Majice bendova

Bleak WinterFullMoon

Aktivan član
Poruka
1.887
tema je verovatno bila kolko se secam
al nisam uspeo da je nadjem,pa eto nove

da li ih nosite i koje su vam omiljene?
koje imate?
da li smatrate da je to pozerski ili nametanje mishljenja ili pak najobichnije puvanje koje pri tom odvratno izgleda?
(obrazlozite odgovor,naravno)


i pitanje za kraj: gde mogu da nadjem majcu Tool-a?
da li ima u Felixu?
 
ok,volim da nosima takve majce jer su suveniri sa raznih koncerata,imam cak i unikatne primerke na koje sam jako ponosan,kao sto je omot od Mercyful Fate abluma "Into The Unknown" gde je prikazan obrnuti zalazak sunca,pa onda od Helloween "Rabbit Don't Come Easy",to je totalno otkaceno,pa onda Accept "Russian Roulette",pa legendarni U.D.O. i njegov omot za album "Holy".
Drago mi je sto sam uspeo da nadjem neke zaista retke primere majci kao od Krokusa "Pay it in Metal",
pa onda od Angel Witch,Scorpions "Taken By Force".
Ali me nikada nisu privlacile te fals majce sto vidjam po Beogradu,sve isti bandovi,najvise ona odvratna Metallica pa preko Burzuma do Nightwisha.
 
ne nosim (8
najbolja majca koju sam videla je majca EKVa sa slikom Milana Mladenovica. nemam je, na zalost... ):
ne volim inace majce bendova jer su crne, ma o kom bendu da se radilo... roll
ova me zato i odusevljava jer je bela i jednostavna :p (8
sto se tice toga... da li je to pozerski ili ne... etc. mislim da to ipak sve zavisi od osobe koja je nosi (8 istu majcu mogu da obuku dva coveka i ista majca dobija potpuno novi izgled i znacenje (8
p.s. is that Bleak back? (:
 
mortishaaa:
bleach:
ne volim inace majce bendova jer su crne, ma o kom bendu da se radilo... roll
nisu sve (; mozes (u onoj radnji :lol:) da napravis na kojoj god hoces (;
aha (8 ali stvar je u tome da svi to rade na crnim majcama anyway (8
samo je jeftinije i imas svoju majcu ako doneses (8
i moram da priznam da nisam videla ikoga ko nosi majcu benda neke druge boje sem crne... ?:
sem EKVa ofcourse (8
 
bleach:
mortishaaa:
bleach:
ne volim inace majce bendova jer su crne, ma o kom bendu da se radilo... roll
nisu sve (; mozes (u onoj radnji :lol:) da napravis na kojoj god hoces (;
aha (8 ali stvar je u tome da svi to rade na crnim majcama anyway (8
samo je jeftinije i imas svoju majcu ako doneses (8
i moram da priznam da nisam videla ikoga ko nosi majcu benda neke druge boje sem crne... ?:
sem EKVa ofcourse (8
pa da (; ma crno je boja tame, zla, bla bla :lol:
serem (8
no, ja sam vidjala i plave (8
napr DP (8
 
ja h nosim, ne bash preterano...
imam 2 omiljene :
majca nirvane na kojoj je on sa gitarom, nekako sklupchan pognute glave.
a druga, mozhda chak omiljenija, je majca zeppelina koju sam kupio u italiji, nared su jimmy(sa gitarom) i plant, a nazad su njih chetvorica, iz mladjih dana!mnoooog je cool majca!!
ne mislim da je to pozerski ukoliko stvarno slushash bend koji nosish na majci...
 
ja ih imam nekoliko, uglavnom sam ih kupila u naletima gluposti(tj uglavnom piva), ali nikad ih ne nosim. imam pistolse koje sam obukla dva put u zivotu i deep purple koji sam nosila dok spavam...zatim doorse koje sam isekla....
to je mozda sve, verovatno imam jos koju.
mislim da to nema veze sa tim dal je neko pozer ili ne...niti mislim da je to bas nametanje misljenja, vec jednostavno pokazivanje svog....nametanje misljenja se mnogo cesce vidja negde drugde...npr forum... 8)
ali priznajem da ih dosta "pozera" nosi
 
mortishaaa:
ovako meni su te majce izuzetno glupe.. i to jer ih nosi svako drugi :x
bla...... ne mogu.. nisam in the mood
ZoP

E ne mora da bude da ih svi nose....npr moj ex Bf je nasao neku otkacenu Deep Purple majicu,....cuj nasao..ukrao da bude gore onako zeleno zuta prskana podloga....krs je proizvodnje al je totalno originalna i to mi je bash cool
 
wild_child:
Bleak WinterFullMoon:
wild_child:
Ako nema u Felixu dodji u Ns na pijacu.......ja imam 2...Doorse i Motorhead mada u njima uglavnom spavam ponekad ih obucem i za ulicu....

pa jel ima tamo?
koje su?

Pa verovatno ima,ako ne, porucish...ako ti nije frka sa vremenom otici cu ja ovih dana pa cu pitati lika koji prodaje

nije mi frka sa vremenom
aj molim te uchini mi to,vidi shta moze da se naruchi,kako izgleda i koja je cela
p.s. velichina XXL ako ima i vecje moze :wink:
unapred hvala
 
Ja ih vala imam krsa. Nakupilo se godinama. . . Najdraza mi je jedna na kojoj sa prednje i straznje strane ima ogromno A ali na ANL-u neki lik me uhvatio pa mi se poderala kragna a mama vise nece da mi je krpi (pomalo je i razumem, maica ima skoro 6 godina) tako da je onda ne nosim vise. . . Pored nje medju najdraza mi je jedna od Exploited-a i Punks Not Dead. Naravno jer su mi to prve dve maice :D
Od metala najdraza mi je od KD-a Abigail II (jer je to jedina njegova maica koju sam uspeo da nadjem da kupim, mada bih voleo da nabavim Voodoo i HOG) i draga mi je od Falkenbach-a sto sam je zimus nabavio (sad bi trebalo uskoro i duks da nabavim :D ).
A od rucnog rada imam jednu od Zvonceka ali mala mi je, skupila se. . . :cry: Ali nema veze sad cu kad dodjem konacno da napravim od Trule Sekurituteu! :twisted:
 
bleach:
mortishaaa:
bleach:
ne volim inace majce bendova jer su crne, ma o kom bendu da se radilo... roll
nisu sve (; mozes (u onoj radnji :lol:) da napravis na kojoj god hoces (;
aha (8 ali stvar je u tome da svi to rade na crnim majcama anyway (8
samo je jeftinije i imas svoju majcu ako doneses (8
i moram da priznam da nisam videla ikoga ko nosi majcu benda neke druge boje sem crne... ?:
sem EKVa ofcourse (8
Sigurno si videla onu crvenu, od Ofspringa, sa lesinarom.
 

Back
Top