[RESENO]Vracanje na XP

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trebao bi dva operativna sistena da stavis na dve particije

skini EasyBCD i udji u drugi operativni sistem (opcija u programu je: Instaliraj EasyBCD na XP-u i odaberi opciju Reinstal Vista/7 bootloader). Restartujes PC i usao si u drugi operativni sistem
 
Nedavno sam instalirao Windows 7,a pre toga sam imao xp instaliran.U particiji C imam dva foldera, Windows 7 i Widows.old ( XP).E sad,jel postoji mogucnost da vratim na XP ?
Све сам аматер до аматера! Одакле 2 Windows фолдера на C: партицији?
Прво добро научи како се правилно инсталира неки оперативни систем, па кад си сигуран да си савладао градиво, онда приступи реализацији! :dash:


П.С. После *ебања, нема кајања!

А да, какве везе ово има са хардвером?
 
Nedavno sam instalirao Windows 7,a pre toga sam imao xp instaliran.U particiji C imam dva foldera, Windows 7 i Widows.old ( XP).E sad,jel postoji mogucnost da vratim na XP ?

Taj folder Windows.old ti je folder u kom se nalazi stari XP... I nema mogusnosti da se vrati... To ti je i pisalo kada si instalirao sedmicu... Da ako je instaliras na C particiji gde ti je bio XP, imaces te fajlove u folderu Windows.old... Po meni, bolje da si formatirao C particiju pre instalacije sedmice...

S druge strane, ako si zeleo da imas i XP i sedmicu, onda si trebao da instaliras sedmicu na drugoj particiji i da imas dual boot...

A ako pitas da li uopsteno mozes da vratis XP na racunar, mozes... Ubacis instalacioni CD, formatiras C particiju i instaliras XP...
 
imam win 7 i hocu da se vratim na xp...formatirao sam C i on iskopira fajlove sa cd-a i rst komp...kad bi trebalo da pocne da inst xp pise A DISK READ ERROR OCCURRED...vratio sam se sada na win 7 i provalio da mi je sacuvao i posle formatiranja bookmarks u chromu kao i history...i u jos nekim browserima...i posle formatiranja c 5 puta imam 100mb koje nece da obrise...?
kako da se vratim na xp?
hvala...
 
imam win 7 i hocu da se vratim na xp...formatirao sam C i on iskopira fajlove sa cd-a i rst komp...kad bi trebalo da pocne da inst xp pise A DISK READ ERROR OCCURRED...vratio sam se sada na win 7 i provalio da mi je sacuvao i posle formatiranja bookmarks u chromu kao i history...i u jos nekim browserima...i posle formatiranja c 5 puta imam 100mb koje nece da obrise...?
kako da se vratim na xp?
hvala...


Obrisi celu patriciju na kojoj ti je Win 7 iz Boot-a

Zatim ubaci instalacioni CD Win XP i instaliraj svezu kopiju na novoj patriciji koju ces napraviti u toku instalacije :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top