Deicide ,26.05.2010,Velika sala SKC-a,Beograd

chessmaster

Aktivan član
Poruka
1.183
KONACNO U NASOJ ZEMLJI NAJKULTNIJI DEATH METAL BEND SVIH VREMENA! PREDVODJENI NAJLEGENDARNIJIM FRONTMENOM- GLEN BENTONOM !!! DOLAZI GLEN BENTON ZA SVE KOJE ZANIMA !!!

U ponedeljak objavljujemo sve informacije/plakat itd. Cena karte ce biti 1500rsd najverovatnije i tako ....

26.maj velika sala skc-a ...

DEAD BY DAWN KILL THE CHRISTIAN !!!

Blasfemija!!!
 
KONACNO U NASOJ ZEMLJI NAJKULTNIJI DEATH METAL BEND SVIH VREMENA! PREDVODJENI NAJLEGENDARNIJIM FRONTMENOM- GLEN BENTONOM !!! DOLAZI GLEN BENTON ZA SVE KOJE ZANIMA !!!

U ponedeljak objavljujemo sve informacije/plakat itd. Cena karte ce biti 1500rsd najverovatnije i tako ....

26.maj velika sala skc-a ...

DEAD BY DAWN KILL THE CHRISTIAN !!!

Blasfemija!!!

E na ovaj dogadjaj cu da odem,skupljam pare!!!
 
Meni je Deicide dobar. A najretardiraniji bendovi u metalu su oni balvani Cannibal corpse i Burzum. Narocito Burzum. Onaj krele Varg uzme i tandrlja one instumente i to neko zove black metal.

Pitaj filozofe koji su 'izucili' black metal kakva je to muzika.Svi ce ti reci,ma moze da ga svira i na motornoj testeri,dok on ima duh to JESTE bm.
Ispeglane produkcije,cist zvuk NIJE bm,vec pozeraj.

Btw novi burzum je zali boze truda sto sam ga skinuo.Uzeo covek sony kasete i nasnimio kako skici iz poljskog wc-a dok ima zatvor.
 
Pitaj filozofe koji su 'izucili' black metal kakva je to muzika.Svi ce ti reci,ma moze da ga svira i na motornoj testeri,dok on ima duh to JESTE bm.
Ispeglane produkcije,cist zvuk NIJE bm,vec pozeraj.

Btw novi burzum je zali boze truda sto sam ga skinuo.Uzeo covek sony kasete i nasnimio kako skici iz poljskog wc-a dok ima zatvor.

Koji su to filozofi?
 
Oni samozvani,mozes ih videti samo nocu,obavezno namazani viksom za cipele po licu,sve u bodljama i ostalom opremom.Takvi najbolje znaju sta je bm.A poznato je da se black metalci izdizu iznad drugih pravaca metala,jer jelte bm ima ideologiju,to nije samo hedbengovanje vec i duhovno prosvetljenje kad neki pajac 100 puta ponovi ave satana
 
Meni je Deicide dobar. A najretardiraniji bendovi u metalu su oni balvani Cannibal corpse i Burzum. Narocito Burzum. Onaj krele Varg uzme i tandrlja one instumente i to neko zove black metal.

hahahaha chek' Deicide je dobar a CC su najertardiraniji bend??? Auuuuuuuuuuuuuuuuu pa tebe treba na psijihatriju, i to sa onima koje je Bojan opisao, shto govore da ispeglana produkcija i chist zvuk nisu black metal nego pozerisanje...
 
ljhudi koji slusaju ove danasnje emo sranja po meni nece nikad ukapirti stari black metal kao sto su burzum dark throne graveland cak stari behemoth absu i ostale i cak stari deicide album legion je jedan od naj albuma ko nije sluso nema pojma o cemu govorim . a sad bendovi koji su sa produkcijom bolji od britny spirs diktiraju metalom zato podrzavajte ono staro jer ono staro kako god valja zato sto ima dusu .i radeno je iskreno sad je samo kopiranje i jebeno foliranje.iskreni black i death metalci jos uvek prze ono sto je bilo kao i pre samo u nekoj drugoj formi samo se drze zapocetog .tako i treba nego za posle drugog albuma da postanu smor.
 
e da i posto sam imam bend imam da platim za studio i da rokam kako hocu .ali sto bi ovako dobijem neki drugi zvuk .meni ono staro bolje.zavisi sta volis i nasta si naviko.necu da se smaram sa ljudima koji bi mi rekli .kako sta i bi trbalo da bude, i kako da radim, pa da menjam jednom bio i nikad vise.radim onako kako mi je volja iskreno ne zelim u studio ,jedino ako nadem isto misljenika zato sto svaki put kad sam uso bilo zasto ovako zasto onako.a to mrzim e tako je bilo i sa onim bendovima muzicka industrija se menja pa svi pricaju kako bi trebalo
 
Btw novi burzum je zali boze truda sto sam ga skinuo.Uzeo covek sony kasete i nasnimio kako skici iz poljskog wc-a dok ima zatvor.

Ja mislim da su ti krici snimljeni dok je bio u zatvoru za vreme grupnog tusiranja, nesrecni Varg uvek dobije najklizaviji sapun. Novi album sam skinuo jer sam mislio da je covek odrastao i da ce da snimi nesto kvalitetno, kad ono isti djavo ko i ranije.

hahahaha chek' Deicide je dobar a CC su najertardiraniji bend??? Auuuuuuuuuuuuuuuuu pa tebe treba na psijihatriju, i to sa onima koje je Bojan opisao, shto govore da ispeglana produkcija i chist zvuk nisu black metal nego pozerisanje...

:)
Jebga, imam cudan muzicki ukus.
 
Neki ne vide sumu od drveca.A to je izgleda patoloska boljka bm fanova,nijedna druga muzika nije toliko sveta,jedina muzika kojoj nije bitna produkcija.Ja recimo ne mogu da shvatim kako ljudi mogu da slusaju taj ogavni graveland.kad cujem onaj the forest nemeton zapitam se,da li postoje ljudi koji u 21. veku to nazivaju muzikom?Kao i svaki sistem,pa i muzicki tezi ka nekoj destrukciji,a to je danas postao vrhunac debilizma,sve ono sto se nekada moglo nazvati muzikom danas je izgazeno,upravo zbog bendova kakvi su gore pobrojani.

Ali sto se kaze,svaka roba ima svog kupca,tako ce se uvek naci grupa ljudi koja ce slusati ono sto vise deluje na neki zvuk izbijenih klipnjaca i V12 biturbo motora nego na muziku,pa ako vec niste culi evo vam prilike
 

Back
Top