Sjećanja, samo sjećanja, vode me...
Strana 1 od 10 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 249

Tema: Sjećanja, samo sjećanja, vode me...

Podrazumevano Sjećanja, samo sjećanja, vode me...

Baš sam sada nešto gledao i razmišljao o vremenu kada sam bio dete... Da li vam to nedostaje ili vam je drago što vam je detinjstvo prošlo...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Detinjstvo..paa..kao prvo na neki nacin mogu reci da mi detinjstvo jos uvek nije proslo..ali ako cemo da gledamo da jeste..drago mi je sto je proslo..posto mi uspomene nisu lepe. Gotovo sve ima svoje prednosti. Kao dete nemas obaveze koje ima starija obaveza, slobodnije se zivi, kad zakmecis svi trckaraju oko tebe. Ali ipakk smo svi mi ovde velike matore bebe..cc...Uzivajte u mladosti dok mozete..kad strulite onda se podsecajte na detinjstvo i mladost uopste :shock: :?

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Secanja...shmrz
    Nema dana kad ne zazalim sto vise nisam balavi klinja!!!
    Ma zalim i za onim sto je bilo i pre god dana!!!
    U svakom trenutku da me neko pita da li bih se vratio u proslost rekao bih sigurno DA!!!

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Ni malo drago mi nije, pogotovo to sto sa 15 i po sam otisao od drustva sa kojim sam se provodio nikad bolje, bili smo nerazdvojini, i jos sam zapalio preko grane, gde nikog zivog ne znam, jezik naknadno ucio, sve skroz drugacije, od ljudi obicaja pa da ne pricam dalje.. zao mi je sto sam tih zadnjih 3 i po god koje bi se pamtile, jos taj tinejdzerski zivot sto nisam uspeo sa njima da proveedem.. ali jbg sta je tu je zivot ide dalje..

Domaćin mortishaaa (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

ah ne! ne radite mi to!!!! );

Iskusan bleach (avatar)
    Učlanjen
    11.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

ako govorimo o ranom detinjstvu... mogu da kazem da ga se rado secam (:
    sto se kasnijeg doba tice, uopste ga se ne prisecam... ne potezem to iz secanja... ):
    da li mi nedostaje?... ne... ja sam u nekom tripu da zivot ide dalje... nista nije slucajno, i ta proslost nesto znaci, odredjuje mene kao osobu...
    da li mi je drago sto je proslo? pa ja mogu da ga produzim u sebi, a ovako se nista ne bunim... (8

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Detinjstvo je najlepse doba.

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Drago mi je da sam izasla iz detinjnstva .....iako ja sam i dalje klinka sa svojih 18 god i ne zelim da odrastem......ali iz onoga sto ostatak naziva detinjjstvo i recimo period od neke 6-11 ...drago mi je sto je gotovo jer nije bilo prijatno

Poznat Tusenfryd (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    129

Podrazumevano

Bas danas sedim u parku s drugaricom, jedemo kokice, pricamo... a oko nas kliiiinci... skacu, penju se, voze male biciklove, ljuljaju se... I tu jedna klinka silazi sa ljuljacke i dolazi do nas dve... ,,Devojke koliko je sati?'' Bas je bila medena... Kazemo mi njoj koliko je sati, i ona se vrati na ljuljacku. Kad, kroz dve minute vraca se ona. ,,A kako se vi zovete?''
    Mislim, ispricale se nas dve matore s njom malecnom (ima nepunih osam ). Skroz je slatka. Kaze, zavrsila je prvi razred (,,Pet nula nula, pa kako bih prosla?'')i jedva ceka skolu...
    Ne znam zasto sam sve ovo ispricala :shock: . Uglavnom... ne bih bas volela da se vratim u detinjstvo, ali bilo je lepo... biti mali, tako kao ta klinka, i bas kao ona, ljuljati se u parku, nemati ama bas nikakvih briga, igrati se po ceo dan, uzivati... Eh...
    Mislim, meni je ovako bas lepo. U zivotu. Svidja mi se moj zivot, svidjaju mi se ljudi oko mene, jednostavno, lepo mi je. Ali bas danas, dok sam pricala s tom maleckom, setila sam se... lepo bi bilo za promenu nimalo ne brinuti o sadasnjosti, o tome da li ce tvoji imati para za nesto sto zelis, o tome da li ce te ljudi gledati kao cudaka jer ne izlazis u popularnu diskoteku u kojoj se pustaju samo narodnjaci, o tome da li da batalis ono sto volis jer ljudi to ne razumeju pa samim tim i ne prihvataju... a kamoli o buducnosti...
    Uh, ovo sam ovako konfuzno nabacala, ali morala sam da to izbacim iz sebe... valjda me je bar neko razumeo...

