dan pre SMAK-SVETA!

Xex ql temica!!! :wink:
Sta bih radio!!!
Pa...pridruzio bih se razjarenim masama po ulici u po prvi (i poslednji put) bih uzivao u neogranicenim kolicinama nasilja i destrukcije POTPUNO NEKAZNJEN!!!
Onda bih nekim osobam rekao sta osecam prema njima i na kraju bih prosvirao sebi mozag da se ne bih smoro cekajuci smak!!! :wink: :wink: :wink:
 
Kanizsa84:
Rekla bih svoju najvecu tajnu!
A ti kao znas toliko vazne tajne da ceo svet zudi za njima.

A kladim se da ta tvoja 'tajna' nesto znaci mozda 5-oro ljudi max.

No sta bih ja radio? Nemam pojma, zavisi od situacije.
Verovatno bih pokusao da se domognem nekog svemirskog broda i pobegnem daleko od Zemlje s njim.

Nesto ka Simpsonovi
Bart: Tata za samo 5min. bicemo mrtvi
Homer: Ne mogu ni toliko da izdrzim.
 
ovako: volim sve vrste nasilja kad sam nervozna... verovatno bi uzela i istukla neke idiote ukoliko me nerviraju (sa obzirom na situaciju u kojoj bi se tad nalazili na svakom cosku bi bilo po 2-3 kretena..), a posle bi se odlucila kao neko malocas iz foruma: sigurno bi SILOVALA danila ikodinovica....
 
Odlicna tema, iako je vec bila negde... zahvaljujuci ovakvim temama uvek ispliva na povrsinu onaj prljavi sloj...
Ko je rekao da je anarhija majka? :p Kada bi vas pustili sa lanca- to bi bio smak sveta (;

Sve(s)t je vec dozivelo/la smak (dobro jutro)... tako da nema cega da se bojite... (: Biblija se suvise bukvalno shvata...

anyway... kada bi zaista doslo do ,smaka' sveta (blah... koji izraz)... rekla bih Njemu da je on ta ,platonska ljubav' zbog koje sam postala jos emotivnija... i pitala bih ga kako do sada to nije ukapirao... Onda bih otisla do mosta Slobode (sve jedno... popravljen ili ne) u nadi da ce reka ovog puta odneti moja osecanja i misli... Imala bih samo jos jednu zelju~ da vidim zvezde... i nadjem ~labuda~ medju njima. Mozda me njegova bela krila odnesu do Njega... ili sto dalje... i tako...
...
 
Potrosila sve pare :oops: :shock: :D :D :D
Znam da zvuci mnogo povrsno, ali... stedela sam, a sutra sve nestaje... sto da ne priustim sebi nesto lepo 8) ? Uh, koje blesavo razmisljanje...
Enivej, sta bih jos uradila... pa, poslala bih jednom Nisliji poruku da mi se mnoooogo svidja njegova kosa i da mi se mnooooogo svidja on sam. A onda bih -ne znam kako- kidnapovala Eyesburn, upoznala ih sve, trazila jedan privatan koncert, dovela svog najboljeg druga, koji ih obozava skoro koliko i ja, i onda bismo se nas dvoje ljubili uz Shine (to mi je velika zelja :oops: )
 

Back
Top