Otkupljeni samo djevci(neokaljani s ženama) ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eleleth

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.312
3 I pjevahu kao novu pjesmu pled prijestoljem i pred četiri bića i pred starješinama; i nitko ne mogoše naučiti pjesme, osim onih sto i četrdeset i četiri tisuće, koji su otkupljeni sa zemlje.
4 Ovo su, koji se ne okaljaše sa ženama, jer su djevci (nevini). Ovi prate Janje, kamogod ono pođe. Ovi su otkupljeni od ljudi kao prvenci Bogu i Janjetu.
Otkrivenje 14


Otkrivenje 7
Potom vidjeh četiri anđela gdje stoje na četiri ugla zemlje i drže četiri vjetra zemlje, da ne puše vjetar na zemlju, ni na more, niti na ikakvo drvo.
2 I vidjeh drugoga anđela gdje uzlazi od istoka sunčanoga, koji je imao pečat Boga živoga; i povika glasom velikim na četiri anđela, kojima je bilo dano, da naškode zemlji i moru,
3 Govoreći: "Nemojte škoditi ni zemlji, ni moru, ni drveću, dok ne zapečatimo sluge Bog našega na čelima njihovim."
4 I začuh broj zapečaćenih: sto i četrdeset i četiri tisuće zapečaćenih od svakoga plemena sinova Izraelovih:





12 Ima ljudi, koji su od krila majčina nesposobni za ženidbu; ima takvih, koji su od ljudi učinjeni nesposobnima; i ima takvih, koji sebe same čine nesposobnima za ženidbu, zbog kraljevstva nebeskoga. Tko može shvatiti, neka shvati!"

Matej 19
 
Isus je koliko poznajem gradivo govorio samo o kraljevstvu nebeskom i kako ga steci,a ovo je jedan od nacina,mislim sam sebe uskopiti.

E vala ja ne planiram sam sebe seckati :mrgreen:
A sto se tice ucenja JS o Nebeskom kraljevstvu... Ja iskreno ne verujem u Kraljevstvo vec Carstvo Bozje. Jer u carstvu vlada car, a u kraljevstvu parlament (a upravo po ucenju JS ovih 144.000 mu dodju kao ti poslanici koji vladaju sa Isusom Hristom). E sad, posto ja ne verujem u taj parlament, vec da je Isus Hristos Car nad carevima i Gospod nad gospodarima, ne preporucujem ti da se uskopljujes. Jer tekst kaze koji ne poznase zene, a ne koji su ih 'poznali' pa se posle predomislili... Znas kako se kaze... Nakon .... nema kajanja :mrgreen:
 
Ako u carstvo nebesko udje 144.000. devaca, kontam da zene ili nece ni prigviriti ili ce sve otici u carstvo nebesko. :lol:

Ma ja sve nesto racunam da ce u Bozjem carstvu vladati mir i sklad, a s zenama... Jel' zaista mislis da je to moguce? Znas kako pise na onom nadgrobnom spomeniku "Ovde lezi moja zena, a ja kod kuce pocivam u miru" :mrgreen:
 
Ja je ne spamujem.
Samo tvrdim da u Carstvu Bozjem nece biti ni muskog ni zenskog... :super:

Boza je stvorio musko i zensko, tako pise, ako ti tvrdis da nece biti ni muskog ni zenskog, znaci ostaje samo jedna mogucnost, da je nepogresivi Boza ipak pogresio sto je stvorio dva razlicita pola. :D

Zazijavalo:
Piše. Koje se ne okaljaju sa ženama.:rotf:

Ne pise koje se ne okaljaju sa muskarcima. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top