Najperverznija stvar koju ste uradili do sada?

nego da vidimo par pikanterija iz mog sehualnog zivota:

sex na krevetu na kojem kunjaju dva pijana ortaka. Taman sam mogao po njima da prolijem chorbu al mi za veka ne bi oprostili.
(sa istom devojkom) u po bela dana dok majstori sa susednog krova gledaju ko lesinari. Pa imali su i sta da vide.....

i tako dalje i tako dalje......
 
pa reko sam istinu istinu i samo istinu..... :D

Svaka tebi cast! Bilo je upuceno forumasici shatje, malo je stidljiva izgledapa joj necu zameriti :) Ali pricaj nam ti ukoliko jos imas perverznih iskusatava! :)

naplatila sex...:eek: jel to perverzno!? :hahaha:

Pa sad, i nije nesto al moze da prodje...ako bas toliko zelis da budes perverzna kao mi... aj, primljena si. :) Welcome to the club.
 
ima perverzija...ali ne toliko sada,koliko kad sam bila mladja,valjda se covek uozbilji s godinama:hahaha: sex sa vise momaka,zatim sex sa mojim momkom i mojim drugom i njegovom devojkom...na zurci,15 metara od ljudi... na plazi...i to je bio neki grupnjak...i eto,kao sto sam rekla sve je to bilo davno,toliko davno,da se ne secam ni likova nekih koji su bili akteri :eek: u ***,sad si me i zabrinuo,haha;)
 
Ma Ok bre... šalio sam se samo :)
Gruvaj ti knjigu i biće love ;)

gruvam,gruvam...:) znam da si se salio,a i da nisi...ne shvatam ja ovde nista licno,tu sam da se zajebavam...:mrgreen: mogla sam im napisati i da sam ***** raspala,kakve razlike,kad me svakako ne znaju...:cool: nek misli ko sta hoce,ima pravo,ja sam davno rekla da mi je stalo samo do misljenja one koja me je rodila i mog,a sve ostalo...samo im namignem :brus:
 
gruvam,gruvam...:) znam da si se salio,a i da nisi...ne shvatam ja ovde nista licno,tu sam da se zajebavam...:mrgreen: mogla sam im napisati i da sam ***** raspala,kakve razlike,kad me svakako ne znaju...:cool: nek misli ko sta hoce,ima pravo,ja sam davno rekla da mi je stalo samo do misljenja one koja me je rodila i mog,a sve ostalo...samo im namignem :brus:

Kako ne znaju te?

Ja sam te prepoznao sa slika... MAda ne znam te licno, nego neki drugari mi pricali za tebe... :zper:

:zcepanje:
 
gruvam,gruvam...:) znam da si se salio,a i da nisi...ne shvatam ja ovde nista licno,tu sam da se zajebavam...:mrgreen: mogla sam im napisati i da sam ***** raspala,kakve razlike,kad me svakako ne znaju...:cool: nek misli ko sta hoce,ima pravo,ja sam davno rekla da mi je stalo samo do misljenja one koja me je rodila i mog,a sve ostalo...samo im namignem :brus:

Pozdravljam to :)
 

Back
Top