ЛДП бацио српске жртве у смеће
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 56

Tema: ЛДП бацио српске жртве у смеће

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

Podrazumevano ЛДП бацио српске жртве у смеће

Представник ЛДП-а у централи странке у Скадарлији 20. јануара 2010., након што му је координатор Покрета 1389 за антифашизам званично уручио књиге о страдању Срба у Босни и Херцеговини од нациста током Другог светског рата и о страдању Срба од муслимана током 90-их, узео је књиге и пред још двојицом присутних - бацио их у канту за отпатке! Централа ЛДП-а је посећена у оквиру иницијативе Покрета 1389 информисања парламентарних странака о ратним злочинима у Сребреници и читавој БиХ. Књиге које је представник ЛДП-а бацио у канту за смеће пред трочланом делегацијом:

1. Енвер Реџић "Муслиманско аутономаштво и 13. СС дивизија" (Аутономија Босне и Херцеговине и Хитлеров Трећи Рајх), Сарајево 1987. година

2. Миливоје Иванишевић "Хроника нашег гробља" (или слово о страдању српског народа Братунца, Милића, Скелана и Сребренице), Београд-Братунац 1994. година
    Ja sam ateista, porodičan čovek, otac dvoje dece. Nemam potrebu za verom, ne osećam se hendikepirano ili ugroženo zato što ne verujem.
    Živi sam dokaz da se bez vere može lepo živeti)

Buduća legenda Sanovnik (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    851

Podrazumevano Re: ЛДП бацио српске жртве у смеће

A sta je ocekivao . Normalno .Pa poznato je staje LDP i ko je Ceda .

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Da da, to su te srpske ustase
    A Mari usque ad Mare

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Niko nije ni očekivao da će stoka ustaška to da pročita.

Pretpostavljam da je cilj i bio da se pokaže na ogoljeni način šta LDP misli i oseća prema Srbima. Mislim da čak ni Stipe Mesić ne bi tako postupio.

Druga stvar, knjige su nešto sveto. Knjiga je jedina stvar na svetu za koju se kaže da nije greh ukrasti je.
    Ja ne bih bacio u smeće ni Majn Kampf, iako je njen tvorac jedan od najmonstruoznijih likova u ljudskoj istoriji. Pročitao bih je da vidim kako je taj monstrum razmišljao. Dakle, čisto psihološki, kao kada sam čitao dela markiza de Sada. Čitao sam ih da prostudiram prirodu poremećenosti ljudskog uma, a ne zato što volim S&M.

Ali, ne treba se mnogo nervirati oko tih nacista. To je svakako stranka koja mora nestati.

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

To je svakako stranka koja mora nestati.
    Iz tvojih usta u Bozije usi
    Ja sam ateista, porodičan čovek, otac dvoje dece. Nemam potrebu za verom, ne osećam se hendikepirano ili ugroženo zato što ne verujem.

Iskusan Übermensch (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Citat Original postavio jerotije Pogledaj poruku
    Представник ЛДП-а у централи странке у Скадарлији 20. јануара 2010., након што му је координатор Покрета 1389 за антифашизам званично уручио књиге о страдању Срба у Босни и Херцеговини од нациста током Другог светског рата и о страдању Срба од муслимана током 90-их, узео је књиге и пред још двојицом присутних - бацио их у канту за отпатке! Централа ЛДП-а је посећена у оквиру иницијативе Покрета 1389 информисања парламентарних странака о ратним злочинима у Сребреници и читавој БиХ. Књиге које је представник ЛДП-а бацио у канту за смеће пред трочланом делегацијом:

1. Енвер Реџић "Муслиманско аутономаштво и 13. СС дивизија" (Аутономија Босне и Херцеговине и Хитлеров Трећи Рајх), Сарајево 1987. година

2. Миливоје Иванишевић "Хроника нашег гробља" (или слово о страдању српског народа Братунца, Милића, Скелана и Сребренице), Београд-Братунац 1994. година
    Sta ocekujes od sekti...

