RAZLIKA IZMEDJU VALJEVKA I BEOGRADJANKA

da li mislite da ima kljucnih razlika izmedju valjevki i beogradjanka?

ako mislite da ima koje su to?

ja sam primetila veliku razliku izmedju valjevskih i beogradskih frajera...i moram da napomenem da mi je prijatnije uvek u drustvu valjevaca!

Sto se tice devojaka,daleko vise mi se svidjaju devojke iz beograda,da ne kazem beogradjanke,ne zelim da me devojke koje zive u Va pogresno shvate,odlicne ste kao sestre i drugarice,ali kao devojke ste ocajne,ljubomorne ste,nabedjene da ste najbolje,nijedna nece reci za neku drugu devojku da je lepa ukoliko joj ta doticna nije drugarica ili blizi rod.Po pitanju muskaraca nemate ukusa ni najmanje,stalno ste sa nekim idiotima i debilima,e da oni su obavezno "nesto" stariji od vas,naravno i ko ima deblji dzep se ceni,naravno sve ove osobine vaze za sve devojke ovog sveta i naravno da ima izuzetaka,ali to je vrloooo retko
 
To uopste nije tacno.
Ustvari mora da si upoznao dosta devojaka iz Valjeva,odnosno sve,pa znas to.

Takvo ponasanje nema veze sa mestom zivljenja-rodjenja.

Ocigledno si naisao na nekvu takvu kako si opisao pa sad to mislis za sve devojke.Preboli to...

Po cemu si ti zakljucila da to nije tacno???

1.Nisi Muskarac

2.Jos si dete i nisi ni prosla ni videla nista

Pretpostavljam da si se pronasla u ovom postu inace nevidim razlog
zasto se osecas prozvanom i branis sve takve u Valjevu!

Samo realno stanje stvari u Valjevu koje ce ti potvrditi 99.9% Valjevaca
a ja sam ziveo dugo i u Beogradu tako da prepoznajem razliku.
 
To uopste nije tacno.
Ustvari mora da si upoznao dosta devojaka iz Valjeva,odnosno sve,pa znas to.

Takvo ponasanje nema veze sa mestom zivljenja-rodjenja.

Ocigledno si naisao na nekvu takvu kako si opisao pa sad to mislis za sve devojke.Preboli to...

Zivim u bgd vec 3 godine,a Va sam napustio sa 19 god,tako da veruj mi znam kakve su i jedne i druge,rekao sam da ima izuzetaka,ali je to mizerno malo,sve valjevke su postale srebroljubljive da je to neverovatno,a sa pojavom ove krize to ce otici u ekstreme:dash::dash:
 
Po cemu si ti zakljucila da to nije tacno???

1.Nisi Muskarac

2.Jos si dete i nisi ni prosla ni videla nista

Pretpostavljam da si se pronasla u ovom postu inace nevidim razlog
zasto se osecas prozvanom i branis sve takve u Valjevu!

Samo realno stanje stvari u Valjevu koje ce ti potvrditi 99.9% Valjevaca
a ja sam ziveo dugo i u Beogradu tako da prepoznajem razliku.

1.Nisam
2.Nisam.Mora da te status zbunio.
3.Nisam,nego je glupo generalizovati stvari.Moj decko nije debil,pametan je i zavrsava Pravni fakultet,nema dublji dzep i da stariji je od mene,al godinu dana.
Npr nijedna moja drugarica ne pripada opisu iz prvog posta.

Ponavljam kakva je koja devojka nema veze sa mestom rodjenja,zivljenja.Isto bi onda moglo da se kaze svi momci iz Valjeva su geaci,iz Bg jos gori itd.Povredjena sujeta je opasna stvar.:dash:
 
1.Nisam
2.Nisam.Mora da te status zbunio.
3.Nisam,nego je glupo generalizovati stvari.Moj decko nije debil,pametan je i zavrsava Pravni fakultet,nema dublji dzep i da stariji je od mene,al godinu dana.
Npr nijedna moja drugarica ne pripada opisu iz prvog posta.

Ponavljam kakva je koja devojka nema veze sa mestom rodjenja,zivljenja.Isto bi onda moglo da se kaze svi momci iz Valjeva su geaci,iz Bg jos gori itd.Povredjena sujeta je opasna stvar.:dash:

verovatno ste samo ti i tvoje drugarice ispale iz ove velike gomile kucki:worth:
 
Razlike nema,zato sto je u bg tesko docji do bravih Beogradjanku uglavnom su to isfolirane osobe iz provincije.Sta bese prava Beogradjanka,rodjena u bg a ima baku i deku u nekom selu...malo je starosedelaca u bg.Sto se tice Valjevki nebih mnogo da komentarisem svaka cast po nekom izuzetku,obicne seljancice koje gledaju ko kakva kola vozi i sl.
 
ja sam iz Podgorine, nemam problem porekla, niti gledam na to kao nesto bitno pri procenjivanju nekoga kao coveka...-najprijatnije mi je u drustvu osoba koje se ne foliraju, pa bile one sa Dorcola ili bilo kog sela na ovoj planeti. Svet je jedno malo selo! uvek su mi bile smesne devojke iliti frajeri koji glume nesto...to je samo odraz nezrelosti i gluposti!
 
Od pljuvanja do otvorenih ponuda o.O Ovo je poznata igra - bon cop, bad cop :)

Ne znam zasto siemensserbia misli da su samo muskarci kompetentni da rasudjuju kakve su devojke. Sta to muskarcima daje privilegiju da je njihovo misljenje bolje od misljenja zena? Ako su devojke zaista takve kao sto kazete onda je njihovo ponasanje uocljivo pa nije potrebno traziti po nekim zabitima i imati ogromno iskustvo da bi se ono uvidelo vec i obicno "dete", kako je siemensserbia nazvao MajuVa, moze to da shvati.

