ajmo malo o problemima

bigg mazzi

Početnik
Poruka
49
Možda nije aktuelno ali mislim da se pozabavimo malo i problemima,možda nekom i pomogne.
Sve veći problem porodica je alkohol,kockanje,i zlostavljanje. kako vi vidite to_
Pomoci ljudima da sačuvaju svoje porodice i svoje domove , Nisu svi izgubljeni slučajevi VERUJTE ima ljudi koi traže pomoć i na ovakvim mestima.
Sve vas pozdravljm !!!
Pišite.
( možda i učinimo dobro delo)
:dash::dash::dash::dash::dash::dash:
:sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2:
 
TO JE SIBOLICNO.
TLIKO PROBLEMA I JA SAM BIO JEDAN OD NJIH I SAM SAM PROSAO SVE ALI KOLIKO JE NJIH SPOSOBNO DA SAMI TO ODRADE KAKO OTKRITI DA NEKO IMA PROBLEM I SPRECITI GA TO JE SUSTINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ako je sposoban da se uvali u njega,tako ce se i izvuci....neces pored svojih resavati i tudje probleme,sem ako su naravno nesposobni sto cesto nije slucaj......P.s. iskljuci taj kaps...
 
Nerazumem vas ovde svi vide belo ali nije tako .uredu sam se uvalis sam se i izvuci ali neko je mozda video resenje tu i mozda neko do koga ti je stalo je u problemu ja sam zbog toga 3000 km od porodice ali nisam pobegao vec morao da odem da bih resio svoja sra.....!
posto vec sedim za racunarom zelim da mozda ja ili neko od vas spreci bar jednu ovakvu sudbinu.
Da je neko imao da prica samnom i da mi pojasni i da procitam "PRVI PUT S OCEM NA JUTRENJE" mozda nebi doslo do svega . Pomoci drugima.Ovde se moze pomoci ali ljudima koi su nasli resenje u nekim drugim stvarima ??????????????????
 
Nerazumem vas ovde svi vide belo ali nije tako .uredu sam se uvalis sam se i izvuci ali neko je mozda video resenje tu i mozda neko do koga ti je stalo je u problemu ja sam zbog toga 3000 km od porodice ali nisam pobegao vec morao da odem da bih resio svoja sra.....!
posto vec sedim za racunarom zelim da mozda ja ili neko od vas spreci bar jednu ovakvu sudbinu.
Da je neko imao da prica samnom i da mi pojasni i da procitam "PRVI PUT S OCEM NA JUTRENJE" mozda nebi doslo do svega . Pomoci drugima.Ovde se moze pomoci ali ljudima koi su nasli resenje u nekim drugim stvarima ??????????????????
Па види, овде има гомила тема управо с проблемима.
Неко дође, исприча проблем и ми причамо с њим.
Покушавамо да помогнемо, дискутујемо.
Не може све на једној теми, расплинуло би се.
Не може да се прати.
Тако да ако имаш неки проблем или реци овде или отвори тему.
 

Back
Top