Ističe se loki74 (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    58

Nevozni su, pada im ionako nizak rejting. Više ni evropske fore i priče ne prolaze, sad su
    im i to uzeli Toma i Vučić.
    Uvek mi je bilo, u negativnom svetlu, fascinantno kako je moguće da postoje Srbi koji toliko mrze svoj narod, zemlju, kulturu, kao što su ti Čedini nesrećnici. Pretpostavljam da je Čedo sledeći na listi za Mesićevo odlikovanje

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

Pretpostavljam da je Čedo sledeći na listi za Mesićevo odlikovanje
    Cega si se setio, svaka ti cast

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Зар се од ЛДП-а нешто друго могло очекивати?
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Poznat GhettoBeograd (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

ja sam iznenadjen i zaprepascen da je to LDP uradio

sad je pitanje da li LDP postoji zbog Obraza i slicnih organiacija ili Obraz i ostali postoje zbog LDP-a,Kandicke i ostalih olosa?
    Ne znam ko te je slagao da kidas

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1357

Citat Original postavio GhettoBeograd Pogledaj poruku
    ja sam iznenadjen i zaprepascen da je to LDP uradio

sad je pitanje da li LDP postoji zbog Obraza i slicnih organiacija ili Obraz i ostali postoje zbog LDP-a,Kandicke i ostalih olosa?
    pa dopunjuju se , ono kao Jin i Jang , kao Brena i Boba ...
    The Show Must Go On...

Domaćin Lomnica_city (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

Представник ЛДП-а у централи странке у Скадарлији 20. јануара 2010., након што му је координатор Покрета 1389 за антифашизам званично уручио књиге о страдању Срба у Босни и Херцеговини од нациста током Другог светског рата и о страдању Срба од муслимана током 90-их, узео је књиге и пред још двојицом присутних - бацио их у канту за отпатке!
    Jesi li onda oni njega bacili u kantu za otpatke?
    Pozdrav

Ističe se
    Učlanjen
    05.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Javno negiranje Srpskih zrtava.Ko odobrava ustashke i muslimanske zlochine i sam je ustasha.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1357

jel ima neki link , fotografija , snimak , ili je cela tama na "video sam keve mi " ?
    The Show Must Go On...

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio loki74 Pogledaj poruku
    Nevozni su, pada im ionako nizak rejting. Više ni evropske fore i priče ne prolaze, sad su
    Uvek mi je bilo, u negativnom svetlu, fascinantno kako je moguće da postoje Srbi koji toliko mrze svoj narod, zemlju, kulturu, kao što su ti Čedini nesrećnici. Pretpostavljam da je Čedo sledeći na listi za Mesićevo odlikovanje
    То је нова СОРТА ЉУДИ - а зову се selfhating Serbs(Срби који мрзе себе)

Има их такорећи свуда па чак и у Израелу(обично су плаћени од страних обавештајних служби) али за разлику од нас Чивути су ту веома јасни и
    прецизни, наиме, такве ликове selfhating jews (Jevreji koji mrze sebe)
    једноставно ПРОТЕРУЈУ ИЗ ЗЕМЉЕ.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    pa dopunjuju se , ono kao Jin i Jang , kao Brena i Boba ...
    Као Мујо и Хасо, као девиш и смрт...
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Ali pazi, nema nijednog LDP-ovca, od gomile uvek prisutnih na forumu, da digne glas u odbranu ovog postupka.

Šta je bilo, miševi?

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Link?

Iskusan bobanjov (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    191

Citat Original postavio loki74 Pogledaj poruku
    Постоје Срби који ненормално воле паре због којих су спремни на све.
    Ови несрећници су такви, а њихов вођа је репер у овој превеликој љубави.
    Како би иначе Чедомир ... познати научни-културни-привредни-бизнис радник .... себи омогућио аристократски живот ... од плате? Кад му стигну љубљене парице (за одрађен посао у интересу других а не Србије) ... Чедица је срећан к'о мало дете .... одма' пусти моч у гаће!

Врло је могуће да га онај усташки мајмун одликује ... за допринос у свеколиком развоју Хрватске ! Само, доћи ће ђаво по своје ... кад-тад !

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ima li negdje da piše ime i prezime te nesojske LDPovske skotine???

Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Citat Original postavio Rainbow Six Pogledaj poruku
    Ima li negdje da piše ime i prezime te nesojske LDPovske skotine???
    A, što će ti? Svi su oni isti. Kome god da za to zalepiš uzuši, nećeš pogrešiti.

