Tadić sa Pahorom o saradnji i EU

Parra-Bellum

Buduća legenda
Poruka
40.087
BEOGRAD - Predsednik Srbije Boris Tadić i slovenački premijer Borut Pahor su u Beogradu, u neformalnoj i prijateljskoj atmosferi, razgovarali o bilateralnim odnosima, poboljšanju ekonomske saradnje i evropskim integracijama Srbije posle podnošenja zahteva za kandidaturu za članstvo u Evropskoj uniji, rečeno je danas FoNetu u kabinetu šefa države.
Sastanak je održan u petak uveče, a u kabinetu predsednika Srbije ističu da Slovenija daje punu podršku Beogradu na evropskom putu i napominju da su Tadić i Pahor u stalnom kontaktu i da se redovno formalno i neformalno sastaju.

http://www.novosti.rs/code/navigate...adnji i EU&kword_add=boris tadic, borut pahor

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ovo je lepa vest, konacno dve bivse YU republike da podrzavaju jedna drugu i da se dobro slazu, malo svetlosti u moru balkanskih gluposti.
 
BEOGRAD - Predsednik Srbije Boris Tadić i slovenački premijer Borut Pahor su u Beogradu, u neformalnoj i prijateljskoj atmosferi, razgovarali o bilateralnim odnosima, poboljšanju ekonomske saradnje i evropskim integracijama Srbije posle podnošenja zahteva za kandidaturu za članstvo u Evropskoj uniji, rečeno je danas FoNetu u kabinetu šefa države.
Sastanak je održan u petak uveče, a u kabinetu predsednika Srbije ističu da Slovenija daje punu podršku Beogradu na evropskom putu i napominju da su Tadić i Pahor u stalnom kontaktu i da se redovno formalno i neformalno sastaju.

http://www.novosti.rs/code/navigate...adnji i EU&kword_add=boris tadic, borut pahor

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ovo je lepa vest, konacno dve bivse YU republike da podrzavaju jedna drugu i da se dobro slazu, malo svetlosti u moru balkanskih gluposti.

Pa ti nisi zdrav :rtfm:
Slovenija podrzava srbiju, sta sve ovde necu procitati.
 
BEOGRAD - Predsednik Srbije Boris Tadić i slovenački premijer Borut Pahor su u Beogradu, u neformalnoj i prijateljskoj atmosferi, razgovarali o bilateralnim odnosima, poboljšanju ekonomske saradnje i evropskim integracijama Srbije posle podnošenja zahteva za kandidaturu za članstvo u Evropskoj uniji, rečeno je danas FoNetu u kabinetu šefa države.
Sastanak je održan u petak uveče, a u kabinetu predsednika Srbije ističu da Slovenija daje punu podršku Beogradu na evropskom putu i napominju da su Tadić i Pahor u stalnom kontaktu i da se redovno formalno i neformalno sastaju.

http://www.novosti.rs/code/navigate...adnji i EU&kword_add=boris tadic, borut pahor

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ovo je lepa vest, konacno dve bivse YU republike da podrzavaju jedna drugu i da se dobro slazu, malo svetlosti u moru balkanskih gluposti.

Kako da ne!
Posle svih novogodisnjih cestitki poskupljenja,ovo mi je dosao kao lek na ranu.:cool::cool:

MI I SADA KAO DA SMO U EU SAMO NEMAMO NJIHOVE PLATE.:roll::think:
 
Ti stvarno ne umes bez krkanluka :mrgreen:


"Slovenija daje punu podršku Beogradu na evropskom putu i napominju da su Tadić i Pahor u stalnom kontaktu i da se redovno formalno i neformalno sastaju"

Sta ovde ne razumes?

Ja ovde ne razumem dal se ti zahebavas,il stvarno mislis...
On dodje,kaze da nam daju punu podrsku,ovde se takvi ko ti obraduju,a sve radi na nasu stetu... i ko je sad tu veverica ?
 
Ti stvarno ne umes bez krkanluka :mrgreen:


"Slovenija daje punu podršku Beogradu na evropskom putu i napominju da su Tadić i Pahor u stalnom kontaktu i da se redovno formalno i neformalno sastaju"

Sta ovde ne razumes?



Ja sasvim lepo razumem da je to šarena laža za glupe, naivne i budale.

A jasno mi je odmah ko je onaj i šta je, što sve prima zdravo za gotovo.

Znači da je u pitanju samo još jedna muža Srbije. Posle toga opet dolazi neki slovenački zvekan koji će da poželi "laku noć" Beogradu i tako sve u krug.

Ovi pruglupasti političari koji su nas i doveli ovde ne mogu da nas dalje vode. Mogu ali samo one kojima nisu ni skidali ular i one koje ne žele ni da ga skinu.
 
Poslednja izmena:
Istina je da je s tobom nemoguce ili jako tesko ozbiljno razgovarati, kao sa svim pubertetlijama, ali stvarno se nisam zayebavao.

Pa kako ozbiljno da pricas... dosao covek u Bgi sta ce da izjavi,nego ''mi vas podrzavamoi'' pa to kaze i Solana kad dodje... ali svi pametni ljudi znaju sta oni rade....
Oni su prvi na svetu priznali nezavisnost kosova,kada god je glasanje u UN bilo,glasali su protiv naseg interese,i ti sada ladno prenosis izjavu,da oni nas podrzavaju... ko je tu dete ?
 
Ja sasvim lepo razumem da je to šarena laža za glupe, naivne i budale.

A jasno mi je odmah ko je onaj i šta je, što sve prima zdravo za gotovo.

Znači da je u pitanju samo još jedna muža Srbije. Posle toga opet dolazi neki slovenački zvekan koji će da poželi "laku noć" Beogradu i tako sve u krug.

Ovi pruglupasti političari koji su nas i doveli ovde ne mogu da nas dalje vode. Mogu ali samo one kojima nisu ni skidali ular i one koje ne žele ni da ga skinu.

Ali nase gore list HEKTORIUS veruje u maglu koju prosipa slovenac.
 

Back
Top