Toplomerke!!!

jockobocko

Zainteresovan član
Poruka
187
Zasto muskarci misle da je moderno nositi toplomerke. Male kozne torbice (koje vise lice na nesesere)ispod miske. Ja nista dziderskije nisam videla jos od trenda uvlacenja gornjeg dela trenerke u donji i kajli, zato ne nose neke simpa muske torbe preko ramena (postarske) ........ ako vec nemaju gde da stave stvari koje nose po gradu
sta vi mislite?
 
хахахахахаха покидах се од смеха кад прочитах ово "топломерке"!!! А да је гадно јесте гадно, мада ја носим "педерушу"...
 
:zcepanje: Umerh od smeha zbog toplomerki:zcepanje: Pravo da vam kažem, do sad nisam primetila tu podelu na toplomerke i pederuše, meni je sve to isto i užasno.

Pre 10ak godina sam se zabavljala s jednim momkom koji je stalno nosio pederšu. Često se dešavalo da ga u autobusu pobrkaju sa kondukterom:dash:
 

Prilozi

  • 1222764.jpg
    1222764.jpg
    33,7 KB · Pregleda: 10
Zasto muskarci misle da je moderno nositi toplomerke. Male kozne torbice (koje vise lice na nesesere)ispod miske. Ja nista dziderskije nisam videla jos od trenda uvlacenja gornjeg dela trenerke u donji i kajli, zato ne nose neke simpa muske torbe preko ramena (postarske) ........ ako vec nemaju gde da stave stvari koje nose po gradu
sta vi mislite?

ja to kupio kod kineza, vido da mi ne stoji i batalio...
...ipak sam naviko na džepove...:rumenko:
 
zimi ajde u redu ne nosim ,strpam sve po dzepovima u jakni i nesto po pantalonama.....a kako bre leti?sta da radim? obucem sorc i majcu i tako celo leto...gde ja da gurnem novcanik,kljuceve, kljuceve od kola,mobilni,cigare,upaljac...da budzim po dzepovima dok ne puknu?! :confused: ...leti mi treba torbica i nema sanse da je ne nosim, par puta sam izgubio stvari zato sto trpam podzepovima...kome smeta nek se okrene na drugu stranu....ne nosim ispod miske....mislim...vise izgledam kao postar :lol:
 
Zasto muskarci misle da je moderno nositi toplomerke. Male kozne torbice (koje vise lice na nesesere)ispod miske. Ja nista dziderskije nisam videla jos od trenda uvlacenja gornjeg dela trenerke u donji i kajli, zato ne nose neke simpa muske torbe preko ramena (postarske) ........ ako vec nemaju gde da stave stvari koje nose po gradu
sta vi mislite?

Ne nosim takva "ortopedska" pomagala... :roll:
 

Back
Top