Moja macka telefonira!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa evo ovako:moja macka je u fazi kada se igra... i sad ja sta da radim, proci ce je (valjda)... i tako, skoci ti ona na sto i pocne da gurka telefon tamo-vamo i on jadan padne sta da radim? i posto ju je vec zaintrigirao telefon ona ga sa poda i dalje gurka i slucajno tipka dugmice i naravno ovi joj kazu ,,birali ste nepostojeci broj...'' znam da je neverovatno ali sta ces... zivot je pun iznenadjenja....:telefon:

Ako je naucim da koristi forum mozda postane astronaut...:rotf: culi ste za psa Lajku prva otisla u svemir.:think: Ali stvarno je nepodnosljiva ne da mi da citam... lepo ti se ona namesti na tu stranicu i prede - voli da je u centru paznje al' brate imam i ja druge macke al je stvarno haos.... ne znam sta da radim....:dash::dash::dash:

HELP ME PLEASE Ne mogu vise!:besna: uskoro ce da pocne da mi staje na kompjuter! mislim stvarno... el imate resenje?:sad2:

A mazim je... nista joj ne fali nije ljubomora:telefon:

Kako da postavljam slike?:dontunderstand:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ako je naucim da koristi forum mozda postane astronaut...:rotf: culi ste za psa Lajku prva otisla u svemir.:think: Ali stvarno je nepodnosljiva ne da mi da citam... lepo ti se ona namesti na tu stranicu i prede - voli da je u centru paznje al' brate imam i ja druge macke al je stvarno haos.... ne znam sta da radim....:dash::dash::dash:

Moja jos uvek ne telefonira :) , ali da nam ne da da citamo- to je tacno! Kako cuje suskanje listova knjige ili novina, eto je za sekundu ne krilu, izdize se do knjige, gleda, hoce i ona! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
A da nije mesano?:think: Salim se!!!!!!:rotf::hahaha::zcepanje: mozda je pojela papagaja pa je dobila papagajske gene...:think: Naravno ni to nije moguce... sta ces, radoznala maca! E setih se! mozda je pojela hranu za pagagaje!:zcepanje::hahaha::rotf::rotf: Mozda imas neku jos ne otkrivenu rasu!:klap:
 
Poslednja izmena:
Nisam uspela da je uslikam kad ona pravi neke nestasluke ali nasla sam ove slike... ali nisu njene.....
 

Prilozi

  • PRIJATANDAN-1.jpg
    PRIJATANDAN-1.jpg
    27,5 KB · Pregleda: 4
Nije mi dosadno! Zasto to mislis? Kada bi svi bili ozbiljni ne bi bilo zabavno... Ako mislis da nije tacno da telefonira (u igri slucajno) ja ne mogu nikog da ubedjujem, ova tema je da napisemo nestasluke nasih maca. Svi znaju da su one najnestasnije. I da se malo nasmejemo. Ja sam to podelila sa vama da bi se i vi smejali, jer je moja maca bas blesava!
 
ja mislim da je stavljana u čašu
a šta vi mislite? da li je mačka stavljana u čašu?
koliko meseci ima maca sa slike?
koje je rase maca sa slike?
da li je maca sa slike nastavila karijeru foto modela ili je ovo bio njen jedini pokušaj?
kako se zove maca sa slike?
 
Ja mislim da je fotomontaza!:confused: Vidis da pise PRIJATAN DAN A macka NIJE MOJA tako da nemam pojma kolko ima godina, dal' je nastavila sa karijerom, i tako to....;) Ako imate neku pricicu o nestasluku vase mace slobodno napisite!:D Hocete da postavim jos neke takve slicice?;)
 
Poslednja izmena:
Ma kakva fotomontaza, kakve veze ima sto pise prijatan dan. Svako moze da ubaci tekst na sliku ali to ne znaci da je fotomontaza.

Pa jeste,:confused: al' ne verujem,:D ja sam mislila da bi vam bila interesantna....;) Izvinite ako sam pogresila u izboru.... videla sam sliku i bila mi je simpaticna, ali ako je stvarno stavljena u casu......:( Ne znam...:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top