Obećava
    Učlanjen
    31.07.2004.
    Pol
    ženski
    Na svetu postoji jedno carstvo.......................................
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Bash sam danas gledala neke svoje slike iz perioda kad sam imala 2-3 godine i kada su me vodili u shetnju po Kalishu....Stvarno sam imala lepo detinjstvo, ne zalim se .Kad bih mogla da se vratim unazad, vratila bih se dve godine, kada sam upisala gimnaziju.Imam osecaj kao da je to juce bilo, i ne mogu da verujem da ce proci josh toliko i da se onda rastajem od drushtva s kojim sam ove 2 godine nerazdvojna..... Josh samo dve godine zezanja na odmorima,ekskurzijama.....

Iskusan bleach (avatar)
    Učlanjen
    11.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio Electra
    Bas danas sedim u parku s drugaricom, jedemo kokice, pricamo... a oko nas kliiiinci... skacu, penju se, voze male biciklove, ljuljaju se... I tu jedna klinka silazi sa ljuljacke i dolazi do nas dve... ,,Devojke koliko je sati?'' Bas je bila medena... Kazemo mi njoj koliko je sati, i ona se vrati na ljuljacku. Kad, kroz dve minute vraca se ona. ,,A kako se vi zovete?''
    Mislim, ispricale se nas dve matore s njom malecnom (ima nepunih osam ). Skroz je slatka. Kaze, zavrsila je prvi razred (,,Pet nula nula, pa kako bih prosla?'')i jedva ceka skolu...
    Ne znam zasto sam sve ovo ispricala :shock: . Uglavnom... ne bih bas volela da se vratim u detinjstvo, ali bilo je lepo... biti mali, tako kao ta klinka, i bas kao ona, ljuljati se u parku, nemati ama bas nikakvih briga, igrati se po ceo dan, uzivati... Eh...
    Mislim, meni je ovako bas lepo. U zivotu. Svidja mi se moj zivot, svidjaju mi se ljudi oko mene, jednostavno, lepo mi je. Ali bas danas, dok sam pricala s tom maleckom, setila sam se... lepo bi bilo za promenu nimalo ne brinuti o sadasnjosti, o tome da li ce tvoji imati para za nesto sto zelis, o tome da li ce te ljudi gledati kao cudaka jer ne izlazis u popularnu diskoteku u kojoj se pustaju samo narodnjaci, o tome da li da batalis ono sto volis jer ljudi to ne razumeju pa samim tim i ne prihvataju... a kamoli o buducnosti...
    Uh, ovo sam ovako konfuzno nabacala, ali morala sam da to izbacim iz sebe... valjda me je bar neko razumeo...
    ma 'de bwe konfuzno?!... bas je ~shvatljivo~ napisano... barem sto se mene tice (8... blisko...
    vec sam rekla... znas sa recima (8
    ja cesto ne umem da sve stocim u reci, ali to je onako kako se osecam... (8

Ističe se infidel (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

detinjstvo mi je bilo super u nekim trenutcima, ali bih voleo drugacije, mnogo drugacije

Veoma poznat snaja88 (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    167

Podrazumevano p

Volela bih da se vratim u 7. razred. I naravno da vratim sve sto je tada bilo

Početnik
    Učlanjen
    24.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

E,ovi prethodni su zasluzili jedan veeeeeeeelllllllllliiiiiiiiiiiiikiiiiii aplauz.
    Pa znate kako vam dodje,meni detinjstvo polako odmice!Dok sam jos bila 3-4 razred jedva sam cekala da 'porastem',da budem 'velika' a sad kad u neku ruku i jesam zelim da budem jos uvek devojcica sa tako reci plavim kovrdzama!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

E, vidim da svakom ovde nesto fali..pa bilo bi lepo da napravimo jedan vremeplov i da svakom bude lepo..moze?

Poznat Bliznakinja (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano

Мени је детињство било сјајно...
    Сваки дан зезања,са сестром..лудовале смо по цео дан и биле неуморне...Имале смо друштво у паркићу,још као бебе,деца су се скупљала поред нас,ваљда смо им биле занимљиве
    Па онда први раздред,прве симпатије...лудило
    Недостаје ми то доба,али бих највише волела да останем у овим годинама...баш ми је лепо 8)

Domaćin mortishaaa (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

Citat Original postavio XeNiA_nS
    E, vidim da svakom ovde nesto fali..pa bilo bi lepo da napravimo jedan vremeplov i da svakom bude lepo..moze?
    AJMO!!! (8

~ ~ ~ ~ ~ ~
    DON'T WORRY BE HAPPY
    PEACE

Iskusan bleach (avatar)
    Učlanjen
    11.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio mortishaaa
    AJMO!!! (8

~ ~ ~ ~ ~ ~
    DON'T WORRY BE HAPPY
    PEACE
    kako divna ideja... (((:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio bleach
    AJMO!!! (8

