"trudna sam"

imam ja odgovarajuce smajlse za to :lol:

216.gif

ili
292.gif
 
Mozda nije zadovoljna u ljubavi,pa joj sve crno:zper:

Novajlijko:) ne ulazim u to da li je zadovoljna ili nije, ali tuzno je to sto se na to sto se sa zenske strane gleda to tako lako, uz smajlice i zezanciju... a kada bi bile u situaciji da moraju ici na abortus ne bi se kezile tako, ne bi muskarcima tako lako dozvoljavale, ne bi tako lako muskarcima davale...
 
Novajlijko:) ne ulazim u to da li je zadovoljna ili nije, ali tuzno je to sto se na to sto se sa zenske strane gleda to tako lako, uz smajlice i zezanciju... a kada bi bile u situaciji da moraju ici na abortus ne bi se kezile tako, ne bi muskarcima tako lako dozvoljavale, ne bi tako lako muskarcima davale...

Mala je granica između tragedije i komedije.

(Dostojevski..koliko se sećam)
 
Novajlijko:) ne ulazim u to da li je zadovoljna ili nije, ali tuzno je to sto se na to sto se sa zenske strane gleda to tako lako, uz smajlice i zezanciju... a kada bi bile u situaciji da moraju ici na abortus ne bi se kezile tako, ne bi muskarcima tako lako dozvoljavale, ne bi tako lako muskarcima davale...

Si novajlija:) svi hoce da uzivaju,a ne misle na posledice
 
damnjanovo odobravanje i odgovori tipa su tuzni i ne bi trebalo od sramote ni da se javljate "muskarcine". zbog takvih imamo godisnje 200 000 abortusa. (i 1/4 da je samo od ove brojke-mnogo)

bezveze sam to napisao, kao dobra fora. Nemoj da me pominjes kad ne znas kako bih reagovao.

Sve i da ona hoce, ne bih joj dozvolio abortus. Imali bi dete.

ajde sad, kod babe.
 

Back
Top