Goribor

Poruka
7.683
Jos jedan od nasih sjajnih bendova.
Sviraju bluz\tres\rok, textovi su nenormalno bolni, poneke stvari stvarno udaraju u mozak ali sa velikom dozom iskrenosti sto mi je i najdraze kod njih.
Covek jednostavno peva o tome sto mu je u glavi.

Slusate li ih?
Najdraza pesma?
Misljenje o njihovoj muzici?


Ovo su meni jako drage pesme:

-Ljubavi moja

 
Ne slušam.
Obooožavaaam. :heart:
Omiljene pesme? Paaa, sve pomenute i nepomenute :lol:...
Možda, ako bih morala birati, Dalajlama i Lepota, samo zato što sam od njih počela...
 
Ak' znate nesto zanimljivo o clanovima benda, njegovom nastanku, imenu, ili neku pricu o njihovim pesmama, kuckajte slobodno.
Postavljajte linkove najdrazih pesama, najbolje textove takodje...
Ma, bilo sta...samo da zazivi tema o ovom stvarno izvanrednom bendu.

Xexe, nekako sam znala da ce haj ho lec go i justEKV da se oglase na ovoj temi :)
 
Xexe, nekako sam znala da ce haj ho lec go i justEKV da se oglase na ovoj temi :)

Normalno. :)

Jedna zanimljiva strofa:

Neki dan jedna mala mi kaže
Hajde St da probamo neke nove droge
A ja joj odgovorim da zbog
Onih starih više nemam receptore
Ko sa djavolom tikve nije sadio
Sa djavolom ih nece ni brati
Ali kako je to, nikad nece ni saznati...


I onda ono mucno "aaaaaaaaa"


:worth:
 
E, bre, tema se nece odrzati ak' svi pisu St je car i slicno... :D
Pa naravno da je!
Neg', ljudi, jeste li bili na nekom njihovom koncertu?
Kakav je filing slusati ih uzivooooooooo?
Ja nisam imala prilike, a tako bih rado otisla na njihov koncerAt!

A i neverovatno je sto tako malo ljudi zna za njih ( ja sam ih provalila pre par meseci tek, nazalost ).

Iiiiiiii, kako bih volela da upoznam clanove benda, da zavirim u te lude umove...
Ih, puste zelje moje.......
 
Eo ja ih slušala uživo... perfekcija, sve pesme su potrefili (mada i ne mogu oni da promaše), bar taj jedini put kad sam ih gledala, poželela sam na kraju sve ispočetka...
Sećam se da mi je prijatelj koga sam jedva ubedila da ide, sve vreme vrištao na uho "dobili su još jednog fana!" :lol:

 
Dugo nisam cuo neki ovako lijep band... izvrsna kombinacija glazbenih putova..

A pjesma "Čestice" po pjevanju neznam zasto,ali me strasno podsjeca na M.M (angels breath)- Crv ...
-nemojte krivo shvatit... moje misljenje:D
 
zanimljiva je jedna recenzija Teofila Pancica u vremenu gde je pricao bas o goriboru mislim da mozete naci na njihovom oficijelnom sajtu ...
 

Back
Top