Ko nas voli, a ko ne - na Balkanu

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.018
Srbiju je kao neprijatelja procenilo 83,2 odsto anketiranih na Kosovu, 50,4 odsto u Hrvatskoj i 47,2 odsto u Albaniji.

bedljiva većina građana Kosova i Albanije podržava stvaranje Velike Albanije, dok gotovo svaki drugi ispitanik smatra da je to i verovatno u bliskoj budućnosti, pokazalo je Galupovo istraživanje Balkan monitor.

Na pitanje da li podržavaju formiranje Velike Albanije potvrdno je odgovorilo 74,2 odsto ispitanika na Kosovu i 70,5 odsto u Albaniji. U isto vreme, 47,3 odsto ispitanika na Kosovu i 39,5 u Albaniji reklo je da misli da je stvaranje Velike Albanije verovatno u bliskoj budućnosti.

CEO TEKST

Šta reći... Samo da se zna.
 
Meni je fascinantna ustaška mržnja prema Srbima... Je6eni Balkan, nikad mira ovde neće biti...
Za siptare nije cudo sto nas ne vole jer nisu ostvarili jos svoju drzavu u potpunosti.Medjutim sa Hrvatima se desava zaista nesto cudno. Jel ste dobili drzavu koju odavno sanjate onda pustite svaku mrznju prema Srbima nista vam ne smetamo a pustiti slobodan protok ljudi i roba u oba smera i to je to.
 
Za siptare nije cudo sto nas ne vole jer nisu ostvarili jos svoju drzavu u potpunosti.Medjutim sa Hrvatima se desava zaista nesto cudno. Jel ste dobili drzavu koju odavno sanjate onda pustite svaku mrznju prema Srbima nista vam ne smetamo a pustiti slobodan protok ljudi i roba u oba smera i to je to.

Nije to to. Njima je nacionalni ponos i identitet napravljan na mržnji, pogotovo prema Srbima. Kad je hrvatska postala država, sve je bilo anti-srpski orijentisano, umesto nacionalno. To je bolesna i nakaradna tvorevina. Na žalost, ja ovde dobijam ban kad citiram mnoge ljude , koji su kroz istoriju govorili o hrvatima. Očigledno je da njihova jadna istorija ne može da popuni ni 20 stranica neke knjige, pa je mržnja prema Srbima osnov njihovog postojanja i ponosa.
 
Meni je fascinantna ustaška mržnja prema Srbima... Je6eni Balkan, nikad mira ovde neće biti...
Verujem da rata nece biti makar jos 10 godina na Balkanu dok ebeni svetski policajac ne izgubi primat u svetu a Kina i Rusija ne uzmu stvar u svoje ruke.Siguran sam da se oni nece mesati ali bi bili balans Eu i SAD u odlukama. To je jedino vreme za pocetak bilo kakvog pravljenja salda ko je kome duzan.
 
Mislim da nas jedino vole Bugari posto sam vise puta boravio u Bugarskoj i uverio se u to cak se donekle i sporazumevamo jer im jezik nije tezak.

Odnosi sa njima za sada su korektni, ali internet je prepun bugarske antisrpske propagande, koja konstantno širi mržnju, počevši od jutjuba, pa preko raznih foruma i sajtova kojekakvih nacionalističkih organizacija i pojedinaca, i kulturnih institucija
 
Tvoji argumenti su me oborili sa nogu
smil9e.gif
 
A Srbi obozavaju Hrvate inace?

Ne razumem, dodjem tu i tamo na ovaj pdf, vidim more i more odvratnih postova punih mrznje i krvolocnih misli a onda isti ti pojedinci koji pisu takve stvari postave ovakvu temu i kazu " Jao zamisli oni nas mrze".
Kuku lele

Ma ne obozavaju ih normalno, ali nama nije sustina mrzeti hrvate. Mi imamo svoju istoriju i neki, kakav-takav nacionalni ponos... Nama mrznja ne daje smisao postojanja.
 

Back
Top