ЛДП бацио српске жртве у смеће

Pera zdera

Buduća legenda
Poruka
37.551
Представник ЛДП-а у централи странке у Скадарлији 20. јануара 2010., након што му је координатор Покрета 1389 за антифашизам званично уручио књиге о страдању Срба у Босни и Херцеговини од нациста током Другог светског рата и о страдању Срба од муслимана током 90-их, узео је књиге и пред још двојицом присутних - бацио их у канту за отпатке! Централа ЛДП-а је посећена у оквиру иницијативе Покрета 1389 информисања парламентарних странака о ратним злочинима у Сребреници и читавој БиХ. Књиге које је представник ЛДП-а бацио у канту за смеће пред трочланом делегацијом:

1. Енвер Реџић "Муслиманско аутономаштво и 13. СС дивизија" (Аутономија Босне и Херцеговине и Хитлеров Трећи Рајх), Сарајево 1987. година

2. Миливоје Иванишевић "Хроника нашег гробља" (или слово о страдању српског народа Братунца, Милића, Скелана и Сребренице), Београд-Братунац 1994. година
 
Niko nije ni očekivao da će stoka ustaška to da pročita.

Pretpostavljam da je cilj i bio da se pokaže na ogoljeni način šta LDP misli i oseća prema Srbima. Mislim da čak ni Stipe Mesić ne bi tako postupio.

Druga stvar, knjige su nešto sveto. Knjiga je jedina stvar na svetu za koju se kaže da nije greh ukrasti je.
Ja ne bih bacio u smeće ni Majn Kampf, iako je njen tvorac jedan od najmonstruoznijih likova u ljudskoj istoriji. Pročitao bih je da vidim kako je taj monstrum razmišljao. Dakle, čisto psihološki, kao kada sam čitao dela markiza de Sada. Čitao sam ih da prostudiram prirodu poremećenosti ljudskog uma, a ne zato što volim S&M.

Ali, ne treba se mnogo nervirati oko tih nacista. To je svakako stranka koja mora nestati.
 
Представник ЛДП-а у централи странке у Скадарлији 20. јануара 2010., након што му је координатор Покрета 1389 за антифашизам званично уручио књиге о страдању Срба у Босни и Херцеговини од нациста током Другог светског рата и о страдању Срба од муслимана током 90-их, узео је књиге и пред још двојицом присутних - бацио их у канту за отпатке! Централа ЛДП-а је посећена у оквиру иницијативе Покрета 1389 информисања парламентарних странака о ратним злочинима у Сребреници и читавој БиХ. Књиге које је представник ЛДП-а бацио у канту за смеће пред трочланом делегацијом:

1. Енвер Реџић "Муслиманско аутономаштво и 13. СС дивизија" (Аутономија Босне и Херцеговине и Хитлеров Трећи Рајх), Сарајево 1987. година

2. Миливоје Иванишевић "Хроника нашег гробља" (или слово о страдању српског народа Братунца, Милића, Скелана и Сребренице), Београд-Братунац 1994. година

Sta ocekujes od sekti...
 
Nevozni su, pada im ionako nizak rejting. Više ni evropske fore i priče ne prolaze, sad su
im i to uzeli Toma i Vučić.
Uvek mi je bilo, u negativnom svetlu, fascinantno kako je moguće da postoje Srbi koji toliko mrze svoj narod, zemlju, kulturu, kao što su ti Čedini nesrećnici. Pretpostavljam da je Čedo sledeći na listi za Mesićevo odlikovanje :eek:
 
Представник ЛДП-а у централи странке у Скадарлији 20. јануара 2010., након што му је координатор Покрета 1389 за антифашизам званично уручио књиге о страдању Срба у Босни и Херцеговини од нациста током Другог светског рата и о страдању Срба од муслимана током 90-их, узео је књиге и пред још двојицом присутних - бацио их у канту за отпатке!
Jesi li onda oni njega bacili u kantu za otpatke? :evil:
Pozdrav :cool:
 
Nevozni su, pada im ionako nizak rejting. Više ni evropske fore i priče ne prolaze, sad su
im i to uzeli Toma i Vučić.
Uvek mi je bilo, u negativnom svetlu, fascinantno kako je moguće da postoje Srbi koji toliko mrze svoj narod, zemlju, kulturu, kao što su ti Čedini nesrećnici. Pretpostavljam da je Čedo sledeći na listi za Mesićevo odlikovanje :eek:

То је нова СОРТА ЉУДИ - а зову се selfhating Serbs(Срби који мрзе себе)

Има их такорећи свуда па чак и у Израелу(обично су плаћени од страних обавештајних служби) али за разлику од нас Чивути су ту веома јасни и
прецизни, наиме, такве ликове selfhating jews (Jevreji koji mrze sebe)
једноставно ПРОТЕРУЈУ ИЗ ЗЕМЉЕ.
 