A ako cemo da se pozivamo na bake i deke, koliko vas moze da se pohvali (mada ne smatram da je to neka hvala, neki od najboljih ljudi su imali bezvredno potomstvo - sam se izgradjujes a ne pozivas se na podvige baba i deda) da je i sa majcine i sa oceve strane "gradske" krvi? A da se podsetimo da su ne tako davno Turci ziveli u nasim gradovima, a Srbi po selima. I da vecina stanovnistva ima sahranjene direktne pretke tek od 18. veka na teritoriji danasnje Srbije.

I da se ne vracamo jos dalje u proslost, bolje da okrenemo pogled ka Africi i cetvrtfinalu svetskog prvenstva.
 
Muskarci mozda nisu samo oni kompetentni kako si navela, ali su kompentetniji, to je definitivno, jer ne gledamo iz stog ugla gledanja, i ne prilazis ti devojkama (mozda ako si lez..;)) vec mi. Tako da se u globalu slazem sa gore muskim clanovima lepo rekli..manje vise, to je, nazalost..
A sto se tice cetvrt finala u fudbalu, ne znam kakve to veze ima sa temom, ali evo ga: Nizozemska - Brazil under 2,5 g ili konacan ishod 2 :ok:
Pozdrav
 
Muskarci mozda nisu samo oni kompetentni kako si navela, ali su kompentetniji, to je definitivno, jer ne gledamo iz stog ugla gledanja, i ne prilazis ti devojkama (mozda ako si lez..;)) vec mi. Tako da se u globalu slazem sa gore muskim clanovima lepo rekli..manje vise, to je, nazalost..
A sto se tice cetvrt finala u fudbalu, ne znam kakve to veze ima sa temom, ali evo ga: Nizozemska - Brazil under 2,5 g ili konacan ishod 2 :ok:
Pozdrav

Ima, zato sto se muskarci vise razumeju u fudbal nego u zene (moj naglasak je vise bio na Africi kao nasoj prvobitnoj postojbini - nadovezuje se na pasus iznad, nema veze).

Samo nezrele osobe ne mogu da procenjuju i svoj pol, bio to muski ili zenski. I osobe sa odredjenim kompleksima ili drugim poremecajima, a najcesce oni koji su nezainteresovani da svet oko sebe posmatraju na neki dublji nacin ne samo povrsno kako im se daje, kao na tacni...
 
Ima, zato sto se muskarci vise razumeju u fudbal nego u zene (moj naglasak je vise bio na Africi kao nasoj prvobitnoj postojbini - nadovezuje se na pasus iznad, nema veze).

Samo nezrele osobe ne mogu da procenjuju i svoj pol, bio to muski ili zenski. I osobe sa odredjenim kompleksima ili drugim poremecajima, a najcesce oni koji su nezainteresovani da svet oko sebe posmatraju na neki dublji nacin ne samo povrsno kako im se daje, kao na tacni...

Pa, evo, prvo sto si navela gore je netacno, jer da se nesto mozda vise razumem u fudbal mozda bi i nesto vise pogodio od gore napisanog :)
Inace mani se malo te filozofije i glupostima koje pricas presmesno je, ali stvarno, i svako ima svoje misljenje, vec uzivaj malo u zivotu , izadji malo u grad, zezaj se, radi nesto zabavno, vidim da ti toga nedostaje...
Srdacan pozdrav
 
Pa ja sam uspela u onome sto sam nameravala, a to je da vas navedem da sami sebe pobijete. Jer evo, kad neka devojka napise nesto uceno i iz knjiga, odmah joj kazu da se mane svojih filozofija i izadje da se malo zabavi. A kad devojka to uradi - opet ne valja. Niko ne moze promeniti ono sto je nekome u glavi. Ti si stvorio neku svoju sliku i od nje ne mozes da se udaljis.

To sto se ne razumes u fudbal ne znaci da se razumes u zene, pa tvoja recenica nema mnogo smisla. U ostalom, razumeti se u fudbal ne znaci biti vidovit i predvidjati rezultate.

I trece, ljudi imju razlicite ideje o zabavi. Bolje se brini za svoj zivot, ja moj ne bih menjala ni za sta, kakav god da je.
 
Trebalo bi da razumes bar toliko, koji delovi teksta su napisani u sali , a koji su upuceni ozbiljno. Medjutim, ne vredi, nije ti ni to uspelo :)
A tvoj prethodni post je suvisan svakog komentara, a glupost se ne komentarise..
Inace, svako ima pravo na svoje misljenje. Za raspravu koja uvek moze ici u krug nemam potrebe, ali stvarno. Evo, ti si 200% u pravu, uzivaj :ok:
Srdacan pozdrav
:bye:
 
da li mislite da ima kljucnih razlika izmedju valjevki i beogradjanka?

ako mislite da ima koje su to?

ja sam primetila veliku razliku izmedju valjevskih i beogradskih frajera...i moram da napomenem da mi je prijatnije uvek u drustvu valjevaca!

najveca razlika je ta sto bi valjevke da zive u bg, ali beogradjanke ne bi u va.

a ovo sad koje su lepse, koje su pakosne, dobre, umiljate, sponzoruse, sta god... to je tako glupo suditi po lokalitetu, svi smo mi Srbi, takvi kakvi smo i svuda ima ovakvih i onakvih ljudi.
 

Back
Top