam svestan , a najveca mana je lenjost , a tu je negde i arogancija , a dobijao sam i primedbe kako sam bezosecajan .
 
Mane:
1)Lenj sam,mrzi me cak da idem i da jedem,ali kad treba neki poso radim ga uvek do kraja za sto krace vreme.
2)Assasin xD,nervira me sto vecina ljudi koja me dobro ne poznaje izbegava jer neki su mi rekli da me se plase,a moj dobar drug mi je rekao da imam pogled kao ubica(takodje da prestanem da nosim crnu odecu)...sto me jako nervira :'(
3)Mrzovoljan,uglavnom me nerviraju ljudi nzm ni jednu zivu osobu koja je dobila moje poverenje(osim brata) xD
4)Destruktivan,imam dosta crnih misli i ta sranja...
To su mane koje me najvise nerviraju i hocu da ih menjam :'''(
 

Back
Top