muvanje

ogg

Početnik
Poruka
6
ljudi imam veliki problem!!! da li neko iskusan moze da mi kaze KAKO SMUVATI RIBU???

treba mi konkretno objasnjenje, neke fore za prilazenje, i tako nesto...:rumenko:

ako nekom nije jasno sta trazim: evo primera....

jedna jako dobra riba, nije bitno godiste, na rodjendanu kod naseg zajednickog druga (ili drugarice) sedi u drustvu prijateljica preko puta mene.


kako prici, kako saznati da li joj se svidjam.... unapred hvala!!!;)
 
Ovako brate ,ako sjedi u drustvu prijateljica ne prilazi ni u kojem slucaju jer ces postati predmet ismijavanja.
Moj neki predlog ti je da je non stop gledas i ne skidas pogled sa nje, kad tad ce vam se pogledi sresti a to je vec posle igra ,ako si joj interesantan gledace te i dalje a ako nisi kuliracete kao da te nema.
Ako je ovo prvo, sacekas da se odmakne od prijateljica ili u najboljem slucaju od u Wc,tad potrcis za njom uhvatis je za rukav i reces 'izvini da te nesto pitam' ,ostalo je sve na tebi.
 
@ogg

Krenite sa onom masti, kako li se vec zove...masne fote, e!
I tad dogovori sa drugovima da nekako ubace tebe i nju, znas, ovo-ono-ovo...:per:

:lol:
 
Ma samo opuseteno.... Nemora biti sama da bi joj prisao....Pridjes upoznas se sa njima i onda centar tvoje paznje bude osoba koja ti se svidja.... Pocnes sa njom razgovarati i nakon nekog vremena je pitas da izadjes sa njom da prosetas... Ako pristane dobro je ako ne trazi drugu ali i od ove nemoj lako da odustanes jos kasnije pokusvaj....
 
Evo malo i moje pomoci...Uvek koristi neki dobar parfem ili sta god,uvek imaj orbit pri ruci(najbolji je onaj uzeleno pakovanje po meni xD).E sad kao sto kaze irvas sacekaj da ode u WC ili ako ostane sama...Pridjes joj lepo i zapocni neki razgovor samo nemoj da kazes 2-3 reci i to je to uvek mora da ima neke teme.Nemoj da budes naporan ali takodje nemoj ni da smaras...Pusti je neka malo vise prica kako bi saznao nesto onjoj i slusaj je(niposto ne skreci pogled sa njenih ociju).E sad kad prodje odredjeno vreme 20-30min trazi joj broj mozes i pre.Ako su joj tu neke drugarice kazi joj da ides negde sta znam smisli neso(ne zaboravi broj)Pre nego sto ode sa zurke pozz se sa njom..Sutradan ili prekosutra je nazovi nemoj mnogo slati poruke(ja uglavnom mrzim poruke) i nadjite se negde ili tako...MISSION COMPLITE :D
 
Ako je ovo prvo, sacekas da se odmakne od prijateljica ili u najboljem slucaju ode u Wc,tad potrcis za njom uhvatis je za rukav i reces:

"Stani i meni se se.re!"
:hahaha:

E sad kao sto kaze irvas sacekaj da ode u WC

A znate sta je jos bolja fora?

Da on krene u wc, a nju pita "Jesu li ti ciste ruke?"
Ona ce reci: "Jesu, sto?"
On ce reci: "Pa da mi pridrzis ku*ac dok pisam!"

:roll:Mislim, devojka ide u wc, a vi je tu startujete...jeeeboooteee....:lol:
Sta ako bude imala opasno veliku nuzdu? Ima da ga odyebe kao spansku seriju...
 
jedna jako dobra riba, nije bitno godiste, na rodjendanu kod naseg zajednickog druga (ili drugarice) sedi u drustvu prijateljica preko puta mene.

nema teorije da ti ishta uradish dok je u drushtvu :lol: znachi mora da je odvojish sa strane, pa lagano slozhi neku zhvaku ( to mozhe biti veliki problem za ljude koji nisu prirodno prichljivi, znam veruj mi :lol: ) i ako se ti njoj svidjash generalno i nije bitno o chemu drvish :lol:
 
al chemu da je muva pjanu, to prestaje da bude kvalitetno drushtvo skroz, znam po sebi kad sam pijan :lol:

Ne, ne, neka pije ona sta pije, vazno je da joj se pritera u wc....e, u wc je pravo muvanje...tako barem rekose neki smekeri iznad.:lol:

Krepto, ti pocni da pijes kvalitetna pica i bices kvalitetno drustvo...:mrgreen:
 
E ovako, napisaste se vi razno raznih gluposti, da bi video da li joj se svidjas, prati njen pogled ali ne napadno, nego nesto gledas u tom pravcu, razgovaras sa drugom............. Ako primetis da te gleda stalno, pogledaj je pravo u oci, ako spusti pogled, gotova je, to je jace od nje, podsvesno to radi. Posle treb samo da slozis neku pricu, ali ne odmah, sacekaj malo, 10 - 20 min. pomeri se negde, pa ponovo proveri da li te gleda, ako stoji mozes kao da prolazis pored nje i da je " slucajno " zakacis, ne gledaj je u oci kad prolazis pored nje, posle vec mozes da smislis pricu, izvini joj se, kazi bas sam trapav, nasmejace se, odvuci je od drugarice, pricaj nesto neobavezno............
 
e bre,a jako mi je glupo ta muska fora,to sto cekaju da ostane riba sama,i to zato sto:
1.zamisli pridje mi ami james,tako na pickarski,dok sam sama,zakaze mi tet,ovo-ono,i posle mi drugarice ne veruju:(
2.to meni licno,lici na spopadanje-kao celo vece niko,i cim devojka ostane sama,onako 50 njih se zaredja
traume bre:sad2:
3.a i ne odaje mi neko lepo misljenje o muskoj hrabrosti
 

Back
Top