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Donqihote Pogledaj poruku
    A, što će ti? Svi su oni isti. Kome god da za to zalepiš uzuši, nećeš pogrešiti.
    Neka, pusti to... Bitno je... kad tad takve stvari izlaze na nos onome koj ih je aranžirao!!! Treba svaku takvu protuvi individualno razapeti na stub srama da se ne kriju kao govna u gomili!!! Zajebi priču "svi su oni isti"::: Nekog moraš identifikovati i izdvojiti iz mase istih pa svima ostalima ga javno raščetvoriti za primjer!!!

I u pištolju ima samo šest metaka, al u rulji naspram njega najčešće stradaju samo oni koji mu najbliže priđu!!! Treba syebati svakog ko se k.rči ispred ostalih takvih "istih"!!!

Aktivan član TORQUEMADA (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Хрвати, Муслимани, и ови којекакви други око нас, углавном бивши Срби, покушавају да преписују од нас. Они виде да се велики део нашег идентитета заснива на геноциду који је над Србима извршен у 20. веку, о чему смо ми непрестано говорили од краја осамдесетих као о факту чија се тежина не може довести у питање. Пошто сами имају проблем идентитета, не би им било згорег да и они пронађу какав геноцид; а пошто идентитет стичу или одвајањем од свог оригиналног, српског идентитета (Црногорци, "Бошњаци", делом Македонци) или у опреци са њим (Хрвати као извршитељи геноцида), логично долазе до закључка да кривци за њихове геноциде морају бити управо Срби. Дакле, ако нема геноцида, нема ни народа. "Бошњаци" су то најозбиљније схватили па су дошли до бројке од 11 геноцида које су над њима извршили Срби. Веровали или не. У Црној Гори се такође најозбиљније говори о великосрпском геноциду над њима, а имате и Македонце којима је то омиљена занимација. Баш ме занима шта Јевреји мисле о оваквој банализацији.
    Soli Deo gloria

Domaćin Yopa_2.0 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio TORQUEMADA Pogledaj poruku
    Хрвати, Муслимани, и ови којекакви други око нас, углавном бивши Срби, покушавају да преписују од нас. Они виде да се велики део нашег идентитета заснива на геноциду који је над Србима извршен у 20. веку, о чему смо ми непрестано говорили од краја осамдесетих као о факту чија се тежина не може довести у питање. Пошто сами имају проблем идентитета, не би им било згорег да и они пронађу какав геноцид; а пошто идентитет стичу или одвајањем од свог оригиналног, српског идентитета (Црногорци, "Бошњаци", делом Македонци) или у опреци са њим (Хрвати као извршитељи геноцида), логично долазе до закључка да кривци за њихове геноциде морају бити управо Срби. Дакле, ако нема геноцида, нема ни народа. "Бошњаци" су то најозбиљније схватили па су дошли до бројке од 11 геноцида које су над њима извршили Срби. Веровали или не. У Црној Гори се такође најозбиљније говори о великосрпском геноциду над њима, а имате и Македонце којима је то омиљена занимација. Баш ме занима шта Јевреји мисле о оваквој банализацији.
    Bas naprotiv, nas identitet se ne zasniva na nekom oreolu zrtve, genocidima i "genocidima" kao drugim ex-YU instant nacijama.

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Joj, kako ste zlobni i jadni. Najbitnije je političke neistomišljenike iz redova svoje nacije prozvati ustašama i šta ja znam šta...

Prvo proverite ove angažovane laži, koje služe samo za smrdenje protiv "nekih drugih".... Ne verujem u ovo, a nemam ni osnova da sumnjam da je laž, obzirom na EUfobiju.
    Срећни народи својој деци у наслеђе остављају будућност, а несрећни прошлост.

Slične teme

1. ЗАШТО ЗАБОРАВЉАМО НАШЕ ЖРТВЕ
    Autor Миле саКлисе u forumu Politika
    Odgovora: 466
    Poslednja poruka: 04.11.2009., 22:13
  2. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.04.2009., 12:40
  3. ЖРТВЕ ИМА ---УБИЦЕ НЕМА
    Autor opšte dobro u forumu Politika
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 28.06.2008., 22:43
  4. Odgovora: 20