Zaludjivanje....

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
Pa da li ste se nekada zaludjivali za nesto(sigurno jeste).....i za sta....
sta je to na sta ste trosili vreme(mnogo vremena)....

ja sam recimo od malih nogu(dobio sam sony 1 sa 2-3 godine.) Gamer zaludjenik i stvarno igram igre u enormnim kolicinama...onda sam se malo sa animama zaludjivao...al mi je to postalo nekako gadno...pa sam batalio....sad igram igre..jos uvek...
 
Sve-pocev od PC igre, istorije, DotA-e i drugih mapa, WoW-a, pravljenja scenarijskih varijacija za Warcraft i sta sve vec moze da se smisli... :D Jedino jos anime nisam uspeo danabavim, i TCG i akcione figurice. :)

Xexe realno...:mrgreen:
Meni je warcraft lore zanimljiv, i citao sam ga, mada ga nisam do kraja procitao....
Dotu nesh ne igram, ali sam pravio mape,iako je moj buraz veci pro u pravljenju mapa, i zaludjenik za time...
Ali zato wow je objasnio, mada nesto mi je i on dosadan u poslednje vreme :S (verovatno zbog servera)
 
Nije problem, nije problem. Nikad nisam neshto narochito chitao poeziju, ali siguran sam da ima shtoshta lepog i zanimljivog u tome. A shto se tiche moje muzike, bitje to probrana dela Riblje Chorbe, Divljih Jagoda, Prljavog Kazalishta, Zabranjenog Pushenja, Galije, Kerbera, Balashevitja i drugih. Ako ti se ne svidja izbor, reci odmah, da vidim da li treba da trazhim drugu potencijalnu zhenu. :P
 

Back
Top