Pokret OTPOR(samo vas gledamo)

Babino`unuce

Domaćin
Poruka
3.124
Gde su nestali ti jaki momci, ti glasnogovornici, gde su nestali, gde su pobegli, gde zive sada? Jel toliko lepo u ovoj Srbiji sada, ne treba da pruzaju otpor ovoj vlasti sada? Gde su sada da dizu narod na noge i na ustanak, da organizuju akcije, jel su to oni primili neke pare pre izvesnog vremena pa napustili ovu zemlju i sada zive na nekom ostrvu ili primaju dobru platu u Srbiji, zaposljeni su i primaju hiljadu eura mesecno, ili 500e? Gde su bre ti sto paze, sto posmatraju, sto gledaju? Gde su nestali otporasi, vojska 5. oktobra? Sta je s njima? Ko u zemlju da su propali... Zaboravio sam da su postojali, a vi? Secate se kako je njihov buldozer plasio narod pre prvih parlamentarnih izbora nakon "demokratske revolucije", jel narod uplasen, jel misija ispunjena? Gde je OTPOR?
 
Da bog da se nikad ne vratili ... To je nešto najodvratnije što sam video u poslednjih 20 godina.

Mislim na Otpor, naravno. Jednaki su mi najvećem srpskom šljamu kao što su recimo, Kandička, Biserko itd. (htedoh ovde i Đikija da pomenem al neću :lol: )
 
Da bog da se nikad ne vratili ... To je nešto najodvratnije što sam video u poslednjih 20 godina.

Mislim na Otpor, naravno. Jednaki su mi najvećem srpskom šljamu kao što su recimo, Kandička, Biserko itd. (htedoh ovde i Đikija da pomenem al neću :lol: )

Ali spomenuo si, o mrtvima ne samo najlepse, vec ne treba njih pominjati uopste. Gde su otporasi ljudi? Da li se neki od vas bivsih glasaca DOS-a osecaju obmanuti? Gde je bre OTPOR? :) :) :) Toliku masu pokrenuse, tolike pare uzese, toliko dzepova napunise, toliko avionskih karata kupise i zbrisase... Ili gresim? Rade kod nas? Onaj celavi znam da u odelu sada, gde su ostali? Ma gde su bre oni sto me "samo gledaju", jaooo!!!
 
Srdjan Milivojevic poslanik DS-a iz Krushevca je jedan od velikih vodja otpora.Ima nekoliko stanova lokala i kuca vozi besna kola a prijavio je samo biciklu.Pre otpora pravio je pljeskavice.Otpor je finansirala americhka NED organizacija (alijas CIA) koja rachune polaze americhkom kongresu.
 
Druze odgovori na pitanja koja sam postavio o pokretu OTPOR ili cu tebe smatrati fanom broj 3, ili cu pomisliti da si otporas neki, ne dao onaj odozgo!

kako ne , pa ja sam buduci predsednik fan kluba u osnivanju , obavezno da me uracunas i to pod brojem 1 :rtfm:
a sto se tice otporasa , tu su negde valjda , jedna drugarica sto je bila neko veliko mudo tamo bila posle i u Gruziji i Ukrajni na istim projektima , kaze bilo do yaya , a sad je vec par godina u Iraku radi za neku americku agenciju , sve u svemu zanimljiv i odlicno placen posao :super:
 
Srdjan Milivojevic poslanik DS-a iz Krushevca je jedan od velikih vodja otpora.Ima nekoliko stanova lokala i kuca vozi besna kola a prijavio je samo biciklu.Pre otpora pravio je pljeskavice.Otpor je finansirala americhka NED organizacija (alijas CIA) koja rachune polaze americhkom kongresu.

Majstor za rostilj znaci dogurao do poslanika, pa da... Daj i ja da uzmem danas da lomim, urlicem, saram sprejom kontejnere i zgrade i da vicem OTPOR, OTPOR i SAMO VAS GLEDAMO, mozda i ja doguram jednog dana do skupstine, sta mislite vi o tome?
 
kako ne , pa ja sam buduci predsednik fan kluba u osnivanju , obavezno da me uracunas i to pod brojem 1 :rtfm:
a sto se tice otporasa , tu su negde valjda , jedna drugarica sto je bila neko veliko mudo tamo bila posle i u Gruziji i Ukrajni na istim projektima , kaze bilo do yaya , a sad je vec par godina u Iraku radi za neku americku agenciju , sve u svemu zanimljiv i odlicno placen posao :super:
Znaci da racunam 3 fana, pribelezeno.

Nego s kim se ti druzis... C,c,c,c... Da biras drustvo ubuduce! Otporasi su svi petokolonasi, peta kolona znaci, strani placenici, agenti CIA. Sta drugo da zakljucis? A neki se smejali na to, mislili da ih neko pravi ludacima.
 

happy-face-1.gif

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotf: :rotf: :rotf:
 
Znaci da racunam 3 fana, pribelezeno.

Nego s kim se ti druzis... C,c,c,c... Da biras drustvo ubuduce! Otporasi su svi petokolonasi, peta kolona znaci, strani placenici, agenti CIA. Sta drugo da zakljucis? A neki se smejali na to, mislili da ih neko pravi ludacima.

Čekaj bre malo ... :evil: A mene nigde da pomeneš kao "fan"-a ??? :(

Ja ti se lepo, ljudski, zamerio još juče, pisao ti pesmice ... E, pravdo, ima li te :sad2: :mrgreen:
 
Čekaj bre malo ... :evil: A mene nigde da pomeneš kao "fan"-a ??? :(

Ja ti se lepo, ljudski, zamerio još juče, pisao ti pesmice ... E, pravdo, ima li te :sad2: :mrgreen:

Evo ti si fan broj 4. Mislim, nemoj se ljutis... hahahaa :) Steta sto se ova tema sad pretvorila u temu o mojim fanovima, ali evo podatka za sve moje fanove - babino unuce je premasilo brojku od 1000 posta, 20 dana od kako sam registrovan, i od tih 20 da kazemo 10 dana aktivan od tih 10 dana 3 dana "rasturao" na forumu, ma najjaci sam.

Nego sto se jedan samo ne pojavi (OTPORAS), da se pojavi samo cisto da iznese neke svoje stavove da mu se smejem malo u lice... Nisu fer samo zbog toga sto ne smeju da se pojave! :(
 

Back
Top