HP pavilion
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: HP pavilion

Početnik
    Učlanjen
    30.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano HP pavilion

http://www.coral.rs/proizvodi/laptopovi/hp-pavilion-dv6-1350ej-vt933ea

Da li se za ove pare isplati ova konfiguracija?

Zasto se ovaj procesor ne zove core2duo kad i on radi na ovih 64bit. da li zbog casha L2 od 1mb?

Ne bih koristio prvenstveno za igranje. Tj. ne bih igrao ove nove najzahtevnije igrice. Ali moze evo konkretno pitanje da li bi GTA IV radio na ovom racunaru? (mada u svakom slucaju i nije mi nesto bitno)

Da li je opravdana razlika od 7000 din izmedju ovog navedenog gore i ovog
    http://www.coral.rs/proizvodi/laptopovi/hp-pavilion-dv6-1304ew-vt951ea

Da li je sigurna online kupovina? Da ocekujem bas taj proizvod? Slobodno mogu da vratim proizvod ako mi ne odgovara? Da li postoji neki ugovor?
    Poslednji put ažurirao/la Aleksejcrt : 01.02.2010. u 13:26 Razlog: Dodatak

Domaćin Vukasin-coral (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Re: HP pavilion

T4300 kako god da neko napiše ime tog proceora, to je dual core, nikako Core2Duo kao kod dole navedenog uređaja. Za 7000 dinara dobićeš dosta bolji procesor, veći har disk, 1GB rama više.
    Mada najviše ćeš dobiti sa ovim http://www.coral.rs/proizvodi/laptopovi/hp-pavilion-dv6-12020es-vv849ea .

Početnik
    Učlanjen
    30.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vukasine ne znam da li imas neke veze sa ovom firmom sa cijeg sajta postavljam linkove. ali molim te kazi mi da li je uopste moguca razlika u novcu izmedju
    http://www.coral.rs/proizvodi/laptopovi/hp-pavilion-dv6-1340ej-vl055ea 59600din

i

HP pavilion dv6-1350ex VC071EA 74990din
    razlike su samo 3gb ddr3 rama
    i mozda ovaj pavilion dv6-1350ex ima brzi hard disk (320gb sata 7200rpm) a mozda i nema ovamo ne pise na koliko je obrtaja
    sve ostalo je isto
    ili mozda nesto nisam video

koliko je pouzdano da kupim preko interneta. Da li ce mi neko garantovati da cu dobiti bas taj model i ako ne stigne isti model sta da radim?

Učlanjen
    22.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

'Tajna' brzine laptopa je u glavnom - hard disk. HP Pavilion serija koristi u glavnom diskove na 7200 obrtaja. Jako retko ćeš naći sa 5400 (u glavnom prve serije). Model sa DDR3 memorijom je nešto brži ali obzirom da ima memoriju na 1066MHz i isti čipset to se i neće ozbiljnije osetiti, da je jeftiniji za 7-8000 svakako bi to bio dovoljan razlog da se uzme, probaj da spustiš cenu ili negde nekako rezervišeš dv6-1340es.

Početnik
    Učlanjen
    30.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mnogi kazu da se pavilion serija lose pokazala. Da se lako kvare i da se pregrejavaju. Da li su tacne ove tvrdnje? Uzeo bih pavilion ali samo sa intelovim procesorom i sa ati radeon grafikom

Početnik
    Učlanjen
    30.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Neverovatne su slicnosti izmedju paviliona i dell studia!!!

Učlanjen
    22.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Mnoge stvari imaju različita imena ali su u principu iste. HP Pavilion je u početku imao problema sa nVidia grafikama i njihovim pregrevanjem, sada je upečatljivo to da u glavnom imaju AMD/ATI grafike. Što se tiče odabira procesora AMD ili Intel, nećeš pogrešiti šta god da uzmeš.

Zainteresovan član Bajro (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Citat Original postavio Aleksejcrt Pogledaj poruku
    Mnogi kazu da se pavilion serija lose pokazala. Da se lako kvare i da se pregrejavaju. Da li su tacne ove tvrdnje? Uzeo bih pavilion ali samo sa intelovim procesorom i sa ati radeon grafikom
    Nisu tacne...Nit' se lako kvare, nit' se pregrijavaju, nego upravo suprotno. Sto se tice procesora ja bih za sebe odabrao pod obavezno nesto iz Intela...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •