А шта да вам тетке/ стрине траже девојку/ дечка?

Да ми стрине/ тетке траже девојку/ дечка...

  • изабрале би боље него ја сам/а

  • јао, не могу да замислим тај ужас


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Оно као у стара времена :mrgreen:
Нико те не пита да ли ти се свиђа или не, њима тај/ та одговара и ту нема приче :sad2:

Када имаш родбину, не можеш остати неожењен/ неудат :lol:

Pa,valjda oni znaju najbolje sta valja :zper:Ako je na tatu,strica,ujaka :manikir:

Uzas :roll:
 
Оно као у стара времена :mrgreen:
Нико те не пита да ли ти се свиђа или не, њима тај/ та одговара и ту нема приче :sad2:

Када имаш родбину, не можеш остати неожењен/ неудат :lol:

haha koja tema, al' dobra je:mrgreen:
to bi bio kraj sveta da mi oni traze decka:eek::eek::eek::eek:
 
jao boze to provodadzisanje ja bi srednjovekovne metode mucenja uvela za te sto provodadzisu
sa rodbinom sam slabo u kontaktu tj nisam uopste
al prijatelji su mi to radili iako znaju moje misljenje o tome...siroti taj koga oni pokusaju da mi nameste... budem prava kucka tad jer se zainatim po princicpu koga bre ti meni da namestas e sad ces da vidis :lol:
 
Оно као у стара времена :mrgreen:
Нико те не пита да ли ти се свиђа или не, њима тај/ та одговара и ту нема приче :sad2:

Када имаш родбину, не можеш остати неожењен/ неудат :lol:

To je nama sad smešno i liči na prinudno vezivanje tj. moranje da se uđe sa nekim u brak,ali meni je moja prababa pričala da nisu morali da se venčaju za te koje im nađu već im traže dalje.Mislim da to i nije bilo tako loše, jer ti rodbina dođe ko ‚‚specijalana jedinica‚‚ koja suprotnu staranu ‚‚prevrne na postavu‚‚.... pa ni oni nisu hteli da svog sesrića ili bratičinu da uvale kod nekoga ko nema čime da ih hrani ili ako je nasilan itd.:neutral:
 
Aha pa ajde da vidimo koliko se raspalo tako sklopljenih brakova a koliko ''iskusnim'' odabirima pojedinca novije generacije

Kao da su oni umeli bolje da izaberu...
Svima nam je jasno da nije u tome stvar, zar ne?
Nego su ljudi tada bili drugaciji i bila je sramota razvesti se. Moja baba ima retke trenutke iskrenosti kada mi kaze da joj je muka sto celog zivota trpi razne dedine gluposti i nezgodnu narav, svaleracije, agresivnost i neradnistvo, i da je bila pametna i vise mislila na sebe, ne bi se sad pod stare dane svaki dan jedila. Nego, kaze, uvek je bilo razloga da trpi jos malo duze. Mala deca, pa sramota od ljudi, pa posle mali unucici, kako da nemaju dedu (ona je valjda racunala da bi se on smotao sa nekom drugom i otudjio od ostatka porodice)...

Drugaciji su bili prioriteti.
 
Kao da su oni umeli bolje da izaberu...
Svima nam je jasno da nije u tome stvar, zar ne?
Nego su ljudi tada bili drugaciji i bila je sramota razvesti se. Moja baba ima retke trenutke iskrenosti kada mi kaze da joj je muka sto celog zivota trpi razne dedine gluposti i nezgodnu narav, svaleracije, agresivnost i neradnistvo, i da je bila pametna i vise mislila na sebe, ne bi se sad pod stare dane svaki dan jedila. Nego, kaze, uvek je bilo razloga da trpi jos malo duze. Mala deca, pa sramota od ljudi, pa posle mali unucici, kako da nemaju dedu (ona je valjda racunala da bi se on smotao sa nekom drugom i otudjio od ostatka porodice)...

Drugaciji su bili prioriteti.

E bravo tako je i moja baba govorila koja je isla povijena do kolena jer je deda tako ''voleo'' jednom motikom verovatno..i sve drvlje i kamenje..ne pricaju danima..a izrodili osmoro dece..onda kad ih zezamo da se vole i da se poljube znas kako se postide..i kao pa jeste..ima tu ljubavi samo se ugasila u braku od 60 i kusur godina..fore su to odlazile one pa se same vracale eeej bre foliranti;)
 
Оно као у стара времена :mrgreen:
Нико те не пита да ли ти се свиђа или не, њима тај/ та одговара и ту нема приче :sad2:

Када имаш родбину, не можеш остати неожењен/ неудат :lol:

Pa. znaš šta, mislim stvarno.....aaaaaa..AAAAAAAA...AAAAAAAA
 

Back
Top