msn-sigurnost

Privacy..Only people on my allow list can see my status and send me messages..to shtikliraj

ja mislim da je to opcija vezana ako imas blokirane ili izbrisane ljude sa liste, ali oni ostaju u toj posebnoj listi i ako je ukljucena ta osoba onda samo ljudi koji su na nasoj allow listi mogu da se dopisuju sa nama, a ako je iskljucena onda mogu i oni izbrisani i blokirani. ali moze da proba, ko zna mozda je to problem.

ja prvi put cujem da neko ima ovakav problem, tako da pretpostavljam da je neki virus koji siri email drugim kontaktima.
 
Bez ozbira dal je nekog brisala ili blokirala samo ce moci da prima poruke od onih koje sama doda to jes stavi u listu pozeljnih..kad joj neko nepozeljan nesto posalje izlazi prozor u kom pita da li dozvoljavamo toj osobi ili ne..sve lepo pise
 
:dash:da li ti citas sta ti je napisano!!!???
msn.png
 
pise u toj listi da imaju dozvolu ta dvojica koji su mi slali poruke, a ja sam njih izbrisala iz kontakata

pa da, ako si te ljude izbrisala ili blokirala, oni su nestali sa tvoje kontakt liste, ali su prebaceni u block listu, ali posto je tebi bila iskljucena opcija koju je ovde naveo georgejune onda su oni odblokirani i ti se kod njih pojavljujes na kontakt listi.
 
imas jos chat programa npr SKYPE. MSN je siguran 100% i nemas problema 100% kad ne koristis, probano zato i kazem ranije sam koristio MSN dok nisu poceli nebulozni problemi da se javljaju i sad kad ne koristim nemam problema
 

Back
Top