Da li ste gajili Mary Jane?

mr.mrmot

Obećava
Poruka
84
Ne mislim da ja to pocnem da radim,samo pitam,bas me interesuje koliko se tu para moze zaraditi ako te ne uhvati policija ili ako te neki ne smakne...
A bas sam gledao u vestima da je neki tip imao stabljike,i da ga nisu uhvatili,zaradio bi 20000E....
Nisu male pare.....
 
I tako, dobijem ti ja razglednicu iz Holanduje a na njoj kesica sa semenom.....Onda ja i moja keva( :!: ) misleći da je to neko cveće uredno to zasadimo pri čemu je ona obavila lavovski deo posla.
Za par meseci pita mene keva kakvo mi je ono cveće a ja pogledam na razglednici piše silver skunk i pozovem jednog ortaka sa Vidikovca koji je u to vreme bio poznat "travar" i on mi kaže da će mi dati 100 maraka za moje cveće u septembru. To su bile krizne godine, radilo se za tri marke......
I tako, svakako su se ljudi dovijali..... :wink: :lol:
 
apotekarka:
I tako, dobijem ti ja razglednicu iz Holanduje a na njoj kesica sa semenom.....Onda ja i moja keva( :!: ) misleći da je to neko cveće uredno to zasadimo pri čemu je ona obavila lavovski deo posla.
Za par meseci pita mene keva kakvo mi je ono cveće a ja pogledam na razglednici piše silver skunk i pozovem jednog ortaka sa Vidikovca koji je u to vreme bio poznat "travar" i on mi kaže da će mi dati 100 maraka za moje cveće u septembru. To su bile krizne godine, radilo se za tri marke......
I tako, svakako su se ljudi dovijali..... :wink: :lol:
i tako si ti otvorila apoteku jel?
 
mandrak-21:
apotekarka:
I tako, dobijem ti ja razglednicu iz Holanduje a na njoj kesica sa semenom.....Onda ja i moja keva( :!: ) misleći da je to neko cveće uredno to zasadimo pri čemu je ona obavila lavovski deo posla.
Za par meseci pita mene keva kakvo mi je ono cveće a ja pogledam na razglednici piše silver skunk i pozovem jednog ortaka sa Vidikovca koji je u to vreme bio poznat "travar" i on mi kaže da će mi dati 100 maraka za moje cveće u septembru. To su bile krizne godine, radilo se za tri marke......
I tako, svakako su se ljudi dovijali..... :wink: :lol:



i tako si ti otvorila apoteku jel?


Ih, šta si u to vreme mogao da uradiš sa 100 demona, apoteka je mala beba :wink: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top