Drajveri problem

Stevan07

Zainteresovan član
Poruka
200
Nikako ne mogu da nadjem drajvere za:
skener - MUSTEK BEAR PAW 1200CU PLUS
web cam - GENIUS SLIM 321C
modem - AOLYNK DR814
Trebaju mi za WINDOWS 7 operativni sistem, 64-bita. Diskovi sa drajverima koje sam dobio uz uredjaje ne odgovaraju. Molim Vas za pomoc...
 
Te ne mogu ni da skinem, trazi da se plati... Da, napravljeni su pre, ali i ostali uredjaji su napravljeni pre pa sam nasao. A i za ova dva nadjem ali za 32 bit verziju, ali za 64 nikako
 
Nikako ne mogu da nadjem drajvere za:
skener - MUSTEK BEAR PAW 1200CU PLUS
web cam - GENIUS SLIM 321C
modem - AOLYNK DR814
Trebaju mi za WINDOWS 7 operativni sistem, 64-bita. Diskovi sa drajverima koje sam dobio uz uredjaje ne odgovaraju. Molim Vas za pomoc...
Stevanе..... Stevanе....... зашто још једна тема о овим драјверима, кад си је већ отворио на Оперативним системима пре пар дана? Требаш тамо да сачекаш помоћ, а не да идеш од пдфа до пдфа. Ја сам ти помогао колико сам могао, само је питање да ли тих 64-битних драјвера уопште има да се нађе. ;)


LOCK !
 
Od kada sam instalirao Windows 7 imam problem sa mikrofonom. Rec je o slusalicama sa mikrofonom, ne znam kako da ih povezem, uredjaj je ispravan 100%. Zvucna je realtek AC97 i u speaker configuration uopste nema headphone. Na xp-u je imalo. Evo i slike... kada stavim na 2 CHANNEL MODE FOR STEREO SPEAKER OUTPUT slusalice rade ali ne i mikrofon. Moze li neko da mi objasni kako da resim problem? Ili bilo kako drugacije da mikrofon proradi.
 
Od kada sam instalirao Windows 7 imam problem sa mikrofonom. Rec je o slusalicama sa mikrofonom, ne znam kako da ih povezem, uredjaj je ispravan 100%. Zvucna je realtek AC97 i u speaker configuration uopste nema headphone. Na xp-u je imalo. Evo i slike... kada stavim na 2 CHANNEL MODE FOR STEREO SPEAKER OUTPUT slusalice rade ali ne i mikrofon. Moze li neko da mi objasni kako da resim problem? Ili bilo kako drugacije da mikrofon proradi.
У 3 теме исто питање! :dontunderstand:
 

Back
Top