~ ~ ~ ~ ~ ~
    DON'T WORRY BE HAPPY
    PEACE
    kako divna ideja... (((:
    Pa lepo onda..zasad imamo dva dobrovoljca i to ona poznata koja bi mogla da nam uvedu kablovski net u nasu letelicu..brm brm..cekaj ostalo vam jos 'onog' kabla? -Deca- bez neta kao -majmuni- bez grane.. ZAPOVEST.. Moracemo da zovemo i nekog doktora 'dobrovoljca' koji ce biti spreman da daje electro-shocove.. da otrezni putnike..neki ce biti i bez svesti od NOVE TEHNOLOGIJE PUTOVANJA...weee.. Pazite..moramo da vidimo kolko cemo karte da naplacujemo...stani baki..lova je u pitanju 8)

Iskusan bleach (avatar)
    Učlanjen
    11.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

AJMO!!! (8

~ ~ ~ ~ ~ ~
    DON'T WORRY BE HAPPY
    PEACE
    kako divna ideja... (((:
    Pa lepo onda..zasad imamo dva dobrovoljca i to ona poznata koja bi mogla da nam uvedu kablovski net u nasu letelicu..brm brm..cekaj ostalo vam jos 'onog' kabla? -Deca- bez neta kao -majmuni- bez grane.. ZAPOVEST.. Moracemo da zovemo i nekog doktora 'dobrovoljca' koji ce biti spreman da daje electro-shocove.. da otrezni putnike..neki ce biti i bez svesti od NOVE TEHNOLOGIJE PUTOVANJA...weee.. Pazite..moramo da vidimo kolko cemo karte da naplacujemo...stani baki..lova je u pitanju 8)
    skupice se jos nas, ne brini ~nasa banda~... 8) 8) 8) hihih... a sta su nam banane u celoj toj prici?.. 8)
    samo ne sme da bude mnogo blzo... ja se bojim ops: znate one lude ringispile, sto su mloooogo brzi, pa se sve vrte u krug... mene posle mnooogo boli glavica i tako... 8) 8) 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Bliznakinja
    Сваки дан зезања,са сестром..лудовале смо по цео дан и биле неуморне...Имале смо друштво у паркићу,још као бебе,деца су се скупљала поред нас,ваљда смо им биле занимљиве
    Недостаје ми то доба,али бих највише волела да останем у овим годинама...баш ми је лепо 8)
    ME TOO.....

Poznat Bliznakinja (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano

Citat Original postavio The Last Unicorn
    ME TOO.....
    :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio The Last Unicorn
    ME TOO.....
    :wink:
    8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

AJMO!!! (8

~ ~ ~ ~ ~ ~
    DON'T WORRY BE HAPPY
    PEACE
    kako divna ideja... (((:
    skupice se jos nas, ne brini ~nasa banda~... 8) 8) 8) hihih... a sta su nam banane u celoj toj prici?.. 8)
    samo ne sme da bude mnogo blzo... ja se bojim ops: znate one lude ringispile, sto su mloooogo brzi, pa se sve vrte u krug... mene posle mnooogo boli glavica i tako... 8) 8) 8)
    P' banane..videce te...to ce nam biti jednina hrana tokom puta...tako da ako neces brz vremeplov...onda.. :? Ne znam kolko ce to bash dugo trajati..letece vam slicice proslosti ili buducnosti kroz misli ili glavicu..kako hocete..ali ALI ako bude previse mucno zaustavicemo vreme i malo lutati po svemiru..ako nas napadnu vanzemaljci??? Na to nismo mislili? Sta mislite da im damo jednu bananu

Iskusan bleach (avatar)
    Učlanjen
    11.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

AJMO!!! (8

~ ~ ~ ~ ~ ~
    DON'T WORRY BE HAPPY
    PEACE
    kako divna ideja... (((:
    P' banane..videce te...to ce nam biti jednina hrana tokom puta...tako da ako neces brz vremeplov...onda.. :? Ne znam kolko ce to bash dugo trajati..letece vam slicice proslosti ili buducnosti kroz misli ili glavicu..kako hocete..ali ALI ako bude previse mucno zaustavicemo vreme i malo lutati po svemiru..ako nas napadnu vanzemaljci??? Na to nismo mislili? Sta mislite da im damo jednu bananu
    e pa mi za sve imamo resenje... naravno 8) banane moramo da ponesemo u veeelikim kolicinama... Za Nas i za slucaj napada iz svemira...8) zamislite samo kako bi banana bila zanimljiva jednom 'malom zelenom'...
    jao... kako ce nam samo biti kuuuuuuul 8) jedva cekam! kada budemo lutali hodnicima vremena... 8)

Slične teme

1. Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 16.01.2009., 16:45
  2. Dan sjećanja na žrtve Vukovara
    Autor kyo u forumu Politika
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 19.11.2006., 03:32
  3. zagadjenost vode
    Autor lutak u forumu Ekologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 14.03.2005., 10:13

Pravila za slanje poruka