Jel dobra kupovina za 24 soma?

AgainstAllAuthority

Zainteresovan član
Poruka
176
Nemam više, a i da imam odakle mi :)
Uglavnom ručunao sam na više para posle svih ovih praznika ali sticajem okolnosti pod hitno bih morao da promenim komp a glava je nekih 25 soma :S
Monitor imam pa me interesuje računar bez konfiguracije.
Kompjuter bi mi služio za igrice (Pes, Manager, wow i možda neke malo zahtevnije ako budem uspeo da poteram?) i za filmove.
Ja sam našao ovo za 24 000 pa me interesuje vaše mišljenje:

Matična ploča - ASUS AM2+ M2N68-AM SE2
Procesor - CPU AMD ATHLON II X2 215
Takt procesora - 2.7GHz
Memorija - DDR2 2GB 800MHz CL5
Hard disk -WD 500GB WD5000AAKS, Caviar Blue, SATA II,16MB
Grafička kartica - ATI Radeon 4650 1GB
Optički uređaji - DVDRW
Zvučna kartica - integrisana
Kućište -ATX Mid Tower Black
Napajanje- 400W
Poklon: Tastatura + optički miš

Garancija 24 meseca
 
Nemam više, a i da imam odakle mi :)
Uglavnom ručunao sam na više para posle svih ovih praznika ali sticajem okolnosti pod hitno bih morao da promenim komp a glava je nekih 25 soma :S
Monitor imam pa me interesuje računar bez konfiguracije.
Kompjuter bi mi služio za igrice (Pes, Manager, wow i možda neke malo zahtevnije ako budem uspeo da poteram?) i za filmove.
Ja sam našao ovo za 24 000 pa me interesuje vaše mišljenje:

Региструј се на форуму : http://www.benchmark.rs/forum/ и тамо питај. Али ако, немаш више новца, питао не питао исто ти је. Мислим да на конфигурацији од само 25 000 не треба ни да размшљаш о захтевнијим играма. На твом месту би купио неко фирмирано напајање, на томе не треба штедети
 
Nemam više, a i da imam odakle mi :)
Uglavnom ručunao sam na više para posle svih ovih praznika ali sticajem okolnosti pod hitno bih morao da promenim komp a glava je nekih 25 soma :S
Monitor imam pa me interesuje računar bez konfiguracije.
Kompjuter bi mi služio za igrice (Pes, Manager, wow i možda neke malo zahtevnije ako budem uspeo da poteram?) i za filmove.
Ja sam našao ovo za 24 000 pa me interesuje vaše mišljenje:

Ne volim AMD procesore(to je stvar iskustva),treba ti barem duplo vishe rama i preporucio bi ti duplo veci hard,a leglo bi ti jos bar 100wati napajanja i sa tim ti je komp ok,neces gurati crysis na maxu,a mozda i oces?
 
AMD Athlon II X2 240, 2.80GHz, 64bit Box
GigaByte MA770-UD3
2GB DDR2 Geil PC800
GigaByte ATI HD 4670, 1GB DDR3, R467ZL-1GI
500GB WD AAKS, SATA2, 7200rpm, 16MB
Blueberry CN-832BK, 450W

27500 din

Daleko jaca konfiguracija a skuplja samo 2500din
Jedina mana napajanje ali ce da radi posto racunar nije neki potrosac,kada skupis malo para kupis nek brendirano napajanje i miran si duze vreme!
 

Back
Top