Зашто су ,,све велике љубави тужне''?

Да ли је тачно да су све велике љубави тужне?

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nisu, ima toliko divnih ljubavnih prica... :heart:
Moja veza je u pocetku licila na brodolom, zabranjena ljubav, velika udaljenost, odsustvo podrske, mrstenje i negodovanje okoline (ali ljudi, ej, nemojte molim vas sad svasta da pomislite, vec sam pisala da smo vrsnjaci), imali smo mnogo velike probleme a tek smo izasli iz osnovne skole kad smo se upoznali... Kad kazem velike, mislim-stvarno da ne poverujes sta coveku sve moze da se desi jos kao klincu velike...

Sada je to nesto sasvim drugacije i zato stojeci iza licnog primera tvrdim da velika ljubav, cak iako je naizgled nemoguca, ne mora biti tuzna, samo se treba boriti, ma, sve sto treba... :heart: Je prava ljubav je toga vredna :zaljubljena:
 
Nisu, ima toliko divnih ljubavnih prica... :heart:
Moja veza je u pocetku licila na brodolom, zabranjena ljubav, velika udaljenost, odsustvo podrske, mrstenje i negodovanje okoline (ali ljudi, ej, nemojte molim vas sad svasta da pomislite, vec sam pisala da smo vrsnjaci), imali smo mnogo velike probleme a tek smo izasli iz osnovne skole kad smo se upoznali...

Sada je to nesto sasvim drugacije i zato stojeci iza licnog primera tvrdim da velika ljubav, cak iako je naizgled nemoguca, ne mora biti tuzna, samo se treba boriti, ma, sve sto treba... :heart: Je prava ljubav je toga vredna :zaljubljena:
Фино! :klap:
 
Мисли се на тренутак када више нема наде, а неки не одустају и само себе беспотребно муче уместо да окрену други лист ;)

Ne..to nisu mazohisti..to su osobe koje jos uvek vole i nadaju se sve dok
se ljubav u njima ne pomiri sa njima samima..
 

Back
Top