Osmama bin Laden

Osama?

  • Heroj

  • Zlocinac

  • Ko je to?

  • Neutalan

  • Allah!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne mislim nista...
Sta ja ima da mislim o BinLadenu (srpski receno Miladinu)..

Sve sto proizvede amerika o glavu im se obija, ali da li je to slucajno ???

Dok god na kaci po nama, a ne vidim potrebe da nas kaci, mene bas briga za njega, kao sto je mnoge bas bilo briga za nas kad nam je bilo tesko ..

Tacka.
:rtfm:
 
Često mi padne na pamet.
Kada demokratske bombe padaju po civilima to se ili zove koleteralna šteta ili se proglasi legitimnim vojnim ciljem.
A kada neko drugi baca bombe, onda je to terorizam.

I kako drugačije može da ratuje protiv ove velike sile koja ga napada?

Setio sam se i priče o Napoleonovom komandantu koji je protestvovao kod crnogorskog vladike što njegovi "divljaci" francuskim vojnicima odsecaju glave.
Vladika ga je podsetio da su oni svom kralju i kraljici odsekli glavu usred Pariza.
Zatim da su Francuzi napadači, a da se Crnogorci brane sredstvima koje imaju, kako znaju i umeju, pa ako ne žele da im budu odsecane glave da daju Crnogorcima puške, topove i municiju, a vladika im je obećao da im u tom slučaju neće odsecati glave.
 
Кад има петљу да се супростави оним америма зликовцима, онда свака му част. А што га прозивају за тероризам, па томе су га они и научили. А када они млате цивиле ( колетерална штета-као и код нас), онда ништа, то је ушло у просек рата. А кад се обије о њихову главу онда су то терористи. Тако су они прво и шиптаре -учка- прогласили за терористе, па сада за пријатеље, па онда ће опет бити оно прво.
Зато Билика млати их где можеш!
 
:ok::ok::ok::ok:
ma k'o da je to njima važno................to su oni što jače mrze nego što vole a i pamet im NIJE jača strana

Mnogo je ovde mladih ljudi,i mnogo nije obavesteno i ne zna sta je taj covek licno radio u bosni za vreme rata. A hvaliti ga zato sto je napao ameriku,pa ici onom logikom ''neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj'' e to nece da moze.
 
Mnogo je ovde mladih ljudi,i mnogo nije obavesteno i ne zna sta je taj covek licno radio u bosni za vreme rata. A hvaliti ga zato sto je napao ameriku,pa ici onom logikom ''neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj'' e to nece da moze.

По чему би он био терориста а она банда: Буш, Блер, Холбрук, Солана фини и цивилизовани типови? Па и они су исто на префињен начин довели до овог што сада имамо. Само што је онај радио на земљи, а ови идиоти нас млатили из ваздуха. Ако већ судиш, онда бар буди објективан. И за једне и друге је : ,,Циљ оправдава средство", само веће штете су нам нанели ови Нато зликовци , јер су они и муџахедине довукли овамо. Зато нека се млате, али већих зликоваца на свету од амера нема. Погледај само од 1945 па на овамо колико су ратова изазвали и где су све свој нос гурнули. Разлог све због назови њихове безбедности и стратешког интереса. Па ваљда и други народи имају право на било какву слободу а не да му каубоји створе!
 
Mnogo je ovde mladih ljudi,i mnogo nije obavesteno i ne zna sta je taj covek licno radio u bosni za vreme rata. A hvaliti ga zato sto je napao ameriku,pa ici onom logikom ''neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj'' e to nece da moze.

По чему би он био терориста а она банда: Буш, Блер, Холбрук, Солана фини и цивилизовани типови? Па и они су исто на префињен начин довели до овог што сада имамо. Само што је онај радио на земљи, а ови идиоти нас млатили из ваздуха. Ако већ судиш, онда бар буди објективан. И за једне и друге је : ,,Циљ оправдава средство", само веће штете су нам нанели ови Нато зликовци , јер су они и муџахедине довукли овамо. Зато нека се млате, али већих зликоваца на свету од амера нема. Погледај само од 1945 па на овамо колико су ратова изазвали и где су све свој нос гурнули. Разлог све због назови њихове безбедности и стратешког интереса. Па ваљда и други народи имају право на било какву слободу а не да му каубоји створе!

Daj anketu za Klintona i Blera,pa cu ti reci sta mislim. Ovde sam rekao sta mislim za Osamu Bin ladena,bosanskog kasapina.
 

Back
Top