Uhapsite srpskog Mengelea!

Atreides

Ističe se
Banovan
Poruka
2.736
„Антивакцинални лоби је јак, било је много неоснованог отпора, лекари су пали на испиту, али сада је дошло време да подвучемо црту и да наставимо са вакцинацијом, ако можемо и да је омасовимо.”

(Томица Милосављевић, министар здравља, 26. јануар 2010, „Вечерње новости”)
 
„Антивакцинални лоби је јак, било је много неоснованог отпора, лекари су пали на испиту, али сада је дошло време да подвучемо црту и да наставимо са вакцинацијом, ако можемо и да је омасовимо.”

(Томица Милосављевић, министар здравља, 26. јануар 2010, „Вечерње новости”)

Tomica treba da "odleprsa"...:evil:


whenpigsflue-1.jpg
 
Ма, вакцинисао се он жешћом кинтом за ово. :mrgreen:

Али га изгледа и баш жешће ударило .

Ocito. A sve govori protiv njegovih tvrdnji:

Mala smrtnost,tek nesto veca od sezonskog gripa, sto je i ocekivano kod novih sojeva. 70 ljudi na oko 750000 slucajeva.
Mali broj obolelih, (6,25 % ) populacije obolelo za 2,5 meseca, u poredjenju sa sezonskim gde za 3 meseca oboli oboli oko 7.5% populacije.

Vakcinisalo se oko 2.5% populacije.
 
Iskreno me zanima koliko ima glasaca "demokratske opozicije Srbije" medju ljudima koji su se vakcinisali, kako li se oni sada osecaju, sada kada vise nemamo u vestima kako ljudi umiru od gripa... Da li se ti ljudi osecaju prevareno? Sta ce biti ako kroz godinu-dve oni pocnu da umiru...
 
„Антивакцинални лоби је јак, било је много неоснованог отпора, лекари су пали на испиту, али сада је дошло време да подвучемо црту и да наставимо са вакцинацијом, ако можемо и да је омасовимо.”

(Томица Милосављевић, министар здравља, 26. јануар 2010, „Вечерње новости”)

oćemo, samo što nismo
sve se sapletosmo
 
a jok more. I profesori su samo ljudi. Lepo od njih sto su se vakcinisali, oni i rade sa bolesnim osobama.

Ne mislim ja da su se potrovali sad, nego da je cela prica medijski napumpana, i ne vidim nikakav razlog da ne postupam kao i uobicajno.

Treba i Tomica i Kon da utuve jedno: Nije kuga ili ebola, nego grip. Vakcine su nabavili (da su mogli da nabave i kvalitetnije i jeftinije, mogli su, ali sta ces kad Misko vrti gde burgija nece), pa ko hoce neka se vakcinise, a ko nece ne mora. Nece biti smak sveta sigurno.

A da lecenje od gripe u bolnici kosta 300.000 dinara, to nek prodaju nekom drugom.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top