simpatiziranje

Sta radite u dole navedenom slucaju?

  • Ja se zestoko nalozim i trazim mu telefon

  • Ja se zestoko nalozim i pisem mu na profil/pp

  • Ja se zestoko nalozim i posmatram ga krajickom oka

  • Ja se nalozim ali me sramota sto se najezim

  • Ja se nalozim ali kazim sebi ma jebi i onda radim kontra

  • Ego mi se digne, samo to

  • Zavolim tu osobu i onda gledam da je branim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

mikki88

Domaćin
Banovan
Poruka
3.888
sta radite kada vam neko od forumasa suprotnog pola jasno, glasno i konzistentno pokazuje da vas simpatise u svakom obliku. pocev od fizickog izgleda, preko intelekta, humora do broja poruka

mozete da odgovorite na anonimnu anketu ili mozete da obrazlozite svojim recima
 
usput - svidja mi se sablon koji trenutno koristis za svoje postove

Svidja mi se sto vodis evidenciju o mojim sablonima pisanja.

ajde budite ozbiljni ili necu da podelim utiske sa vama

@topik
Kao i drug Fani, i ja imam nekoliko potencijalnih odgovora; ja kad volim ja volim do daske, pa se to ne svodi samo na poruku posetilaca ili posmatranje sa distance.

Kako da kazem, pomalo sam ogorcena pokretanjem ovakve teme, prvo sam rekla sebi: Odbijam da razgovaram sa ovima o svojoj licnoj intimnoj stvari koja se tice nikog sem mene i doticne osobe. Ali onda je autor ove djavolje teme dao primamljiv predlog pred kojim sam poklekla :/ . Ocekujem opsiran odgovor od njega, samo nemoj da bude mnogo dockan.

Kad mi je ta osoba o kojoj treba da pricam ovde stavila do znanja da joj se svidjam, obuzeo me bio takav sram i takav gnev da se nisam mogla smiriti.
Zar ja da se svidim tom coveku?! Zar sam ja, ovakva kakva jesam ljudi moji, privlacna tom opusku, toj bednoj egzistenciji?! Zar ja da budem Overkillov tip?

A onda, vremenom, citajuci ga i posmatrajuci ga krajickom oka dosla sam do zakljucka da je vrlo moguce da sam ja njega zavolela. Onda sam pocela da ga branim. Svim silama. Kad bi neko reko nesto ruzno Overu, krv bi mi jurnula u glavu, grlo bi mi se steglo a rec oduzela pred tolikom nepravdom.

Onda bih se zestoko nalozila i pisala mu pp i poruke posetilaca. Odgovarao je predusretljivo i dzentlmenski, njemu svojstveno.
Bila sam svesna, sva moja buduca sudbina otvarala se preda mnom, sa bezbrojnim pitanjima. Tada sam odlucila da mu trazim broj. Nakon sto sam se zestoko nalozila.

(A , uzgred, sta ti to znaci kad se neko -zestoko nalozi-? Je l imas neki prag, neku razinu prema kojoj se to meri?)

Aha, dalje... Dalje, posle dugog razmisljanja, dosla sam do zakljucka da mi je upala kasika u med. Nisam zelela da stvar ostane samo na vrucim razgovorima i smsovima i virtuelnom uzajamnom podrskom. Mislila sam, kao ozbiljna tinejdzerka i na svom mestu, da ovo sto se meni i Overu desilo treba da uzme svoj dalji tok i nadje prirodan zavrsetak.

Napisala sam mu; rekla sam da ga zelim silovito, da ga volim sebicno. Nije mi odgovorio. I pored moje naklonosti, i pored toga sto sam ja dosledno i sasvim logicno htela da nakon prvog koraka nase konekcije koji je on napravio, dam toj nasoj obostranoj ljubavi jedan castan oblik, on nece.

Bez uzbudjenja, samo sa velikom zabrinutoscu u dusi i na licu, pisem ovo. Na trenutak se kolebam, ali ipak pisem. Moja sebicna i lenja polovina ne preovladava dok ovo kucam.
Nema ljubavi, ne lakomite se kada vam simpatican forumas da zeleno svetlo. A ti Overu, budi srecan gde god bio.
 
Mislim da mi nedostaje kontekst da bih mogao ovaj post adekvatno razumeti. Brine me to sto forumasi polako jedan po jedan stavljaju svoj profil na private te me to cini malo hendikepiranim sto se konteksta tice. Dalje nisam deo msn, facebook i skype mreze Krstaricinih forumasa te verovatno jos vise zaostajem.

No, ovo sto si napisala, svidja mi se sablon, opet, i to sto si pokusala sve odgovore da obuhvatis ali dalje od toga - hmmm... ne bih se usudio da uzmem za ozbiljno to sto si napisala.

