Tadic i DS uspeli da uniste ono sto nije uspeo NATO - Srbija vise nema vojsku

jel si ti ozbiljna ili me zajebavas?

citas li ti ovaj forum?

procitaj temu da siptari planiraju da napadnu srbe na kosovu u aprilu.

pa procitaj mesicevu izjavu kojom preti ratom republici srpsko
j

1) Neces valjda da me razocaras da se na OVOM forumu informises, pa to cak nisu ni informacije, nego rekla - kazala...Koji je taj "fond za kulturnu strategiju"?

2) Mesic je odlazeci, a osim toga je povuk'o rec.

P.S. Jel' ti nene "zah.ebavas" il' ti je izvor informisanja ovaj forum i razne vidovite Zorke?

:hahaha1::hahaha1::hahaha1:
 
1) Neces valjda da me razocaras da se na OVOM forumu informises, pa to cak nisu ni informacije, nego rekla - kazala...Koji je taj "fond za kulturnu strategiju"?

2) Mesic je odlazeci, a osim toga je povuk'o rec.

P.S. Jel' ti nene "zah.ebavas" il' ti je izvor informisanja ovaj forum i razne vidovite Zorke?

:hahaha1::hahaha1::hahaha1:


ma nemam ja sta da pricam sa takvim kao ti. vi ste slepi pored ociju.

zato nam je i cela drzava ovakva kakva jeste.

jer vecina naroda nema veze blage sa mozgom.
 
Ko će još da ratuje na zemlji? xe, xe, xe, xe, xe, xe
Baš nas je vojska lepo odbranila i 1999 godine od USA :-D
Tihi, Tihi... jesu li tebi svi kod kuće?

Ako nisi informisan, a ti se informiši o Karauli i pokušaju proboja. Nisu mogli svojom čizmom stati na srpsku zemlju, kada su to vidjeli, naredili su vazduhoplovcima da niže lete i preciznije pogađaju mete. Samo su avionima mogli da nam naude.
Tada da smo još samo imali kvalitetne PVO sisteme, NATO bi imao takve gubitke da bi odustao.

Ovako im avioni i ne trebaju, dovoljno je da pošalju par desetina hiljada vojnika.

Ups, zapravo im ne treba ni pješadija, dovoljno je da Tadić nastavi da "unapređuje" srpsku "vojsku" (namjerno pod navodnicima, ovo sada ne zaslužuje da se zove vojska).

2) Mesic je odlazeci, a osim toga je povuk'o rec.

I to što je povukao riječ oslobađa ga izjave i odgovornosti? To što je povukao riječ znači da je pravi Evropejac, da drži do evropskih vrijednosti? Ma da....a onda su princ i princeza živjeli srećno do kraja života. :dash:

Neshvatljivo mi je da BoTa & co insistiraju na nekakvim "evropskim vrijednostima". Pa nisu EUnijate patentirale te vrijednosti, to su univerzalne vrijednosti. Nigdje veze s vezom ovaj naš suptilni predsjednik.... a nakezio se pred kamerama kad je primao "vakcinu", da nema ušiju oko glave bi mu osmjeh obletio.
 
Bravo,bravo,ovo je Aca kakvog poznajem,odlicna analiza:D
Nije kostunica smeo da raspusta "armije".Sila kakva je Srbija bila vojno sigurno je trebala da zadrzi armije sa po 30ak hiljada vojnika,pa tek korpusi:per:
Kostunica je siva eminencija koji je zakucao ekser u sanduk slavnoj srBskoj armiji.
Izgleda da su iz Kovina svi pusteni na vikend

Hvala :)

Sada se setih kada je "izdajnik i strani plaćenik" Djindjić rekao da vojska treba da bude smanjena na 45,000 ljudi!
Kako bejaše to lepo vreme!
A svi su onda skočili na njega da razbija vojsku!

A kad su ga ubili i došao Koštunica na vlast- niko ni da pisne kad je on nastavljao da smanjuje vojsku!

Davinića su napali što je kupovao 100,000 šlemova i pancira za vojsku i iznajmio špujunski satelit od Izraela!
Napali ga ŠTO JE RADIO NEŠTO ZA VOJSKU- a sada-
nikom ništa.

Niko iz opozijice- ali niko da se usprotivi razbijanju vojske- NIKO!
A da je Djindjić ovde zaklali bi ga zbog ovog.
 
Hvala :)

Sada se setih kada je "izdajnik i strani plaćenik" Djindjić rekao da vojska treba da bude smanjena na 45,000 ljudi!
Kako bejaše to lepo vreme!
A svi su onda skočili na njega da razbija vojsku!

A kad su ga ubili i došao Koštunica na vlast- niko ni da pisne kad je on nastavljao da smanjuje vojsku!

Davinića su napali što je kupovao 100,000 šlemova i pancira za vojsku i iznajmio špujunski satelit od Izraela!
Napali ga ŠTO JE RADIO NEŠTO ZA VOJSKU- a sada-
nikom ništa.

