Srpski visokoletac

drzao sam ih od 92-97......odustao sam zbog grabljivica,najvise zbog jastreba kokosara.najbolje vreme mi je bilo sa juniorima oko 4 h.nisam se takmicio vec samo za svoju dusu .imao sam neke silver mavijane ili ti bele gugutane.brzo su hvatali vis al mi se znalo da posle cetvrtog teranja morao se stvoriti on i .........

menjaj maticno jato-moj ti je savet....i ne stavljaj u maticno jato uhvacene ili one koji su ti dosli.pozzz
 
drzao sam ih od 92-97......odustao sam zbog grabljivica,najvise zbog jastreba kokosara.najbolje vreme mi je bilo sa juniorima oko 4 h.nisam se takmicio vec samo za svoju dusu .imao sam neke silver mavijane ili ti bele gugutane.brzo su hvatali vis al mi se znalo da posle cetvrtog teranja morao se stvoriti on i .........

menjaj maticno jato-moj ti je savet....i ne stavljaj u maticno jato uhvacene ili one koji su ti dosli.pozzz

Ok..hvala na savetu..i ja slicno tako "za svoju dusu" ih gajim,a moze da se desi i da odem na neko takmicenje..zavisi od postignutih rezultata na treninzima..
 
Golubovi Srpski visokoletaci,
nekada u Zemunu i Bg-u, svako drugo dvoriste ih je imalo kao i moj pokojni otac veliki zaljubljenik,
i poznati zemunski golubar i ogajivac. :).
Sada kad ukucas na Guglu Serbian Highflier(srpski visokoletac) dobijes zaaljubljenike ove nase rase od Australije preko USA do Kanade?!

[/b]
 
Pozz svima,nije me bilo duze vreme ali evo opet se vracam na najposeceniji sajt u Srbiji...Imam jedno pitanje i zamolio bih sve iskusne da mi pomognu ako znaju odgovor na ovo pitanje: Imam vec 3-4 godina par DARČINA koji su prosle godine izveli 4 mladunčeta,a ove godine nema cak ni jedno jaje..Sta mislite sta je u pitanju???
 
Koliko ti je ovaj par star?Jel zenka nosila ove godine????Pretpostavljam da si ih krajem avgusta-tokom septembra prosle godine razdvojio.........

Zenka nije nosila uopste ove godine...a sto se tice razdvajanja,ne nisam ih razdvajao,ali podelili smo mišljenje jer sam i ja pretpostavljao da su stariji,odkako su kod mene ima vec 3-4 godine,a ne znam koliko su jos pre toga ziveli jer sam ih dobio na poklon.... ipak hvala na odg.
 
I evo mene posle duzeg vremena...imam jednu muku pa evo da zatrazim savet ovde,naravno tice se golubova. Ne znam zasto ali za nedelju dana uginula su mi 6 goluba,uopste nemam pojma zbog čega,glavni simptomi su malaksalost,nemogucnost duzeg leta,stoje na zemlji,jedu normalno,ali tako 2-3 dana i uginu ??? Ima li neko nekakav savet da mi da sve je korisno???
 

Back
Top