No, procitah ja negde da te je Oliver optuzio za pedofiliju. Ali opet, bojim se da mi kontekst manjka.

Sto se tice slucaja kreptosucks, pisacu, samo malo prsti da mi se odmrznu.
 
slucaj kreptosucks.

kada se pojavila izgledala je samopouzdana, bezbrizna, ironicna. nije mi se dopao njen prvi komentar u pucen meni, ali kome bi.

kada se pojavila sa drugim avatarom i pocela vise da pise na ovom podforumu njene prve reci su bile 'miki. mrvica.'

naravno da mi je godilo, jeste, deo mene je hteo jos, ali moj razum nije zaostajao; govorio je 'miki, nemoj bit budala primat se kao baba na saucesce - moras obratit u paznna nekoliko stvari'.

naime

1. doticna je skoro uvek ironicna
2. doticna tesko moze da dokaze da je ozbiljna preko teksta
3. moje prisustvo na ovom podforumu u smislu 'ja i podforum' je nesto cime se ne ponosim i svako nagradjivanje tog prisustva je nesto za sta ne zelim da se moj ego dize
4. doticna i ja nismo nikada imali normalan privatan razgovor

tako da, bez obzira na to sto mi se cini da me doticna simpatise i na sve njene price o telepatskoj povezanosti izmedju nas dvoje, ja se osecam neugodno u njenom virtuelnom prisustvu i blizi mi je stranac sa ulice londonderry-ja nego ona.

s tim, moja reakcija na njeno pretpostavljeno simpatisanje je bila "Ja se nalozim ali kazim sebi ma je.bes to i onda radim kontra"

mozda bih mogao kazati jos nesto o njoj sto bi ona volela cuti i vec sam rekao nekome za to, ali necu. cini mi se da ne voli mene, vec mrvicu. ali mrvica ne postoji. barem ne onakav kakvog smo imali prilike da vidimo ovde.
 
neam pojma...ako mi je gotivna osoba prvo je pitam koja je krvana grupa,znak u horoskopu,broj brusa,sta misli o izumiranju padni u Kini,da li dok bleji u wc-u cita uputstvo na detrdzentu itd. pa je onda pitam za br. da se dog. da idemo na kafu =)


msm bar sam tako do sada upoznao nekih 15ak ljudi preko net-a...kada nekoga zgotivim preko net-a u 90% slucajeva ga upoznam i live (:
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta da zaokruzim.
Ja se niakd nisakim ne bi upoznao sa ovoga foruma jer toliko mlatim gluposti svaki dan da bi me bilo sramota da pogledam nekog forumasa u oci.
A sto se tice "ljubavi preko neta" ja se ne lozim.Ono,samo mi je drago da neko ima fino misljenje o meni
 
neam pojma...ako mi je gotivna osoba prvo je pitam koja je krvana grupa,znak u horoskopu,broj brusa,sta misli o izumiranju padni u Kini,da li dok bleji u wc-u cita uputstvo na detrdzentu itd. pa je onda pitam za br. da se dog. da idemo na kafu =)


msm bar sam tako do sada upoznao nekih 15ak ljudi preko net-a...kada nekoga zgotivim preko net-a u 90% slucajeva ga upoznam i live (:

strashno je to izumiranje padni. :\
 
slucaj kreptosucks.

1. doticna je skoro uvek ironicna
2. doticna tesko moze da dokaze da je ozbiljna preko teksta
3. moje prisustvo na ovom podforumu u smislu 'ja i podforum' je nesto cime se ne ponosim i svako nagradjivanje tog prisustva je nesto za sta ne zelim da se moj ego dize
4. doticna i ja nismo nikada imali normalan privatan razgovor

1. Ironicna sam jer mi izgleda da svi preferiraju zakulisne igrice, suskanje po ppovima, tracarenje uz privatna forumska sastancenja.
Niko nece i ne zeli da se otvori lepo i javno, nego sve na kvarnjaka. Okej, ne moze javno, moze privatno, ko je zainteresovan neka se javi da i ja malo testiram rajske pogodonosti doziranih trac partija preko pp poruka.

2. Hope springs eternal. Kad god to zazelim, mogu da sastavim necinican, nedvosmilen i precizan post.

3. Hope srpings eternal going twice.
Ne
punim svoj ego elektronskim putem
Ne gledam te kao vrsnog psihologa. Ne dotice me tvoja cetvorka od mogucih deset.

4. Okreni taj prst ka sebi; Za to si sam kriv.

cini mi se da ne voli mene, vec mrvicu. ali mrvica ne postoji. barem ne onakav kakvog smo imali prilike da vidimo ovde

Tacno je, ne volim te.
 

Back
Top