KOJU STE DISCIPLINU NAJVISE GLEDALI NA OLIMPIJADI?
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: KOJU STE DISCIPLINU NAJVISE GLEDALI NA OLIMPIJADI?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano KOJU STE DISCIPLINU NAJVISE GLEDALI NA OLIMPIJADI?

Gimnastika rules zar ne?

Maitre des Armes
    Guest

Podrazumevano

Za mene je ipak to bilo macevanje i skokovi u vodu. Zao mi je sto ni na jednom kanalu nije bilo modernog petoboja jer bih i to sigurno gledao i to po citav dan. To su po meni najuniverzalniji sportisti i njihove rezultate moramo gledati kroz jednu sasvim drugaciju prizmu.
    I naravno tu su i skokovi u vodu.
    Cini mi se da su skakaci i skakacice u vodu najskladnije gradjeni sportisti i naravno sportiskinje .
    Gimnastiku ne mogu da svarim jer kada vidim onu decu (specijalno to vazi za zensku konkurenciju) kako se lomataju odmah mi je u glavi konstrukcija "mali gladijatori". Odmah mogu da zamislim kako ih treneri i trenerke maltretiraju.
    Prilicno je bio zanimljiv i dzudo.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: KOJU STE DISCIPLINU NAJVISE GLEDALI NA OLIMPIJADI?

Citat Original postavio plavusa ana
    Gimnastika rules zar ne?
    Slazem se! Rumunke su definitivno najbolje!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.02.2004.
    ...volim sve ulice tvoje,obale Tise plave,zidine staroga grada...
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Atletiku,veslanje, gimnastiku,ostale ekipne sportove kad su nasi igrali...

Guest

Podrazumevano

Plivanje,skokovi u H20,atletika,vaterpolo

Guest

Podrazumevano

Zensku odbojku na plazi

Obećava
    Učlanjen
    18.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Maitre des Armes
    .
    Cini mi se da su skakaci i skakacice u vodu najskladnije gradjeni sportisti i naravno sportiskinje .
    Ma vide li ti onog Juznoarickog plivaca kako mu bese ime Suman, Sloman iz njihove stafete koja je srusila rekord. Kako rekose svi TV komentatori koje sam cuo "Ocel' u 'olivud da bude novi Tajzan"

Maitre des Armes
    Guest

Podrazumevano

Ma gledao sam tu stafetu ... stvarno je fascinantno izgledalo .... ja imam obicaj da kazem "jedu vodu", medjutim .... uvek postoji neko medjutim .... ja sam se bavio dugo i plivanjem .... moderno plivanje pocinje da mi lici na modernu atletiku ... tj. cini mi se da je 90% njih na ovaj ili onaj nacin dopingovano. Ne mogu da verujem da su onako plivali "cisti". Skakaci u vodu sigurno ne uzimaju neka dodatna sredstva .. mislim sta ce im .. zar ne? Pored ostalog plivaci jesu dobro gradjeni, madjutim polgedaj plivacice i uplasi se , dok to nije slucaj sa skakacicama u vodu, a posebno dok lete

Aktivan član
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Citat Original postavio plavusa ana
    Gimnastika rules zar ne?
    Daaaa
    Zevala sam nedelju dana na poslu zbog termina u kojima je bila prikazivana ...

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

daaaaa gimnastika rulez!...i skokovi su cool mada ih nisam bash gledala...i atletika

zenski fudbal je zanimljiv..tj fudbalerke su su bas lepe i nisu muskobanjaste..sve imaju duge kose..
    nije grub kao muski.nema ono uletanje medju noge

evo sad gleadm kako je natasha janic pobedila

Obećava
    Učlanjen
    18.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ma gledao sam tu stafetu ... stvarno je fascinantno izgledalo .... ja imam obicaj da kazem "jedu vodu", medjutim .... uvek postoji neko medjutim .... ja sam se bavio dugo i plivanjem .... moderno plivanje pocinje da mi lici na modernu atletiku ... tj. cini mi se da je 90% njih na ovaj ili onaj nacin dopingovano. Ne mogu da verujem da su onako plivali "cisti". Skakaci u vodu sigurno ne uzimaju neka dodatna sredstva .. mislim sta ce im .. zar ne? Pored ostalog plivaci jesu dobro gradjeni, madjutim polgedaj plivacice i uplasi se , dok to nije slucaj sa skakacicama u vodu, a posebno dok lete
    100% svih sportista na tom nivou se dopinguje. Samo neke uhvate a neke ne (ako se ne varam u Atlanti je bilo skandala sa skakacima u vodu, mislim da je bio u pitanju Efedrin ali nisam siguran)
    Sto se plivacica tice, stvarno ne izazivaju strah kod mene, zavist mozda (e da su mi onaka ledja :wink: ) ali strah nikako, cak me je ona matora holandezanka Inge odusevila ponasanjem i pristupom takmicenju i ostalim takmicarkama a i kontaktom sa medijima (sto bi reko pevac, sirok osmeh i zlatan zub )

Maitre des Armes
    Guest

Podrazumevano

Hahahah ma "strah" sam pomenuo onako figurativno, ali pravo da ti kazem na bi bas voleo da mi jedna onakva zalepi "dandaru". Inge je i moj favorit i prava sportiskinja u klasicnom smislu te reci. Jedino joj malo smeta ona progenija(izrazena brada) pa da bude prava lutka (istina malo veca)

prosek
    Guest

Podrazumevano

Nema ovde mesta za mene! Mnogo ste, bre, alternativni!

Obećava
    Učlanjen
    18.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Hahahah ma "strah" sam pomenuo onako figurativno, ali pravo da ti kazem na bi bas voleo da mi jedna onakva zalepi "dandaru". Inge je i moj favorit i prava sportiskinja u klasicnom smislu te reci. Jedino joj malo smeta ona progenija(izrazena brada) pa da bude prava lutka (istina malo veca)
    E sad siguran sam da bi se nasli i oni koje bi bas to palilo, bez obzira dal je u pitanju brada ili "dandara" (mada, si ti siguran da medju njima ima onih koje treniraju Sve(i)bor pa da znaju kako se udara "dandara" :wink: )

Ma mene je bre Inge odusevila ponasanjem i stavom, ona je tamo dosla da se takmici i to je radila sa uzivanjem bez trunke prepotentnosti tako krakteristicne za Felpsa i jos neke amere (izuzetak je njihova zenska stafeta) trebalo je smao slusati odusevljenje engleskih komentatora kad neki amer izgubi trku.

Maitre des Armes
    Guest

Podrazumevano

Generalno mislim da su Holandezi jedna vrlo jaka nacija u svakom smislu. Sama njihova borba sa morem i oduzimanje kopna govori mnogo o tim ljudima. Dobro nisu se bas proslavili u II sv. ratu, ali izgleda da su se smorili od ratovanja. Medjutim njihovi uspesi u sportu su za primer. Pa tako i njihovo shvatanje sporta, a najbolji primer je zaista Inge

Obećava
    Učlanjen
    18.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

BTW malo sam kopao po netu i da desava se skakacima da im nadju efedrin ali ni blizu tako cesto kao kanabis, opusteni likovi ili mozda treba stisnuti petlju za skok sa desetke

Slične teme

1. Najbolja komedija koju ste gledali?
    Autor Pegazz u forumu Pozorište
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 26.03.2013., 00:22
  2. Zivotinja koju najvise volite...
    Autor "Puls" u forumu Svaštara
    Odgovora: 287
    Poslednja poruka: 17.07.2011., 12:26
  3. Koju zivotinju najvise volite?
    Autor najsladji u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 279