Niko iz opozijice- ali niko da se usprotivi razbijanju vojske- NIKO!
A da je Djindjić ovde zaklali bi ga zbog ovog.



opet madjar prica o srpskoj vojsci....ne shvata da nije relevatan i po difoltu nam zeli zlo :cool:
 
DSS je toliko bio opasednut policijom i tajnim sluzbama , pa im je u obe vlade bio prioritet samo da ta mesta ugrabe i zadrze ,a ministarstvo odbrane ih nije zanimalo uopste , prvo su ga dali Dinkicu tj. Davinicu koje takodje zabole za vojsku (sto jos vise govori koliko je DSS-u stalo kad ga je Dinkic uzo iako mu ne treba ),onda kad je g17 nakratko izasao iz vlade postavili su nestranackog Stankovica kome se nisu ni mesali u posao , a u drugoj vladi su dali taj resor DS-u samo da policiju i udbu zadrze ...
 
Коме, бре, причаш Тихи, ништа не разумеју све дотле док им усташе и шиптари не покољу све живо и не раскопају све мртво - онда ће да пишу своје тужне животне приче..... :cool:

Srodne duse. :hahaha1:

:hahaha::hahaha::hahaha: ali slusati tihoga, jednostavno nema cenu:rotf:
Legendo, ulepsao si mi ovo hladno zimsko poslepodne
Kako si ti uopste uspeo da zvrsis osnovnu skolu?????????:dontunderstand:

Toliko je trabunjao da ni nastavnici nijesu imali volje da ga slusaju pa su ga pustali na foru. :mrgreen:

Dobro, mozda je bilo tu nastavnika slicnog misljenja kakvo imaju Tihi i Mito efendija pa su mu i oni cistili prolaz kod ovih normalnih. :mrgreen:

Tile brate, vakat ti je da posjetis cika Lazu Lazarevica. :sad2:
 
Siptari su prograsili nezavisnost po Ahtisarijevom planu, tako da bilo kakvim organizovanim napadom na Srbe bi pljunuli sebi u usta.

ma kako da ne ko sto su pljunuli sebi u usta 17 marta 2004 godine.

bas su imali teske posledice zbog toga.

mada ti i tebi slicni mrzite srpski narod i zelite da nijednog vise Srbina ne ostane na Kosovu. Zato i podrzavate sve ovo sto rade Tadic i DS.

Vi nas Srbe gore mrzite nego siptari. Jer to sto vi radite ni siptari nam ne bi radili.
 
Za sve vas koji ste jos uvek u nedoumici da li se srpska vojska sistematski unistava i da li je peti oktobar organizovan spolja, predlazem da pogledate ovaj dokumentarac:
http://dokumentarci.info/dokumentarci/smrt-jugoslavije dovoljno je da pogledate samo osmi i deveti deo.
Milosevic o DOSu: "Ta grupacija se na ovim izborima pojavila kao Demokratska Opozicija Srbije. Njen stvarni sef nije njen kandidat za predsednika drzave (Kostunica), njen dugogodisnji sef je predsednik stranke DS i saradnik vojne alijanse koja je ratovala protiv nase zemlje." U ovom delu dokumentarca i oni to lepo priznaju, i jos mnogo togaa s obzirom da je ovo iz BBC ugla, mozete zamisliti koliko toga NIJE receno...
E, kad vidite ko ih je doveo na vlast, mozda i konacno shvatite da li nam se vojska namerno unistava ili ne... Mada, neki od vas misle i da nam Olbrajtova zeli sve najlepse, da je finansirala kampanju protiv Milosevica da bi mi lepse i bolje ziveli... Uostalom, mislite sta god hocete, bole me brige :P
Ionako smo pokazali da kao narod ne vidimo dalje od svog nosa :)
 
Poslednja izmena:
Ништа није чудно од раније су западни политичари изјављивали да треба извршити пацификацију Србије у којој виде претњу својим интересима на Балкану, док бивше терористе из ОВК обучавају и наоружавају а од Србије траже пацификацију.

Народ који није спреман да храни своју војску мора ће да храни туђу.
 
ma nemam ja sta da pricam sa takvim kao ti. vi ste slepi pored ociju.

zato nam je i cela drzava ovakva kakva jeste.

jer vecina naroda nema veze blage sa mozgom.
Ма, супер, Тихомир је наш Вођа. :D

(Онај, од становитога великог писца српског, Радоја Д.) ;)
 
Ништа није чудно од раније су западни политичари изјављивали да треба извршити пацификацију Србије у којој виде претњу својим интересима на Балкану, док бивше терористе из ОВК обучавају и наоружавају а од Србије траже пацификацију.

Народ који није спреман да храни своју војску мора ће да храни туђу.

ma mi smo nacisto sjebani i uskoro cemo biti svedeni na beogradski pasaluk a krivica za to je iskljucivo na ovom narodu. zao mi je samo srba sa kosova i metohije koji ce biti zrtve tadicevog rezima za ulazak u nato.
 
E NAJJACE OD SVEGA JE STO CE ZBOG OVE "REFORME" 15.000 LJUDI TRENUTNO ZAPOSLENIH U VOJSCI OSTATI BEZ POSLA!

Jer ako vojska trenutno zaposljava 47.000 ljudi, i ako po novoj reformi treba da zaposljava 36.000 stim da bude 10.000 vojnika , i ako znamo da ih trenutno ima 6.000 profesionalnih i da treba da se zaposle jos 4.500 jasno je da ce nakon toga visak biti nekih 15.500 ljudi

znaci 15.500 ljudi i njihovih porodica, sobzirom da su vecina tih ljudi koji rade pri vojsci podstanari - ide na ulicu

zivela REFORMA! ZIVELA PROFESIONALIZACIJA! ZIVELI OTKAZI!
 

Back
Top