Mushkarac uvijek ima zadnju rijec:

pa i mskarci pokusavaju da promene zenu, znam decka koji je svojoj devojci rekao da ona ne moze da ima drugare, i oniz ljubavi sada nema muske prijatelje....
Mislim da su promene neminovne kada smo u vezi, npr. moj decko voli jednu vrstu muzike a ja drugu i sada ja recimo idem na koncerte i izlazim na mesta gde se slusa ta muzika pre ili kasnije ce i on izlaziti na ta mesta da bi bio sa mom i slusace tu muziku i obrnuto. Treba teziti ka ravnopravnosti iako ce neko u vezi uvek vise da vuce sve konce, naravno to ne mora da znaci da ce biti muskarac, znam i one parove gde zena vuce konce i gde to radi muskarac ali ne mislim na one balkance,oni posebna vrsta i od njih se treba kloniti
 
..."Da,draga"


:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:

postajem shizoidna,i feministkinja u meni krece da progovara :mrgreen:
shalim se...
shta misite o dresiranju mushkaraca?
da vasha bude zadnja...pa makar i izginuli...

a neee...ja kad cujem nesto u tom stilu "da draga" (ima milion varijacija sa istom poentom) laprdam i dalje :mrgreen:
imam trip da moja bude zadnja....al upozorila sam na to tako da dizu ljudi ruke....u prevodu ...na kraju zacute :lol: i tako dobijem osecaj da je moja zadnja :manikir:
retko kad pustim da necija bude...to jedino kad me smori neko i sl
12.gif
 
Ne volim dominaciju i ne volim submisivnost
volim da smo drugari i da se volimo i da se dopunjujemo i da smo sposobni da priznamo greshke i da se izvinimo, i da kazzemo tako je draga/dragi kad to jeste tako i idi u pershun kada nije i da je to sve ok

ja sam za to da se oba pola podjednako poshtuju i cene iako smo razlichiti
i da se te razlichitosti priznaju i prihvataju kao takve a ne kao bolje ili loshije

mushkarcima trenutno nije lako
gube poziciju dominacije nad zzenama
to ne znachi da zzene treba da dominiraju
po svaku cenu
vech da prihvatimo da smo ljudi i da kao ljudi imamo istu vrednost
iako smo zzene i mushkarci.
 
Ne volim dominaciju i ne volim submisivnost
volim da smo drugari i da se volimo i da se dopunjujemo i da smo sposobni da priznamo greshke i da se izvinimo, i da kazzemo tako je draga/dragi kad to jeste tako i idi u pershun kada nije i da je to sve ok

ja sam za to da se oba pola podjednako poshtuju i cene iako smo razlichiti
i da se te razlichitosti priznaju i prihvataju kao takve a ne kao bolje ili loshije

mushkarcima trenutno nije lako
gube poziciju dominacije nad zzenama
to ne znachi da zzene treba da dominiraju
po svaku cenu
vech da prihvatimo da smo ljudi i da kao ljudi imamo istu vrednost
iako smo zzene i mushkarci.

:aha: :D
 
..."Da,draga"


:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:

postajem shizoidna,i feministkinja u meni krece da progovara :mrgreen:
shalim se...
shta misite o dresiranju mushkaraca?
da vasha bude zadnja...pa makar i izginuli...

Pa sta fali?
Ako je zena pametna, po ceo dan cu da vicem - da draga!
Ako kaze - dolazi ovamo da ti popusim, ja samo kazem - da draga!
Ili - brzo da si me naguzio, odmah i istog trenutka, ja samo kazem - da draga!
Ili - brzo da si seo ovde da pojedes tvoju omiljenu klopu, naravno - da draga!

ja i draga bi se slagali u peechku materinu!

:)
 
Pa sta fali?
Ako je zena pametna, po ceo dan cu da vicem - da draga!
Ako kaze - dolazi ovamo da ti popusim, ja samo kazem - da draga!
Ili - brzo da si me naguzio, odmah i istog trenutka, ja samo kazem - da draga!
Ili - brzo da si seo ovde da pojedes tvoju omiljenu klopu, naravno - da draga!

ja i draga bi se slagali u peechku materinu!

:)

:zcepanje::zcepanje:...pa ne bi njoj bilo tako loše.
 
Pa sta fali?
Ako je zena pametna, po ceo dan cu da vicem - da draga!
Ako kaze - dolazi ovamo da ti popusim, ja samo kazem - da draga!
Ili - brzo da si me naguzio, odmah i istog trenutka, ja samo kazem - da draga!
Ili - brzo da si seo ovde da pojedes tvoju omiljenu klopu, naravno - da draga!

ja i draga bi se slagali u peechku materinu!

:)

:zcepanje:
pa ti si savrsen :cool:
 
a neee...ja kad cujem nesto u tom stilu "da draga" (ima milion varijacija sa istom poentom) laprdam i dalje :mrgreen:
imam trip da moja bude zadnja....al upozorila sam na to tako da dizu ljudi ruke....u prevodu ...na kraju zacute :lol: i tako dobijem osecaj da je moja zadnja :manikir:
retko kad pustim da necija bude...to jedino kad me smori neko i sl
12.gif

hahaha...ja i ti kad bi se posvadjale...ne bi prestale dok jedna ne crkne...a i kad crknemo nastavile bi...

ne laprdam ja toliko...ja to samo srocim u jednu kratku i glasnu recenicu...obicno pocinje sa zabij se...ili majmune...ili mrsh! i to je to...

imam jaaaaako visok prag tolerancije na sranja...shto znaci kad podivljam...uh...
 
hahaha...ja i ti kad bi se posvadjale...ne bi prestale dok jedna ne crkne...a i kad crknemo nastavile bi...

ne laprdam ja toliko...ja to samo srocim u jednu kratku i glasnu recenicu...obicno pocinje sa zabij se...ili majmune...ili mrsh! i to je to...

imam jaaaaako visok prag tolerancije na sranja...shto znaci kad podivljam...uh...

Ne samo to, nego ti i delujes puno inteligentnije od nje.
 
hahaha...ja i ti kad bi se posvadjale...ne bi prestale dok jedna ne crkne...a i kad crknemo nastavile bi...

ne laprdam ja toliko...ja to samo srocim u jednu kratku i glasnu recenicu...obicno pocinje sa zabij se...ili majmune...ili mrsh! i to je to...

imam jaaaaako visok prag tolerancije na sranja...shto znaci kad podivljam...uh...

ovo prvo garant :zcepanje:
ja ovo boldovano posebno :mrgreen:
ja trpim trpim pa jednom puknem...ko casa pa se nakupljam kapljica...ne valja mi to uopste...bolje je svaki put kad uvidis problem reci nego precutati...posle kad se nakupi ne moze se isprazni casa ....ne valja tako
 
Ozbiljno bi se zapitala sta je sa njim da mi na sve odgovara sa "da draga".:eek:.i sta je samnom kad sam sa takvim papucarkom...:confused:

Nemam nameru da nekoga dresiram ni da mene dresiraju...od zrele osobe ocekujem da ume da misli svojom glavom (gornjom :mrgreen:) i da mi ne namece svoje misljenje...
U vezi svega postoji mogucnost dogovora..
 

Back
Top