Nevozni su, pada im ionako nizak rejting. Više ni evropske fore i priče ne prolaze, sad su
im i to uzeli Toma i Vučić.
Uvek mi je bilo, u negativnom svetlu, fascinantno kako je moguće da postoje Srbi koji toliko mrze svoj narod, zemlju, kulturu, kao što su ti Čedini nesrećnici. Pretpostavljam da je Čedo sledeći na listi za Mesićevo odlikovanje :eek:
Постоје Срби који ненормално воле паре због којих су спремни на све.
Ови несрећници су такви, а њихов вођа је репер у овој превеликој љубави.
Како би иначе Чедомир ... познати научни-културни-привредни-бизнис радник .... себи омогућио аристократски живот ... од плате? Кад му стигну љубљене парице (за одрађен посао у интересу других а не Србије) ... Чедица је срећан к'о мало дете .... одма' пусти моч у гаће!

Врло је могуће да га онај усташки мајмун одликује ... за допринос у свеколиком развоју Хрватске ! Само, доћи ће ђаво по своје ... кад-тад !
 
Представник ЛДП-а у централи странке у Скадарлији 20. јануара 2010., након што му је координатор Покрета 1389 за антифашизам званично уручио књиге о страдању Срба у Босни и Херцеговини од нациста током Другог светског рата и о страдању Срба од муслимана током 90-их, узео је књиге и пред још двојицом присутних - бацио их у канту за отпатке! Централа ЛДП-а је посећена у оквиру иницијативе Покрета 1389 информисања парламентарних странака о ратним злочинима у Сребреници и читавој БиХ. Књиге које је представник ЛДП-а бацио у канту за смеће пред трочланом делегацијом:

1. Енвер Реџић "Муслиманско аутономаштво и 13. СС дивизија" (Аутономија Босне и Херцеговине и Хитлеров Трећи Рајх), Сарајево 1987. година

2. Миливоје Иванишевић "Хроника нашег гробља" (или слово о страдању српског народа Братунца, Милића, Скелана и Сребренице), Београд-Братунац 1994. година

Ima li negdje da piše ime i prezime te nesojske LDPovske skotine???
 
A, što će ti? Svi su oni isti. Kome god da za to zalepiš uzuši, nećeš pogrešiti.

Neka, pusti to... Bitno je... kad tad takve stvari izlaze na nos onome koj ih je aranžirao!!! Treba svaku takvu protuvi individualno razapeti na stub srama da se ne kriju kao govna u gomili!!! Zajebi priču "svi su oni isti"::: Nekog moraš identifikovati i izdvojiti iz mase istih pa svima ostalima ga javno raščetvoriti za primjer!!!

I u pištolju ima samo šest metaka, al u rulji naspram njega najčešće stradaju samo oni koji mu najbliže priđu!!! Treba syebati svakog ko se k.rči ispred ostalih takvih "istih"!!!
 
Хрвати, Муслимани, и ови којекакви други око нас, углавном бивши Срби, покушавају да преписују од нас. Они виде да се велики део нашег идентитета заснива на геноциду који је над Србима извршен у 20. веку, о чему смо ми непрестано говорили од краја осамдесетих као о факту чија се тежина не може довести у питање. Пошто сами имају проблем идентитета, не би им било згорег да и они пронађу какав геноцид; а пошто идентитет стичу или одвајањем од свог оригиналног, српског идентитета (Црногорци, "Бошњаци", делом Македонци) или у опреци са њим (Хрвати као извршитељи геноцида), логично долазе до закључка да кривци за њихове геноциде морају бити управо Срби. Дакле, ако нема геноцида, нема ни народа. "Бошњаци" су то најозбиљније схватили па су дошли до бројке од 11 геноцида које су над њима извршили Срби. Веровали или не. У Црној Гори се такође најозбиљније говори о великосрпском геноциду над њима, а имате и Македонце којима је то омиљена занимација. Баш ме занима шта Јевреји мисле о оваквој банализацији.
 
Хрвати, Муслимани, и ови којекакви други око нас, углавном бивши Срби, покушавају да преписују од нас. Они виде да се велики део нашег идентитета заснива на геноциду који је над Србима извршен у 20. веку, о чему смо ми непрестано говорили од краја осамдесетих као о факту чија се тежина не може довести у питање. Пошто сами имају проблем идентитета, не би им било згорег да и они пронађу какав геноцид; а пошто идентитет стичу или одвајањем од свог оригиналног, српског идентитета (Црногорци, "Бошњаци", делом Македонци) или у опреци са њим (Хрвати као извршитељи геноцида), логично долазе до закључка да кривци за њихове геноциде морају бити управо Срби. Дакле, ако нема геноцида, нема ни народа. "Бошњаци" су то најозбиљније схватили па су дошли до бројке од 11 геноцида које су над њима извршили Срби. Веровали или не. У Црној Гори се такође најозбиљније говори о великосрпском геноциду над њима, а имате и Македонце којима је то омиљена занимација. Баш ме занима шта Јевреји мисле о оваквој банализацији.
Bas naprotiv, nas identitet se ne zasniva na nekom oreolu zrtve, genocidima i "genocidima" kao drugim ex-YU instant nacijama.
 

Back
Top